Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Новости > Events: made in Ukraine > Events: Прем’єра Further в Українi
Events: made in Ukraine соревнования, фестивали, вечеринки и прочие правильные мероприятия


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.10.2012, 10:09   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Прем’єра Further в Українi

премьера Further Jeremy Jones Компанія Backcountryteam за підтримки мережі магазинів «Екстрем Стайл», інтернет-магазину «Backcountryua» представляє в Україні другий фільм легендарного фрірайдера Джеремі Джонса «FURTHER».

У фільмі Джеремі Джонс в черговий раз демонструє унікальне володіння технікою катання на сноуборді поза трасами. Кінострічка є другою частиною трилогії DEEPER, FURTHER, HIGHER, і відкриває перед глядачами світ фрірайду.
«FURTHER» знімався на протязі 2х років в незвіданих доти місцях Аляски, Австрії, Норвегії та Японії.

Неймовірної краси та складності проїзди по неторканїй цілині від кращих світових фрірайдерів, включно з такими легендарними спортсменами, як: Терьє Хааконсен (Terje Haakonsen), Мітч Тоелдерер(Mitch Toelderer), Джош Дірксен(Josh Dirksen), а також молодих зірок сноубордингу Лукаса Дебарі(Lucas Debari), Форреста Ширера(Ferrest Shearer).

«Після стрічки «DEEPER» ми відчули необхідність в зйомках справді захоплюючого продовження, - говорить Джеремі Джонс. – Я настільки гордий фільмом «FURTHER», що не можу дочекатися початку прем’єрних показів. Хочу поділитися з фанатами фрірайду в Європі нашим досягненнями.»

Партнери показу: культові навушники для екстремалів Philips o’Neil, party-bar PROPAGANDA.



Місця проведення прем’єр:
Київ: Кінотеатр «Жовтень», вул. Констянтинівська, 26 (станція метро «Контрактова площа») 19.00, 28жовтня 2012.
Львів: Кінотеатр «Планета кіно» (вул.Стрийська, розважальний центр «King Cross Leopolis») 19.00, 2листопада 2012.

Jeremy Jones’ “FURTHER” film party: party-bar PROPAGANDA, Львів, вул.Зелена, 14. 22.00

Продаж квитків з 24 жовтня 2012р в касах кінотеатрів.
Вартість квитка: 50грн

В рамках проведення прем’єр відбудеться виставка українського фотографа Тараса Гіпа «Добрий сніг» ( Hipp Photography | Facebook ) та розіграш найкрутіших навушників, в яких катається сам ДжереміДжонс Philips O'Neill The Stretch. Потрібно просто зберегти свій квиток!

Додаткова інформація: team@backcountryteam.com

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

От себя добавлю, что я в восторге от украинского дубляжа трейлера! Респект Бэккантритим!

  Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 14:53   #31 (посилання)
вовсе я не чудовище
 
Аватар для Kucherryaha
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Bataleon Violenza Norco 125
Львов






Добавлено через 43 секунды



Добавлено через 41 секунду

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 17:07   #32 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Katria
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Jones Hovercraft Jones Flagship Jones Hovercraft Split Jones Solution
Lviv
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 19:47   #33 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для veresen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: System 055
А я не буду боротись за ВІП-овські квитки томущо я не віп персона і плювати я хотів на розкіш і статус, оскільки у мене є мої друзі з якими мені набагато приємніше подивитись фільм, а не на шкіряному девані без друзів


  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Neon
Старий 24.10.2012, 21:12   #34 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
veresen, так бы и написал, что фоток нет )))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2012, 23:19   #35 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Gavruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Völkl Alright, Elan Vertigo, Morrow 2009, Norco Aurum, BOCK2
Львів

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 06:57   #36 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для veresen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: System 055
Sheridan, Є фотки, але я хочу повести на фільм дівчину яка ще не стояла на схилі. Хочу її зацікавити. Тому йду з нею і друзями в зал, компанією, разом веселіше )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 08:59   #37 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Muadib
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl Katana
Цитата:
Коментар від veresen Переглянути коментар
Sheridan, Є фотки, але я хочу повести на фільм дівчину яка ще не стояла на схилі. Хочу її зацікавити. Тому йду з нею і друзями в зал, компанією, разом веселіше )
Ну так вистав фотки, а квитки можна завжди комусь подарувати. Тут же ж не в квитках справа.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 09:17   #38 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для grabli
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: NS Premier F1, Gemini split board, Ride Machete, Capita GM, SP BH, Deeluxe
УРА! )



Добавлено через 4 минуты

Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Волей случая и в связи с дружественными отношениями с Backcountryteam мне достались два билета в ВИП зону на премьеру Further в Киеве. Купить их невозможно - они для особо важных приглашенных персон. Кожаные диванчики, лучшие места, все дела. Лично присутствовать на показе не могу, что меня очень расстраивает. Но пользу снегоскользящему сообществу оказать смогу

Отдам два билета за лучшую сноубордическую фотку. На фотке должен быть автор коммента. Выбирать победителя буду сам. Надеюсь, что мой голос будет соответствовать форумному мнению в виде плюсиков. Мы же все разные, да и я ни разу не бордер.

Погнали?

Ден, я так розумію, голосувати можуть лише зареєстровані?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2012, 09:19   #39 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ага. Но выбирать победителя мы всё равно будем с оргами
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rain
Старий 25.10.2012, 09:36   #40 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для veresen
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: System 055
Цитата:
Коментар від Muadib Переглянути коментар
Ну так вистав фотки, а квитки можна завжди комусь подарувати. Тут же ж не в квитках справа.
Рився в своїх альбомах і нічого путьового гарного не знайшов. Але потім найшов фотку першого мого катання )) Стільки спогадів зразу, чуть не просльозився. Памятаю вирвали мене з ліжка і потянули на Захар Беркут. Зранку виїхали, заїхали в Кінг Крос, грошей тільки на штани вистачило, в звичайній куртці зимовій на гагачому пуху катався ))) Жарко було капєц ) Але після цього я полюбив сноубординг і підсів як наркоман на сніг )

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today1108314089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month52755466217803096 (56%)2259 (41%)202 (4%)