Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > FIS территория > Кубок світу WC 2020-2021
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.12.2020, 14:03   #51 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
В результаті виявилося, що гігантський слалом у жінок не відмінили, а перенесли на завтра. Причина (увага!) - трасу не змогли зробити достатньо жорсткою!
А у сусідньому Валь д'Ізері при тій же самій погоді змогли (!) зробити достатньо жорсткою трасу для швидкісного спуску!
Висновок: в Куршевелі все ще вміють краще готувати проведення днів народження олігархів, ніж траси для проведення змагань Кубку світу.
Прямий репортаж завтра об 11:00 на Євроспорт 1.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2020, 11:49   #52 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
гігантський слалом у жінок не відмінили, а перенесли на завтра.
И абсолютно Верно!!!
Сегодня погода Супер, склон бетон, постановка трассы
Вторая попытка решит
Жду возвращения Чемпионки, на путь побед
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2020, 12:47   #53 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
И абсолютно Верно!!!
Сегодня погода Супер, склон бетон, постановка трассы
Вторая попытка решит
Жду возвращения Чемпионки, на путь побед
Друга спроба буде на Євроспорт 2 о 13:50
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2020, 15:12   #54 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
67 Поздравляю
Победа, важная для Микаэлы
Фортуна решила сегодня )
Развязка получилась драматичной, Итальянки были так близки, Бриньоне просто киборг

Добавлено через 8 минут

При сложившихся обстоятельствах - Отличный склон, не простая постановка = Сложно победить ошибаясь даже не на 80% готовую Шиффрин

Востаннє редагував Джигит: 14.12.2020 о 21:49.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2020, 16:55   #55 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
67 Поздравляю
Победа, важная для Микаэлы
Фортуна решила сегодня )
Развязка получилась драматичной, Итальянки были так близки, Бриньоне просто киборг

Добавлено через 8 минут

При сложившихся обстоятельствах - Отличный склон, не простая постановка = Сложно победить ошибаясь даже не на 80% готовую Шиффрин
Мікаела бідна останнім часом так переживала із-за відсутності перемог, що аж заплакала на оголошенні зайнятих місць, ніби це була її перша перемога!

Марту трохи жалко - так гарно йшла по трасі і на першому заїзді, і на другому.

А схил дійсно був зовсім не простий. чого тільки варті сходи з дистанції таких грандів, як Влхова, Бассіно, Робінсон, Хольтман.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.12.2020, 19:05   #56 (посилання)
Живу у Лісі
 
Аватар для NBomb
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Völkl 90Eight (2016)
Та я й сам заплакав від щастя, як почув що Міка перемогла. Файна дівчинка, молодчинка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.12.2020, 10:23   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від NBomb Переглянути коментар
Та я й сам заплакав від щастя, як почув що Міка перемогла.
Та сама фігня і в мене
Міхаелі ця перемога дійсно була потрібна. Чим швидше вона набере форму і впевненість, тим цікавіша і видовищніша заруба буде.

Вважаю, що Шифрін перемогла заслужено, але не без частки везіння. В другій спробі італійки були кращі (до падіння). Бассіно взагалі супер – неймовірна техніка, чуття і розуміння траси. Думаю вона виграє глобус в гіганті в цьому сезоні - Бассіно, Бріньйоне, Шифрін.
Аби лише ті локдауни не зіпсували нам «свято»…
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2020, 11:33   #58 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
Смотрим женский Скоростной спуск на Евроспорт1, прямо сейчас
Eurosport смотреть онлайн прямой эфир
Участницы Все на подбор
Мда....
Этап выходит стремный, в одном месте уже улетело 3 спортсменки (((
Петра слабенько прошла, Бриньоне
Начался Супергигант мужской

Востаннє редагував Джигит: 18.12.2020 о 12:45.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2020, 19:39   #59 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Так, траса у жінок сьогодні була зовсім «не подарунок» - занадто вже жорстка – троє з першої двадцятки впали.
Крім того, на межі падіння були також Бассіно і Годжа.
Дуже шкода Ніколь Шмідхофер, така сильна спортсменка і, схоже, отримала важку травму.
Тим більше значущими є результати лідерів.
Корін Сутер підтвердила своє становище володарки кубку минулого сезону.
Годжа також «у своєму репертуарі».
Ну і нове ім’я на подіумі – американка Брізі Іваненко, ой … перепрошую, - Джонсон.
Можна також порадіти нарешті поверненню у лідери Ілки Штухец і черговому гарному результату «універсалки» Ледецкої.

Додано через 20 хвилин

У чоловіків цей супер-гігант, на відміну від попереднього, пройшов без несподіванок - у першій десятці спортсмени з першої двадцятки, і всі імена одне одного відоміше.
Поздоровляємо призерів:
1 місце – володар великого Кубку минулого сезону – Александер Кілде.
2 місце – володар малого Кубку у супер-гіганті – Мауро Кавізель.
3 місце – К’єтіль Янсруд, ім’я якого говорить саме за себе.


З інших можна відзначити Урса Крінбюеля, який знову прорвався на високе місце.
Автори сенсації минулого супергіганту, призери, Валдер тільки на 13му місці, а Сейерстед, взагалі, вилетів з 30-ки.

Додано через 1 годину 0 хвилин

Вирішив написати також про трасу Кубку світу у Валь Гардені, яка називається Saslong і на якій сьогодні проходив супергігант, а завтра буде швидкісний спуск.

Минулого року мені нарешті пощастило побувати в Доломітах, на Селла Ронді, і на Saslong-у в тому числі, бо ця траса відходить радіально від вершини Champinoi, через яку проходять обидва кола Селла Ронди.
Ви не уявляєте, наскільки мені в цьому році цікавіше дивитися змагання на Saslong-у після того, як сам його прокатав і продивився всі знамениті відрізки цієї траси, які мають власні імена.

Рік назад ми жили в Канацеї і щоб дістатися до Saslong-а, враховуючи черги на витягах, у мене пішло майже дві години.
Тому на Saslong-у був тільки приблизно об 11-й годині, коли народу там вже було просто море і сама траса вже була гарно підрозбита.
Я встиг прокатати до повного розбиття траси три рази.
Перший ознайомчий, щоб знати куди їхати, а куди не треба.
Другий раз у стилі «нон-стоп», але, звичайно, з дотриманням правил безпеки і без фанатизму по швидкості, бо народу на трасі було дуже немало. Хоча було б дуже цікаво потрапити на цю трасу з самого ранку одним з перших, щоб можна було прокатати і з більш гарною швидкістю. Відео про цей спуск (єдине перед сьогоднішнім з поїздки в Доломіти) я зробив ще минулої зими. Його можете знайти у темі «Горные лыжи в Италии»
Горные лыжи в Италии

Хоча останніх півроку мене роботою так завалило, що на нові відео часу зовсім не вистачає часу, але до проведення етапу Кубку світу у Валь Гардені на Saslong-у я вирішив піднапружитися і вечорами таки зробив ще одне відео про Saslong, хоча ледве встиг – закінчив тільки сьогодні вранці.
Це був мій третій спуск по цій трасі у екскурсійно-демонстраційному стилі. Я спеціально зробив такий спуск із зупинками і показом всіх знаменитих частин цієї траси, як поглядом зверху, так і поглядом знизу.

Тому, всіх кому цікаво продивитися всі частини Saslong-у і їх крутизну таким поглядом перед завтрашнім етапом швидкісного спуску, запрошую на перегляд свого нового відео. Де яка частина траси в даний момент показана, я писав коментарем у лівому верхньому куті відео-кадру.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2020, 21:20   #60 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@HappySkier, цікавий пост і класне відео

Цитата:
Коментар від HappySkier Переглянути коментар
Хоча було б дуже цікаво потрапити на цю трасу з самого ранку одним з перших, щоб можна було прокатати і з більш гарною швидкістю.
Це точно! І бажано хоча б на гігантках!
Доречі, з цього відео краще видно яка там немаленька крутизна деяких участків траси, ніж з тих ракурсів, що показують КС. І по довжині - там є куди їхати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Колиба nep4uk Наша жизнь вне Форума 3981 16.04.2024 19:15
Буковель скипассы 2020 OneWay Буковель 84 25.09.2020 08:49
WC 2019-2020 Джигит FIS территория 158 03.09.2020 19:50
Предзаказ 2021 Sheridan Наши Новости 2 10.04.2020 16:42
Предзаказ 2020 Sheridan Наши Новости 18 25.01.2020 21:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000055 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95084288249132670 (62%)1467 (34%)190 (4%)