Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Events: made in Ukraine (https://extreme.com.ua/forum/57-events-made-ukraine/)
-   -   Events: Аматорськи змагання (https://extreme.com.ua/forum/events-made-ukraine/854-amatorski-zmagannya.html)

Albertowych 19.09.2008 20:13

Аматорськи змагання
 
З досвіду організації змагань рибаків в місті Львові пропоную деколи організовувати подібні змагання серед шанувальників гірських лиж. Змагання не потреюують великих коштів, іменитих "організаторів" та велечезних призів.
Домовились про день, трасу. Подали оголошення. На місці зареєстрували бажаючих (вступний внесок). Прокатались. вручили 1,2,3 місце. Оголосили результати.

Які будуть пропозиції в розвиток теми?

Sheridan 19.09.2008 20:52

С кем соревноваться собрались?... Да?... А он катает?... Точно?... Да ну?... А смысл?

Так вот, главный вопрос, зачем?

Neon 19.09.2008 21:19

а просто так... заради спортивного інтересу і підвищення кваліфікації "аматорів"

UncleStas 19.09.2008 21:20

ссылку ниасилил - слишком много букв... но чет у меня большие сомнения, что соревногвания рыбаков хоть в чем-то похожи на глыжные...

ну например пара вопросов навскидку:

- кто договаривается в хозяином склона?
- подготовка/выравнивание склона
- кто договаривается про проход без очереди(ВИП ски-пасс)?
- кто обеспечивает хронометраж?
- кто ставит и убирает трассу и ограждения?
- кто работает на старте и финише?
- кто определяет регламент соревнований?

igrus 19.09.2008 22:21

если на Буковеле,как обещали,поставят спорт трассу с отдельным входом(пусть платным)на одном из склонов 8_го подъемника,то очень даже реально организовываться самостоятельно!:good:

Albertowych 20.09.2008 08:41

Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5775)
ну например пара вопросов навскидку:

- кто договаривается в хозяином склона?

Щоб поставити флажки на 8а хіба треба домовлятись?
Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5775)
- подготовка/выравнивание склона

можна їхати по такому як і є, якщо схил дуже вбитий поставити трасу на підготовленому.
Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5775)
- кто договаривается про проход без очереди(ВИП ски-пасс)?

на змаганнях Росіньола я завжди стояв в черзі, маєш абонемент їдь наверх, зрештою є витяги де взагалі черг небуває.
Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5775)
- кто обеспечивает хронометраж?
- кто ставит и убирает трассу и ограждения?
- кто работает на старте и финише?

оплочуєтся зі стартових внесків
Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5775)
- кто определяет регламент соревнований?

Ми самі. Берем за основу стандартний регламент підганяємо під себе і вперед.

Змагання проводяться для підвищення рівня майстерності, для заохочення новачків (не профі), для "сплочєнія" (не знаю як пояснити точніше) відвідувачів форума, для ...... купа всього різного.
Я ж не пропоную проводити змагання для престижу і рейтингу в спортивних товариствах.
Змагання для АМАТОРІВ (любітєлєй російскою) і ПОЧАТКІВЦІВ.

А будуть спонсори то нехай помагають, але НА НАШИХ умовах.

UncleStas 20.09.2008 19:16

Прийти и поставить трассу в общем случае нельзя, к тому же трассу нужно огораживать... ну и такая особенногсть нашего менталитета - обязательно нагло лезть туда, куда нельзя, в том числе и на огороженную трассу...

...хотя чего это я резонерствую? Попробуйте организовать, я Вам искренне желаю успеха!

Jolie 21.09.2008 16:44

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 5789)

на змаганнях Росіньола я завжди стояв в черзі, маєш абонемент їдь наверх, зрештою є витяги де взагалі черг небуває.

Зазвичай, якщо якась організація влаштовує змагання на більш-менш серйозному рівні, то вже сама по собі участь у ньому мала б запезпечувати позарчергову посадку на підйомник (віп-абонемент чи просто пропуск канатчиками по твоєму нагрудному номеру). Ну прийнаймні одна наша організація так робить, сама була тому свідком (не буду називати назви, а то сприймуть за рекламу - на Скієрі за подібний випадок мій пост вининули з гілки). Стоячи у черзі, можна і свій старт прогавити (звичайно, у варіанті Буковеля подібний шанс є мінімальним, але у варіантах інших курортів це виглядає цілком правдоподібним).

Albertowych 22.09.2008 10:43

Цитата:

Коментар від UncleStas (Коментар 5800)
..........Попробуйте организовать, я Вам искренне желаю успеха!

Одній людині організувати змагання дійсно не реально.
Тема створена для обговорення можливостей, і для виявлення бажаючих позмагатися між собою.
Для початку можна (треба) тут домовитись, призначити дату, скласти попередній список, суму стартового внеску. І СПІЛЬНО організувати. Хтось домовится з адміністрацією Бука, хтось привезе чарлікі, може в когось є можливість арендувати пристрій для хронометража ну і т.д.

ПС умови встановлення траси

Didyk Y 07.01.2009 00:46

Похоже у нас в Протасе начинает сростаться с тренировками по слалому для любителей. Если пойдет дело отпишусь. Возможно об этом нужно говорить в отдельной теме. А, там посмотрим.
Надеюсь найдутся желающие присоединиться? Пока правда не к чему. Но мы работаем над этим:)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:32.