Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > FIS территория > Кубок мира 1617
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.02.2017, 21:44   #41 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
А в каких конкретно местах у меня проблемы с грамматикой?

Какой ценой всё это даётся я прекрасно знаю, поэтому и высказал пожелание пройти трассу от души и на максимум.
Тут-
Цитата:
Коментар від spitzer Переглянути коментар
Тот же Иван Косбаснюк ...
Правилько так-
Лидер сборной Украины по горным лыжам Иван Ковбаснюк: "С горы в Пакистане забирали на военном вертолете" - Новости спорта - Украинский гор
Щоб писати такі побажання, спробуй походити трасу SG від душі і на максимумі на Буковелі, яка набагато коротша і не така льодяна, як на ЧС і КС.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2017, 21:48   #42 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Візьми за приклад, спершу ніж написати якусь фігню, поправ граматику,, поцікався інфою якаю ціною це все дається, може будеш інвестором і сам виступиш за збірну України?
Читати тут-Лидер сборной Украины по горным лыжам Иван Ковбаснюк: "С горы в Пакистане забирали на военном вертолете" - Новости спорта - Украинский гор
А чого обурюватися коменту від spitzer?!
Я також хочу щоб наш збірник проїхав агресивно, на максимумі своїх можливостей. А шансів попасти хоча б в 30-ку дуже мало. Це, на жаль, реалії сьогоднішнього рівня г/л в Україні.
І проблема є не лише в фінансуванні, а й в тому, яку "ціну" готові заплатити самі спортсмени за високі результати.
Особисто доводилося спостерігати деяких наших "звьозд" г/л спорту (як дорослих, так і підростаючих) і висновок один - майже ніхто не хоче "пахати з ранку до ночі". А лише такою ціною можна добитися якогось результату.

Статтю з коментами Івана читав. Хотілося б більш зрілого розуміння і бачення ситуації від лідера нашої збірної.
Загалом, побажаємо йому успішних стартів і високих результатів.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2017, 18:47   #43 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
А тем временем ЧМ подходит к завершению, не самый интересный, но и не самый слабый, я так думаю )
Из того что понравилось - Мужчины Суперкомбинация Слалом
Похоже ссылка не идет, блокируют на работе 8(
https://us14.proxysite.com/process.p...gVRXOyYm9w&b=7

Добавлено через 4 минуты

У женщин, в спец слаломе, не было равных Микаэле Шиффрин
https://us14.proxysite.com/process.p...kWCnHjJjgw&b=7
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2017, 19:35   #44 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
В сьогоднішньому слаломі Оля Книш зайняла 49 місце (з 49, що фінішували) з 17,72 с відставання від лідера.
Позитивно хоча б те, що в першій спробі вона була 59-ю (з 94), що дозволило їй стартувати в другій спробі.
Буду вдячний, якщо хтось підкаже де знайти відео її виступу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2017, 21:19   #45 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
Тут-
Правилько так-
Лидер сборной Украины по горным лыжам Иван Ковбаснюк: "С горы в Пакистане забирали на военном вертолете" - Новости спорта - Украинский гор
Щоб писати такі побажання, спробуй походити трасу SG від душі і на максимумі на Буковелі, яка набагато коротша і не така льодяна, як на ЧС і КС.
Я так и не понял где у меня проблемы с грамматикой. По вашему не указать "Лидер сборной Украины по горным лыжам" является грамматической ошибкой?

Цитата:
Я також хочу щоб наш збірник проїхав агресивно, на максимумі своїх можливостей. А шансів попасти хоча б в 30-ку дуже мало. Це, на жаль, реалії сьогоднішнього рівня г/л в Україні.
Я об этом же и пишу. Всегда видно когда трассу как будто пробуют и когда атакуют на максимуме своих возможностей, пусть и занимая последние места.

Всё равно уж лучше как-то, чем совсем никак. по крайней мере есть с чем сравнить и понятно куда двигаться.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2017, 22:21   #46 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
@spitzer, Який же ти не уважний, помилка в прізвищі- в тебе Иван Косбаснюк, а правильно Иван Ковбаснюк

Додано через 17 хвилин

Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
В сьогоднішньому слаломі Оля Книш зайняла 49 місце (з 49, що фінішували) з 17,72 с відставання від лідера.
Позитивно хоча б те, що в першій спробі вона була 59-ю (з 94), що дозволило їй стартувати в другій спробі.
Буду вдячний, якщо хтось підкаже де знайти відео її виступу.
Мабуть тут-https://www.facebook.com/ukrski/?hc_ref=NEWSFEED, буду мати інфу від О.Карпушина - державного тренера з гірських лиж, скину посилання!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.02.2017, 22:56   #47 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для spitzer
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head GS RD 183, боты Nordica Speedmachine 130
Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
@spitzer, Який же ти не уважний, помилка в прізвищі- в тебе Иван Косбаснюк, а правильно Иван Ковбаснюк
Механическая опечатка - это не грамматическая ошибка.
Для справки, буквы "в" и "с" на стандартной раскладке клавиатуры находятся рядом, можно ненароком не туда попасть.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Кубок мира 15/16 Barkas FIS территория 173 13.06.2016 06:41
Кубок мира 14/15 vorigg FIS территория 60 22.03.2015 14:33
Кубок мира 2011-2012 vorigg FIS территория 38 28.04.2012 10:50
Кубок мира 2010-11 Bob_Kneissl FIS территория 15 17.03.2011 23:51
Кубок мира 2009-10 Funcarver FIS территория 156 16.12.2010 10:04

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)