Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Другие курорты Украины (https://extreme.com.ua/forum/40-drugie-kurorty-ukrainy/)
-   -   Сокільське (https://extreme.com.ua/forum/drugie-kurorty-ukrainy/4871-sokilske.html)

Y.O.P. 05.11.2009 23:28

Сокільське
 
Кому що відомо про дане місце на Івано-Франківщині?

Albertowych 06.11.2009 10:17

А що відомо Вам?:mosking:

Alexxey 06.11.2009 10:48

Сокільське — село в Україні, Юр'ївському районі Дніпропетровської області.:wink:СокільськеКраїна Україна
Область Дніпропетровська
Район/міськрада Юр'ївський
Рада Олексіївська сільська рада
Картка на сайті ВР Сокільське

Основні дані
Населення 167
Поштовий індекс 51311
Телефонний код +380 5635
Географічні дані
Географічні координати 48°54′0″ пн. ш. 35°59′10″ сх. д.

Місцева влада
Адреса ради 51311, с. Олексіївка вул. Травнева, 14

Bob_Kneissl 06.11.2009 13:33

Цитата:

Коментар від scalpel (Коментар 38671)
Кому що відомо про дане місце на Івано-Франківщині?

Дивись тут- :wink:Казковий відпочинок в Карпатах "Маеток "Сокільське"
Сокільське - Пошук Google

Albertowych 06.11.2009 15:02

якийсь, мягко сказати незрозумілий сайт, без карти, без телефонів. Єдине що побачив екстремального - параплан.
Тому і мінус поставив. :beee:

_Atom_ 06.11.2009 15:24

ну і як це сокільське пов"язане з лижами? Нічого нема. Підйомника нема. Думаю що тема недоречна

waterboy 06.11.2009 15:35

2Альбертович: погано шукалы...

Я найшов на тому сайті такий от список:
-стрільба з лука
-пневмотир
-дартс
-пейнтбол
-парапланеризм
-альпінізм
-драйв на бричці
-гірські лижі
-сноуборди
-сноутюби
-ковзани

Отут: Адреналінове задоволення в „Маєтку”

Хоча інфи дійсно недостатньо..

Ось що написано в їхньому прайсі:
-Гірські лижі від 100 грн./день
-Сноуборд від 100 грн./день
-Сноутюби від 100 грн./день

Albertowych 06.11.2009 15:54

а витяги? а карта схилів?
Я думаю що це прихована реклама, доречі мудро придумано, але завершення нема. Якби сайт був інформаційни то було б краще. А так, просто відволікає від .....
за поставлений мінус не шкодую :)

_Atom_ 06.11.2009 16:00

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 38795)
а витяги? а карта схилів?
Я думаю що це прихована реклама, доречі мудро придумано, але завершення нема. Якби сайт був інформаційни то було б краще. А так, просто відволікає від .....
за поставлений мінус не шкодую :)

Так само думаю, тим більше, що глянув через гугл мап на це село і витягів та спусків там не побачив

Bob_Kneissl 06.11.2009 16:06

Ото я допоміг людині, якась дискусійна тема:)

vik 06.11.2009 17:22

Сокільське на границе Черновицкой и Ив.- Франковской обл. Просеку видел издалека. Какая трасса - не скажу. Будет оказия в ту сторону, сделаю и выложу фоты.

Y.O.P. 06.11.2009 18:14

Взагалі то я був там влітку.Чим запамяталось,що зразу при приїзді на територію до Вас виходить чарівна гуцулка в національному вбранні з підносом,пропонуючи безкоштовно пригоститись місцевою хреновухою або медовухою,закусивши сухариками з смальцем.Після дегустації я вгатив ще 0,5 л хреновухи в місцевій колибі(доречі всього 50 гр.півлітра-якість супер) ,оглядати детально територію вже не міг,але опори підйомника бачив
Сьогодні надибав цікаву ссилку-http://www.kandagar.com/kandagarnew/userpart/indexmy.php?id_objects=1419

Цитую:Для зимнего отдыха: на территории свои горнолыжные трассы (200, 600 и 800 метров) - новый бугельный подъемник, прокат (лыжи, сноуборды, санки, снегоходы), услуги инструктора. Рядом готовится к запуску кресельный подъемник и трасса на 1500 м. Все трассы имеют освещение и позволяют кататься в позднее время

Y.O.P. 06.11.2009 20:32

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 38795)
а витяги? а карта схилів?
Я думаю що це прихована реклама, доречі мудро придумано, але завершення нема. Якби сайт був інформаційни то було б краще. А так, просто відволікає від .....
за поставлений мінус не шкодую :)

Це типу я рекламую?Смішно!Взагалі то я з Ужгорода,комплекс судячи по телефонам київський,так що мені ця реклама потрібна -як зайцю стоп-сигнал.
Просто хотів розширити список курортів:slalom:

Sheridan 06.11.2009 20:54

scalpel, всё ок.

albertowich, не стОит.

Собирайте инфу по новому курорту. Хотя я сомневаюсь, что это будет что-то крутое...

Albertowych 06.11.2009 21:13

Цитата:

Коментар від scalpel (Коментар 38876)
Це типу я рекламую?Смішно!Взагалі то я з Ужгорода,комплекс судячи по телефонам київський,так що мені ця реклама потрібна -як зайцю стоп-сигнал.
Просто хотів розширити список курортів:slalom:

так треба було починати так, як другий пост написан :friends:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:23.