Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Events: made in Ukraine (https://extreme.com.ua/forum/57-events-made-ukraine/)
-   -   Events: Ukrainian Freeride Masters (https://extreme.com.ua/forum/events-made-ukraine/10987-ukrainian-freeride-masters.html)

Sheridan 19.11.2012 23:52

Ukrainian Freeride Masters
 
Ukrainian Freeride Masters Взимку 2013 р. на схилах українських гір відбудеться серія змагань Ukrainian Freeride Masters (UFM):

8-10.02.2013 UFM Goverla FWQ 2* – змагання, що відбудуться в межах FreerideWorldQualifier, включені до графіку FreerideWorldQualifier 2013 і проводяться на підставі та у відповідності до затверджених правил FWQ.

22-24.02.2013 UFM Ai-Petri – змагання, що відбудуться на схилах на схилах Кримських гір та є відкритими для участі (без необхідності отримання ліцензії FWQ).

15-17.03.2013 UFM Backcountry Slopestyle – змагання з беккантрі-слоуспстайлу, що відбудуться в Карпатах та є відкритими для участі (без необхідності отримання ліцензії FWQ).

Кожні з цих змагань є окремими незалежними подіями, і повинні стати якісним інноваційним проривом в історії українських фрірайд-змагань!

UFM Goverla FWQ 2* – перші змагання серії FreerideWorldQualifier в Україні!
UFM Ai-Petri – перші змагання з фрірайду на схилах Кримських гір!
UFM Backcountry Slopestyle – перші змагання з беккантрі-слоуспстайлу в Україні!

http://extreme.com.ua/news/UFM2013.jpg

Детальну інформацію про змагання, умови реєстрації і участі, місця
проведення шукайте на офіційному сайті Ukraininan FreeRide Masters
Ukraininan FreeRide Masters
У разі виникнення додаткових питань просимо писати: info@ukrainianfreeridemasters.net

waterboy 20.11.2012 10:22

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 180878)
UFM Backcountry Slopestyle – перші змагання з беккантрі-слоуспстайлу в Україні!

а вот это интересно!

Rio 20.11.2012 10:36

По слоупстайлу я не могу понять место проведения. Понятно что Карпаты, но где именно? Или пока ищут место/держат в секрете или я в упор нигде не могу найти инфу.

vadim gapko 20.11.2012 11:38

В идеале хотелось бы на склоне Брескульца провести. Будем смотреть по состоянию склона. Есть несколько подходящий вариантов по выше (склоны Говерлы). Пока рано об этом говорить. Ждем снега)

Vanya 21.11.2012 12:29

А что будут представлять из себя соревнования по слоупстайлу? Это будут установленные на неподготовленный склон рейлы и на рытые кикеры или исключительно естественный рельеф?

Ispanez 21.11.2012 13:12

Вадім на рахунок регістрації на 2 і 3 етап питань не виникає....а можна ознайомити,як зарегіструватися на перший етап на Говерлі????дякую.

vadim gapko 22.11.2012 09:41

Backcountry Slopestyle - соревнования по фристайлу на естественном рельефе. Ни каких специально приготовленных и установленных препятствий на склоне не будет. На склоне при помощи флагов будут обозначены кикеры. Но при этом, райдеру не обязательно их использовать. Он может сам выбрать направление и использовать все возможности склона, в том числе и "маркерованные", для выполнения своей программы. По скольку данный вид проводится впервые, мы приняли решение не проводить квалификационные заезды. В место квалификации мы проведем тренировочную сессию. Каждый райдер сможет попробовать выбранную линию пару, тройку раз. Приблизительно, как то так). Более детально о положении и правилах можно будет ознакомится позже на сайте соревнований ukrainianfreeridemasters.com.
С правилами регистрации на UFM Goverla FWQ 2* можно ознакомится - Calendar & Registration - Freeride World Tour, а также позже на сайте соревнований ukrainianfreeridemasters.com. Регистрация на соревнования FWQ будет открыта с 4 декабря.

Ispanez 05.12.2012 14:22

Хтось вже зарегіструвався.....читав.....всерівно все ще не зрозумів....хто має досвід регістрацій на такі міроприємства?

shopen 05.12.2012 15:51

Цитата:

Коментар від Ispanez (Коментар 183806)
Хтось вже зарегіструвався.....читав.....всерівно все ще не зрозумів....хто має досвід регістрацій на такі міроприємства?

Модуль реєстрації тут - я зрозумів що вповні запрацює з наступного тижня.

Ispanez 13.12.2012 23:24

наскільки я розумію там потрібно внести 8 ойриків))але не можу знайти де саме і як це проплатити...)чи все набагато простіше ніж я думаю?)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:38.