Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > FIS территория > Кубок світу WC 2020-2021
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 18.01.2021, 10:15   #101 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Підсумки двох змагальних днів.

Жінки, слалом-гігант.
1й день
1. Марта Бассіно
2. Тесса Ворлі
3. Мішель Гізін
2й день
1. Марта Бассіно
2. Мішель Гізін
3. Мета Хроват

Мікаела обидва рази шоста. Схоже, все ще не набрала своєї звичної форми , хоча проблиски вже з'являються - один гігант в Куршевелі виграла і вчора виграла перший заїзд, причому, що радує, саме в своєму супер елегантному стилі.

Але в цьому сезоні я в захваті від Марти - як Мікаела в найкращі часи. Якщо чесно, вчора в першому заїзді вони мені здалися сестрами двійнятами по стилю проходження.
Мішель в цьому році також набрала супер форму і Тесса показала, що їй ще ранувато на пенсію.
А Петра щось на ці вихідні була не в дусі.


Чоловіки, слалом
1й день
1. Мануель Феллер
2. Клемен Ноель
3. Марко Шварц
2й день
1. Себастьян Фосс-Солевааг
2. Марко Шварц
3. Алексі Пінтуро

Як на мене, в цьому сезоні "рубка" в слаломі найцікавіша - найбільша кількість приблизно рівних по силі лижників і кожен раз новий переможець: Ценхаузерн, Крістоферсен, Штрассер, Шварц, Феллер, Фосс-Солевваг.
Найбільш стабільні з них - австрійці. Шварц - перший, другий і три рази третій (5 разів з 6 на подіумі). Феллер - перший, два рази другий і один раз четвертий (3 подіуми з 6).
У Фосс-Солеваага і Штрассера по першому і другому місцю (2 подіуми).
Якщо хтось пам'ятає, я "робив ставку" на Шварца ще в минулому сезоні, але, схоже, йому все ж таки тоді завадила травма позаминулого сезону набрати гарну форму. Але вже в цьому сезоні він починає розкриватися. Не знаю, як кому, але мені Шварц в чомусь злегка нагадує Хіршера, хоча до Марселя йому, звичайно, ще дуже далеко.

Востаннє редагував HappySkier: 18.01.2021 о 11:40.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 11:45   #102 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Він дуже непоганий коментатор, але
я бы добавил Глазливый как только хвалит - пиши пропало
Он и сам это понял, но...
Шифрин катает в режиме тренировок, не борется за подиум. Расчет на повезет

Добавлено через 3 минуты

Бассино ХОРОША
Мишель Гизин умничка, борется-старается-работает-рискует, второй год ее фанат
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 11:57   #103 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
я бы добавил Глазливый как только хвалит - пиши пропало
Он и сам это понял, но...
100%

Але, як коментатор, він, все ж таки, непоганий і професійний, і я не думаю, що зараз знайдуть кращого.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 14:05   #104 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kairos
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Десь у паралельному всесвіті

Снаряга: Лижі є
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
я бы добавил Глазливый как только хвалит - пиши пропало
Он и сам это понял, но...
Шифрин катает в режиме тренировок, не борется за подиум. Расчет на повезет

Добавлено через 3 минуты

Бассино ХОРОША
Мишель Гизин умничка, борется-старается-работает-рискует, второй год ее фанат
У Шифрин нет настроя, нет мотивации. Она может катать все дисциплины, но по факту ходит только две, часть гонок пропускает, да и в тех, что катает, не борется...
Жаль, но событие в 2020 году сильно повлияло на ее психологический настрой и желание.
Но с другой стороны, остальные американки вышли из нее тени и начали показывать неплохие результаты.
Хотя, если честно, я скучаю за Микаэлой образца 2019 года....

Басино молодец, у нее статистика в этом году в гиганте - либо первое место, либо сход, рискует, работает на пределе.
Мишель тоже в этом году заслуженно получает награды, результат многолетнего труда
Также в этом году Катерина Линсбергер наконец достигла уровня, когда с ней приходится считаться лидерам.
Петра реально настроилась получить большой глобус, видно, что уже устала, но борется из последних сил, выкладывается по полной.

Добавлено через 2 минуты

Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
100%

Але, як коментатор, він, все ж таки, непоганий і професійний, і я не думаю, що зараз знайдуть кращого.
Ага, я сноуборд смотрел, там тоже комментатор тот еще... Так что, не все так плохо.
Хотя иногда лучше бы он не переводил, можно было бы послушать, что сами спортсмены говорят.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 14:46   #105 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від Kairos Переглянути коментар
Но с другой стороны, остальные американки вышли из нее тени и начали показывать неплохие результаты.
я бы сказал весь Мир ведь 2 сезона назад одно ее участие понижало мораль и волю спортсменок до 60% примерно...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 14:50   #106 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Але, як коментатор, він, все ж таки, непоганий і професійний, і я не думаю, що зараз знайдуть кращого.
такий собі коментатор, на любітєля
наробив штампів на кожного спортсмена і кожний раз одно і тоже повторює: "Друзья, тут надо прямо говорить:
Парис лучше всех ходит прямые, эта не умеет виражи, Холденер ниразу не выигрывала, Фрида вечно вторая"

хоча в порівнянні з Кожевніковою він просто мастер слова)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 14:51   #107 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Американки скорее ленивые потребители, для латинос и афро населения это не профильно - Пока, они основа американского спорта сейчас... Так как беднее, злее и выносливее...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 16:38   #108 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
я бы сказал весь Мир ведь 2 сезона назад одно ее участие понижало мораль и волю спортсменок до 60% примерно...
Ну я б так категорично не сказав би. Так, багатьох спортсменок це, мабуть, таки давило, але явно не всіх.
Варто згадати, як з нею весь час останніми роками боролася Петра, яка явно не з тих, кого може хтось демотивувати.
А коли Мікаела почала вигравати ще й супергігант та швидкісний спуск, то лижниці-швидкісниці, думаю, зовсім не розслабилися із-за цього.
Он спробуйте демотивувати Софію Годжу хоча б до 99%.

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
такий собі коментатор, на любітєля
наробив штампів на кожного спортсмена і кожний раз одно і тоже повторює: "Друзья, тут надо прямо говорить:
Парис лучше всех ходит прямые, эта не умеет виражи, Холденер ниразу не выигрывала, Фрида вечно вторая"

хоча в порівнянні з Кожевніковою він просто мастер слова)
Абсолютно підтримую, штампів у нього більше, ніж треба.
Але з іншої сторони, мабуть, треба також враховувати й те, що змагання дивляться не тільки такі, як ми, що не пропускають жодного старту. Є багато таких, що дивляться не часто, а дехто взагалі зацікавився вперше. І їм ця інформація, хоч вона і "штампована", може бути таки корисною.
Пам'ятаю, коли я тільки починав регулярно дивитися Кубок світу, то мені все, що він розповідає, було цікавим. ... Разів два-три. Ну а потім, звичайно, почало діставати.
Хоча, дійсно, можна було б і більше свіжої інформації накопувати, тим паче, що там ще й редактори якусь інформацію постачають.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.01.2021, 23:27   #109 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Я також переконаний, що з мотивацією в них все ок. Навіть ті вікові спортсмени (Лігеті, Гранж, ...), які вже доволі давно були на піку слави, зараз рвуть жили і стікають потом на тренуваннях заради того, щоб ще разок повернутися на подіум. А такі "акули" як Шифрін, Влгова, Годжа і т.д., які зараз на піку своєї форми, вони себе бачать лише першими, а все інше для них - це лузерство. Така психологія спортсмена. А тим більше топового рівня.

Щодо Шифрін, то вона, переконаний, діє згідно детально продуманого і узгодженого плану, який, можливо, на даному етапі не передбачає форсування подій (враховуючи особисті проблеми в сімЇ, травму спини і т.п), але в кінцевому результаті має привести її до чергового великого глобуса.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.01.2021, 10:49   #110 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SKIteam
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Transcarpathia

Снаряга: Head vector evo. Nordica Spitfire PRO
Eurosport
10:50
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Кран-Монтане, Швейцария. Женщины. Скоростной спуск. День 2. Прямая трансляция.
12:30
Горнолыжный спорт. Кубок мира. Этап в Кицбюэле, Австрия. Мужчины. Скоростной спуск. День 2. Прямая трансляция. ! (перенесли на завтра)

Востаннє редагував SKIteam: 23.01.2021 о 12:29.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Колиба nep4uk Наша жизнь вне Форума 3982 Сьогодні 11:58
Буковель скипассы 2020 OneWay Буковель 84 25.09.2020 08:49
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Предзаказ 2021 Sheridan Наши Новости 2 10.04.2020 16:42
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today028229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)