Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Снегозависимость > FIS территория > Украинские горнолыжные соревнования 2012
FIS территория спортцеховые лыжи, кубки мира и украинские соревы


Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 19.09.2011, 14:26   #1
slavič
Зелёный человечек™
 
Аватар для slavič
 
Сейчас: вне форума
Откуда: -

Снаряга: -
Post Украинские горнолыжные соревнования 2012

Украинские горнолыжные соревнования 2012

Практически одновременно с этой замечательной новостью, организаторы украинских горнолыжных соревнований порадовали нас своими планами на сезон 2012:

27 – 29 января 2012 - ТК "Мигово": слалом, слалом-гигант
4 февраля - Red Bull Слалом Кагалом в ГК Буковель;
10 – 12 февраля 2012 - ГТК "Буковель": формат «Masters», трасса 2А - слалом, слалом-гигант
Регистрация на соревнования 10-12 февраля доступна здесь
ориентировочно в 16-х числах соревнования в Сорочином Яру, Полтава

Соревнования на кубок Харькова, слалом-гигант, регистрация тут

8 – 11 марта 2012 - ГТК "Буковель": трасса 2А - слалом; «Family Cup», траса 2А - слалом-гигант, «Bukovelissimo», на всю длинну трасы 5Н - слалом-гигант, регистрация здесь

По мере поступления информацию, будем Всех "одержимых" оповещать в этой ветке ...

Как проходили соревнования в сезозне 2011 тыц, тыц, тыц

Как проходили соревнования в сезозне 2010 тыц, тыц, тыц, тыц, тыц, тыц

Эххх ... пока собирал инфо ... пережил все снова. До встречи на соревнованиях!!!

П.С.: если кто владеет информацией о любительских соревнованиях в странах ближнего безвизового зарубежья (милости прошу в личку, с радостью выложу информацию и будем стараться посещать )

Последний раз редактировалось slavič; 19.02.2012 в 14:00.
  Ответить с цитированием

Старый 08.02.2012, 15:36   #51 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для skiclub
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: FISHER
Не пропусти унікальну можливість взяти участь в безкоштовному
тестуванні лиж FISCHER.

Дати тестування:
10-12 лютого, з 10:00-15:00, в рамках змагань Українського гірськолижного клубу

Місце зустрічі:
ГК Буковель, траса 2А, біля палатки FISCHER

Для участі в безкоштовному тестуванні необхідно зареєструватися (надсилайте ключову фразу "Хочу затестити!" і ваші контактні данні на e-mail: sales@fischer.ua).
Реєстрацію буде закрито 9 лютого в 18:00 (не забудьте взяти на тестування документ, що засвідчує вашу особистість)

Кількість тестованих лиж обмежена, тож поспішіть випробувати справжню новинку, з пилу, з жару - спеціально для українських гірськолижників!

До зустрічі на сонячних схилах Буковелю!
  Share with Facebook Ответить с цитированием

Старый 14.02.2012, 00:27   #52 (ссылка)
Давно на форуме
 
Аватар для Mudrik
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Буковина

Снаряга: Armada AK JJ, Elan Speedwave 12 Віке: KTM
Фотоотчет Bukovel Ficher Cup УГК 11/02/2012 https://plus.google.com/photos/11763...24480815795025
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 15.02.2012, 11:09   #53 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для skiclub
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: FISHER
Друзі, перепрошуємо за затримання результатів змагань Masters - ще трохи вашого трепіння!

Поки пропонуємо фотозвіт зі слалому гіганту

Последний раз редактировалось skiclub; 16.02.2012 в 09:41.
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 15.02.2012, 13:35   #54 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для skiclub
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: FISHER
Сонячний Буковель, змагання "Masters".
Пройшло всього 2 тижні, як проспівали фанфари кращим на змаганнях зі слалому і слалому гіганту у ГТК «Мигово», а Український гірськолижний клуб знову ставить найцікавіші траси, замовляє ідеальну погоду і чекає нових і старих друзів тепер вже на гостинних схилах ГК «Буковель».

За стільки років і стільки проведених подій наші організатори так натренувались, що все проходить з точністю до міліметру, секунди і граму. ) За це красно дякуємо всім, хто причетний до проведення змагань (думаю ті, хто був у Буці на цих вихідних приєднаються до моїх слів).

А тим часом, повернемось до п’ятниці, коли вже майже рідний Івано-Франківськ стрів компанію з 25 чоловік надзвичайним тріскуном -25С. Після сонного і теплого вагону здавалося, що ми потрапили в якусь іншу реальність. )

Для мене досі лишається здогадкою, як водій міг бачити хоч щось крізь практично повністю замерзле лобове скло, але я знімаю капелюха перед його водійською вправністю і точністю внутрішніх радарів! На невеликому «перекурі» виходимо зігріти змерзлі ноги (дивні люди, хіба на вулиці тепліше?), але перші промені сонця не несуть в собі нічого крім невимовної краси і естетичного задоволення. ) Світанок в горах – заради цього варто трошки померзнути.

Далі було дуже холодно і я почала сумніватися, чи достатньо у мене з собою теплих речей, аби простояти цілий день на такому морозі. Та крім двох комплектів термо і флісу мене дуже зігрівали ваші емоції.) Декілька вирішених організаційних питань, і цей день став справжнім святом для мене! Вдень -10С, сяюче сонце, незайманий «вельвет» ідеально доглянутих трас, нові боти і відсутність черг – я кайфувала увесь день, ніколи було чаю попити, так хотілося не пропустити ані хвилини цього драйву!



Ммм… Ну що може бути краще гір? Краще свободи мчати вниз, випробовувати свої сили, вчитися і перемагати? Тільки робити все це з такими ж завзятими в відчайдушними друзями, тоді задоволення помножується. )

Цілий натовп саме таких затятих екстремалів нахлинув до інфо-центру суботнього ранку. За кількістю учасників ці змагання побили рекорд, навіть довелося позичити пару-трійку стартових номерів у дружньої школи Active-Sport, дякуємо Чеславу за допомогу! Приємно, що серед учасників було дуже багато дітей.


Велике задоволення отримала від їхньої радістної метушні та веселих пустощів, а ще більше – від старанності, майстерності і азарту на трасі!



На наступних змаганнях УГК ми вирішили провести окремий дитячий день, положення будуть трохи згодом, слідкуйте за нашими новинами!

Окрема подяка ГК «Буковель» за ідеальні траси, гостинність і допомогу в проведенні змагань. Дружні дівчата з інфо-центру вже майже стали членами нашої команди, ми дуже вдячні їм за розуміння, далай-ламівську рівновагу і привітні посмішки. )

Поки трохи вщухла метушня зі стартовими номерами, скі-пасами та іншими не менш важливими питаннями, вже настав час відкривати трасу!

Отже, першими стартували:
Сергій Долгий (майстер спорту, учасник етапів чемпіонату світу, а тепер - тренер школи УГК),
Михайло Ренжин (майстер спорту, учасник Олімпійських ігор і етапів кубків світу),
Юля Сепаренко (майстер спорту, учасниця чемпіонатів світу).

Далі змагалися дівчатка, жінки, хлопчики , чоловіки – учасники були поділені на вікові групи, з 10річною різницею. Особливістю цих змагань є формат «Masters» - не було розділення на групи «ветерани-аматори», тобто всі мали єдині умови. Уцьому є свої переваги і недоліки, але погодьтесь, дуже круто перемогти того, хто має професійне гірськолижне минуле. Не всі мали щастя засвоїти ази лижної техніки раніше, ніж почати ходити, але для справжнього таланту вік не перешкода!
Серед наших учасників є такі аматори, які дають фору досвідченим слаломістам. Один з таких любителів – Макс "Бульдозер" Долгих - як «захворів» гірськолижним спортом, так вже мабуть ніколи і не вилікується. ) В гіганті Макс переміг у своїй віковій групі і, хоча попереджав заздалегідь, що виграти він не зможе через те, те і те, але проїхав дуже красиво, швидко і став таки кращим ) Вітаємо і бажаємо "хворіти" лише спортом!

Знаю, що всі чекають на результати. Іінформація про змагання "Masters" буде доступна найближчим часом, просимо трохи вашого терпіння!

Іноді мені було навіть страшнувато дивитись на тих, хто потрапляв у приціл мого об'єктиву – такими шаленими емоціями та енергетичним запалом віяло від учасників! )









Запальний Євген Шашунькин має в собі стільки вогню, що іноді здається, його канти висікають полум’я зі снігу! ))




Дехто із знайомих встигав навіть посміхнутися в камеру, передати привіт, а пані Kurdebaxa навіть попередила, що слалом вона їде так собі, і що фотографувати її не треба. ))



А яке натхнення дають ці люди - словами не передати! ) Кожен вкладає всі свої сили саме в цей спуск, і їде так, ніби це Олімпійські ігри або битва за кришталевий кубок чемпіона світу!

Я обожнюю кожну секунду, що провела на схилі, спостерігаючи за ВАМИ! І вже мрію про зустріч на змаганнях у березні.




ФОТОЗВІТ ЗМАГАНЬ ЗІ СЛАЛОМУ

Последний раз редактировалось skiclub; 16.02.2012 в 09:42.
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 16.02.2012, 10:34   #55 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для skiclub
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: FISHER
Кубок УГК
Слалом-гігант, Буковель
Результати змагань 11 Лютого 2012

Місце Нагрудний № Прізвище і Ім'я Вік Категорія Область Час
1 168 Белобородов Радим 1969 Ч.(63-72) Підгірці * 00:48,91 * 00:47,46 01:37,00
2 158 Утін Ігор 1965 Ч.(63-72) Київ * 00:48,97 * 00:47,55 01:37,00
3 140 Шашунькін Євген 1968 Ч.(63-72) Харків * 00:49,37 * 00:48,31 01:38,00
4 72 Красота Микита 1994 Х.(1994 і мл) Київ * 00:49,84 * 00:48,96 01:39,00
5 83 Скоматчук Ігор 1990 Х.(83-93) Івано-Франківськ * 00:50,22 * 00:48,82 01:40,00
6 177 Долгих Максим 1978 Ч.(73-82) Мариуполь * 00:49,99 * 00:49,13 01:40,00
7 143 Ніконець Сергій 1964 Ч.(63-72) Львів * 00:50,39 * 00:49,07 01:40,00
8 183 Крохмальний Антон 1979 Ч.(73-82) Київ * 00:50,88 * 00:48,79 01:40,00
9 175 Golebiewski Jakub 1981 Ч.(73-82) Torun * 00:51,45 * 00:48,80 01:41,00
10 154 Мокін Михайло 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:51,43 * 00:48,86 01:41,00
11 181 Мешканцев Руслан 1980 Ч.(73-82) Киев * 00:48,76 * 00:51,66 01:41,00
12 147 Федосеєв Андрій 1966 Ч.(63-72) Харьков * 00:50,95 * 00:49,52 01:41,00
13 801 Харчук Антон 1988 Х.(83-93) Київ * 00:49,15 * 00:51,45 01:41,00
14 179 Олешкевич Сергій 1984 Х.(83-93) Київ * 00:51,55 * 00:50,28 01:42,00
15 58 Скоропанюк Роман 1995 Х.(1994 і мл) Верховина * 00:51,65 * 00:50,36 01:43,00
16 70 Коріновський Олексій 1994 Х.(1994 і мл) Херсон * 00:52,73 * 00:50,02 01:43,00
17 161 Мац Станислав 1967 Ч.(63-72) Киев * 00:52,90 * 00:49,98 01:43,00
18 142 Рябцун Олександр 1970 Ч.(63-72) Київ-Підгірці * 00:53,16 * 00:49,97 01:44,00
19 81 Лесовой Максим 1986 Х.(83-93) Мариупіль * 00:52,30 * 00:51,45 01:44,00
20 95 Поляк Андрій 1984 Х.(83-93) Яблуниця * 00:53,12 * 00:50,91 01:45,00
21 1100 Мазур Сергій 1969 Ч.(63-72) Кам'янець-Подільский * 00:53,36 * 00:51,01 01:45,00
22 31 Тимошенко Олена 1973 Ж.(73-82) Київ * 00:52,51 * 00:52,08 01:45,00
23 1103 Борис Роман 1986 Х.(83-93) Коломия * 00:53,23 * 00:51,45 01:45,00
24 184 Доронін Віталій 1976 Ч.(73-82) Харків * 00:53,32 * 00:51,54 01:45,00
25 75 Віндик Зиновій 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:52,75 * 00:52,38 01:46,00
26 46 Кабалюк Андрій 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:53,03 * 00:52,75 01:46,00
27 120 Меркулов Михайло 1958 Ч.(53-62) Харків * 00:53,58 * 00:52,21 01:46,00
28 135 Корнейко Олександр 1957 Ч.(53-62) Київ * 00:54,03 * 00:52,09 01:47,00
29 94 Федорак Юрій 1990 Х.(83-93) Коломия * 00:54,52 * 00:51,62 01:47,00
30 2 Маковецька Юлія 2001 Д.(1994 і мл) Київ * 00:53,27 * 00:53,09 01:47,00
31 107 Коріновський Андрій 1947 Ч.(43-52) Херсон * 00:54,23 * 00:52,70 01:47,00
32 164 Гришко Василь 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:53,75 * 00:53,32 01:48,00
33 40 Курдибаха Ольга 1977 Ж.(73-82) Київ * 00:53,28 * 00:53,95 01:48,00
34 4 Мосорук Ірина 1998 Д.(1994 і мл) Буковель * 00:54,44 * 00:52,87 01:48,00
35 173 Юхименко Володимир 1980 Ч.(73-82) Київ * 00:55,38 * 00:51,95 01:48,00
36 141 Опришко Володимир 1971 Ч.(63-72) Коломия * 00:55,40 * 00:52,11 01:48,00
37 172 Мисько Ярема 1976 Ч.(73-82) Львів * 00:54,40 * 00:53,38 01:48,00
38 5 Федосеєва Маша 2000 Д.(1994 і мл) Харьков * 00:54,58 * 00:53,30 01:48,00
39 66 Філіпчук Олександр 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:54,60 * 00:53,41 01:49,00
40 166 Павлов Дмитро 1965 Ч.(63-72) Київ * 00:55,17 * 00:52,93 01:49,00
41 43 Дійчук Ігор 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:54,58 * 00:53,84 01:49,00
42 79 Мосейчук Ігор 1987 Х.(83-93) Ворохта * 00:55,70 * 00:52,81 01:49,00
43 51 Філяр Артем 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:56,46 * 00:52,33 01:49,00
44 85 Магалюк Олександр 1983 Х.(83-93) Ворохта * 00:55,89 * 00:53,54 01:50,00
45 30 Красота Катерина 1971 Ж.(63-72) Київ * 00:55,52 * 00:54,33 01:50,00
46 133 Татуян Олексій 1956 Ч.(53-62) Київ * 00:56,12 * 00:54,33 01:51,00
47 28 Пенева Тетяна 1967 Ж.(63-72) Київ * 00:56,57 * 00:54,64 01:52,00
48 151 Андрущенко Володимир 1970 Ч.(63-72) Коломия * 00:56,84 * 00:54,42 01:52,00
49 159 Мороз Андрій 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:57,03 * 00:54,30 01:52,00
50 178 Стефанюк Ігор 1982 Ч.(73-82) Татарів * 00:57,62 * 00:53,94 01:52,00
51 61 Погарцева Валерія 2000 Д.(1994 і мл) Чернiвцi * 00:56,96 * 00:54,94 01:52,00
52 145 Пастущин Олег 1965 Ч.(63-72) Тернопіль * 00:56,57 * 00:55,42 01:52,00
53 50 Райенд Роман 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:56,42 * 00:55,66 01:53,00
54 156 Борисюк Віталій 1963 Ч.(63-72) Київ * 00:57,56 * 00:54,64 01:53,00
55 1102 Соколовський Володимир 1984 Х.(83-93) Тернопіль * 00:58,69 * 00:53,67 01:53,00
56 44 Марійчин Максим 2003 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:55,94 * 00:56,49 01:53,00
57 73 Погарцев Олександр 1998 Х.(1994 і мл) Чернiвцi * 00:57,53 * 00:55,50 01:54,00
58 152 Кукіль Орест 1970 Ч.(63-72) Коломия * 00:58,85 * 00:54,77 01:54,00
59 25 Козачук Олена 1971 Ж.(63-72) Полтава * 00:58,37 * 00:55,77 01:55,00
60 136 Литвиненко Володимир 1964 Ч.(63-72) Київ * 00:59,06 * 00:55,27 01:55,00
61 113 Бесащук Федір 1952 Ч.(43-52) Верховина * 00:58,03 * 00:56,41 01:55,00
62 60 Шевченко Олександр 2002 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:57,93 * 00:56,60 01:55,00
63 32 Корнейко Євгенія 1982 Ж.(73-82) Киев * 00:57,94 * 00:57,04 01:55,00
64 170 Стрельцов Антон 1973 Ч.(73-82) Севастополь * 00:59,38 * 00:55,80 01:56,00
65 35 Автаназів Оксана 1981 Ж.(73-82) Київ * 00:59,73 * 00:55,88 01:56,00
66 71 Кабалюк Іван 2003 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,12 * 00:57,32 01:57,00
67 99 Красовський Юрій 1983 Х.(83-93) Донецьк * 00:59,76 * 00:56,91 01:57,00
68 165 Тахаув Наиль 1963 Ч.(63-72) Бахчисарай * 00:59,55 * 00:57,73 01:58,00
69 49 Кабалюк Микола 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,59 * 00:58,01 01:58,00
70 174 Мудрей Ігор 1980 Ч.(73-82) Чернівці * 00:58,49 * 00:59,31 01:58,00
71 127 Мешканцев Володимир 1954 Ч.(53-62) Киев * 00:59,49 * 00:58,35 01:58,00
72 124 Кузьменко Валерій 1959 Ч.(53-62) Харків * 01:00,84 * 00:57,03 01:58,00
73 88 Псюк Олексый 1987 Х.(83-93) Калуш * 01:00,42 * 00:57,49 01:58,00
74 138 Томіленко Валерій 1972 Ч.(63-72) Київ * 01:00,12 * 00:57,85 01:58,00
75 65 Родзеняк Богдан 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,06 * 00:59,52 01:59,00
76 101 Кирилов Віталій 1983 Х.(83-93) Тернопіль * 00:59,06 * 00:59,53 01:59,00
77 115 Харчук Сергій 1962 Ч.(53-62) Київ * 01:00,67 * 00:58,15 01:59,00
78 62 Філяр Тарас 2002 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:00,54 * 00:58,83 02:00,00
79 114 Крих Роман, 1949 Ч.(43-52) Ясиня * 01:01,65 * 00:58,18 02:00,00
80 68 Сохокманюк Ілья 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:01,71 * 00:58,84 02:01,00
81 8 Тимошенко Євгенія 2002 Д.(1994 і мл) Київ * 01:00,70 * 01:00,24 02:01,00
82 23 Назарова Олена 1962 Ж.(53-62) Київ * 01:02,07 * 00:59,16 02:02,00
83 86 Захаров Ростислав 1992 Х.(83-93) Київ * 01:00,96 * 01:00,76 02:02,00
84 80 Костюшко Олександр 1984 Х.(83-93) Київ * 01:01,64 * 01:00,52 02:03,00
85 193 Дроздов Андрій 1954 Ч.(53-62) 0 * 01:02,26 * 01:00,05 02:03,00
86 63 Попівняк Марк 2003 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:01,50 * 01:00,92 02:03,00
87 53 Дійчук Микола 1998 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:06,98 * 00:55,61 02:03,00
88 198 Кисель Олександр 1981 Ч.(73-82) Дніпропетровськ * 01:00,00 * 01:03,26 02:04,00
89 116 Фасенко Олександр 1959 Ч.(53-62) Харків * 01:03,00 * 01:00,31 02:04,00
90 188 Демчук Сергій 1982 Ч.(73-82) Україна * 01:03,47 * 01:00,10 02:04,00
91 137 Наумчук Олександр 1967 Ч.(63-72) Київ * 01:02,43 * 01:01,20 02:04,00
92 162 Евтушенко Олег 1965 Ч.(63-72) Киев * 01:01,34 * 01:02,37 02:04,00
93 55 Крохмальний Микита 2004 Х.(1994 і мл) Київ * 01:03,06 * 01:01,75 02:05,00
94 118 Євко Володимир 1961 Ч.(53-62) Київ * 01:04,01 * 01:01,58 02:06,00
95 119 Вінник Анатолій 1955 Ч.(53-62) Харків * 01:03,77 * 01:02,06 02:06,00
96 123 Костюкевич Володимир 1957 Ч.(53-62) Коломия * 01:05,62 * 01:01,58 02:08,00
97 197 Шумейко Микола 1961 Ч.(53-62) Черкаси * 01:08,05 * 00:59,69 02:08,00
98 74 Коріновський Микита 2004 Х.(1994 і мл) Херсон * 01:03,77 * 01:04,01 02:08,00
99 190 Козлов Олександр 1973 Ч.(73-82) Москва * 01:05,01 * 01:02,97 02:08,00
100 153 Матл Міклош 1966 Ч.(63-72) Мукачево * 01:10,38 * 00:58,06 02:09,00
101 9 Гришко Тетяна 1994 Д.(1994 і мл) Київ * 01:07,29 * 01:01,35 02:09,00
102 200 Рожков Андрій 1999 Х.(1994 і мл) Маріуполь * 01:05,23 * 01:03,47 02:09,00
103 18 Медведєва Оксана 1987 Д.(83-93) Ужгород * 01:06,35 * 01:02,43 02:09,00
104 42 Баранова Юлія 1979 Ж.(73-82) Дніпропетровськ * 01:04,94 * 01:04,29 02:10,00
105 6 Баянова Тетяна 1996 Д.(1994 і мл) Симферопіль * 01:05,11 * 01:04,15 02:10,00
106 186 Чуприна Олексiй 1978 Ч.(73-82) Днiпропетровськ * 01:11,05 * 00:59,25 02:11,00
107 112 Уваров Микола 1946 Ч.(43-52) Суми * 01:07,67 * 01:03,54 02:12,00
108 13 Псюк Оксана 1987 Д.(83-93) Калуш * 01:07,81 * 01:03,98 02:12,00
109 103 Dyczkowski Jurek 1938 Ч.(42 і ст) Gdynia * 01:07,65 * 01:04,59 02:13,00
110 1106 Севастьянов Олексій 1988 Х.(83-93) Київ * 01:06,58 * 01:05,86 02:13,00
111 41 Максименко Ірина 1979 Ж.(73-82) Львів * 01:06,72 * 01:05,80 02:13,00
112 39 Коріновська Світлана 1974 Ж.(73-82) Херсон * 01:07,52 * 01:05,71 02:14,00
113 3 Пастущина Валерія 2002 Д.(1994 і мл) Тернопіль * 01:07,85 * 01:06,37 02:15,00
114 131 Степаненко Володимир 1956 Ч.(53-62) Kиїв * 01:08,40 * 01:06,62 02:16,00
115 194 Бобровський Олександр 1954 Ч.(53-62) Київ * 01:07,56 * 01:08,27 02:16,00
116 105 Головатюк Андрій 1941 Ч.(42 і ст) Київ * 01:11,68 * 01:04,32 02:16,00
117 1105 Петрусь Ольга 1984 Д.(83-93) Мукачево * 01:11,63 * 01:06,15 02:18,00
118 130 Мельник Роман 1960 Ч.(53-62) Коломия * 01:11,44 * 01:09,28 02:21,00
119 24 Гладких Ольга 1957 Ж.(53-62) Львів * 01:05,55 * 01:19,64 02:26,00
120 106 Протопович Едуард 1940 Ч.(42 і ст) Коломия * 01:14,10 * 01:13,72 02:28,00
121 10 Попівняк Марта 2005 Д.(1994 і мл) Буковель * 01:21,83 * 01:19,17 02:41,00
122 14 Комендант Юлія 2002 Д.(1994 і мл) Київ * 01:26,93 * 01:17,43 02:45,00
123 7 Пастущина Віталія 1999 Д.(1994 і мл) Тернопіль * 00:58,98 * 02:35,90 03:35,00

Добавлено через 27 секунд

Кубок УГК
Слалом, Буковель
Результати змагань 12 Лютого 2012


Місце Нагрудний № Прізвище і Ім'я Вік Категорія Область Спроба 1 Спроба 2 Час
1 803 00:45,00 00:41,00 01:25,00
2 804 00:48,00 00:46,00 01:34,00
3 154 Мокін Михайло 1968 Ч.(63-72) Київ 00:48,00 00:47,00 01:34,00
4 801 Харчук Антон 1988 Х.(83-93) Київ 00:50,00 00:46,00 01:35,00
5 158 Утін Ігор 1965 Ч.(63-72) Київ 00:49,00 00:46,00 01:35,00
6 183 Крохмальний Антон 1979 Ч.(73-82) Київ 00:49,00 00:50,00 01:38,00
7 83 Скоматчук Ігор 1990 Х.(83-93) Івано-Франківськ 00:52,00 00:48,00 01:40,00
8 140 Шашунькін Євген 1968 Ч.(63-72) Харків 00:52,00 00:48,00 01:40,00
9 143 Ніконець Сергій 1964 Ч.(63-72) Львів 00:52,00 00:50,00 01:42,00
10 177 Долгих Максим 1978 Ч.(73-82) Мариуполь 00:54,00 00:52,00 01:46,00
11 72 Красота Микита 1994 Х.(1994 і мл) Київ 00:56,00 00:51,00 01:46,00
12 161 Мац Станислав 1967 Ч.(63-72) Киев 00:53,00 00:56,00 01:48,00
13 181 Мешканцев Руслан 1980 Ч.(73-82) Киев 00:56,00 00:53,00 01:48,00
14 46 Кабалюк Андрій 2001 Х.(1994 і мл) Буковель 00:56,00 00:53,00 01:49,00
15 148 Прокуратов Александр 1971 Ч.(63-72) Дніпропетровськ 00:57,00 00:54,00 01:50,00
15 147 Федосеєв Андрій 1966 Ч.(63-72) Харьков 00:56,00 00:55,00 01:50,00
17 81 Лесовой Максим 1986 Х.(83-93) Мариупіль 00:58,00 00:54,00 01:51,00
18 2 Маковецька Юлія 2001 Д.(1994 і мл) Київ 00:57,00 00:55,00 01:51,00
19 1104 00:58,00 00:55,00 01:52,00
19 4 Мосорук Ірина 1998 Д.(1994 і мл) Буковель 00:58,00 00:55,00 01:52,00
21 60 Шевченко Олександр 2002 Х.(1994 і мл) Буковель 00:57,00 00:55,00 01:52,00
22 120 Меркулов Михайло 1958 Ч.(53-62) Харків 00:59,00 00:54,00 01:52,00
23 176 Новобранців Михайло 1977 Ч.(73-82) Дніпропетровськ 00:57,00 00:55,00 01:52,00
24 156 Борисюк Віталій 1963 Ч.(63-72) Київ 00:58,00 00:55,00 01:52,00
25 184 Доронін Віталій 1976 Ч.(73-82) Харків 00:57,00 00:56,00 01:53,00
25 75 Віндик Зиновій 2000 Х.(1994 і мл) Буковель 00:56,00 00:57,00 01:53,00
27 70 Коріновський Олексій 1994 Х.(1994 і мл) Херсон 00:58,00 00:55,00 01:53,00
28 133 Татуян Олексій 1956 Ч.(53-62) Київ 00:58,00 00:56,00 01:53,00
29 43 Дійчук Ігор 2000 Х.(1994 і мл) Буковель 00:58,00 00:56,00 01:54,00
30 73 Погарцев Олександр 1998 Х.(1994 і мл) Чернiвцi 01:00,00 00:55,00 01:54,00
31 76 Яремчук Михайло 2000 Х.(1994 і мл) Буковель 00:59,00 00:56,00 01:55,00
32 61 Погарцева Валерія 2000 Д.(1994 і мл) Чернiвцi 01:00,00 00:55,00 01:55,00
33 164 Гришко Василь 1968 Ч.(63-72) Київ 00:58,00 00:57,00 01:55,00
34 135 Корнейко Олександр 1957 Ч.(53-62) Київ 00:59,00 00:57,00 01:55,00
35 159 Мороз Андрій 1968 Ч.(63-72) Київ 01:00,00 00:57,00 01:56,00
36 5 Федосеєва Маша 2000 Д.(1994 і мл) Харьков 01:00,00 00:57,00 01:57,00
37 51 Філяр Артем 1999 Х.(1994 і мл) Буковель 01:01,00 00:57,00 01:58,00
38 32 Корнейко Євгенія 1982 Ж.(73-82) Киев 01:01,00 00:58,00 01:58,00
39 7 Пастущина Віталія 1999 Д.(1994 і мл) Тернопіль 01:00,00 00:58,00 01:58,00
40 151 Андрущенко Володимир 1970 Ч.(63-72) Коломия 01:02,00 00:58,00 02:00,00
41 115 Харчук Сергій 1962 Ч.(53-62) Київ 01:04,00 00:57,00 02:01,00
42 44 Марійчин Максим 2003 Х.(1994 і мл) Буковель 01:01,00 01:01,00 02:01,00
43 28 Пенева Тетяна 1967 Ж.(63-72) Київ 01:03,00 00:59,00 02:01,00
44 49 Кабалюк Микола 1999 Х.(1994 і мл) Буковель 01:02,00 01:00,00 02:01,00
45 25 Козачук Олена 1971 Ж.(63-72) Полтава 01:03,00 00:59,00 02:01,00
46 84 Сиротенко Олексій 1984 Х.(83-93) Київ 01:03,00 00:59,00 02:02,00
47 71 Кабалюк Іван 2003 Х.(1994 і мл) Буковель 01:03,00 01:00,00 02:02,00
48 31 Тимошенко Олена 1973 Ж.(73-82) Київ 01:02,00 01:00,00 02:02,00
49 114 Крих Роман, 1949 Ч.(43-52) Ясиня 01:04,00 00:59,00 02:03,00
50 178 Стефанюк Ігор 1982 Ч.(73-82) Татарів 01:04,00 00:59,00 02:03,00
51 66 Філіпчук Олександр 1999 Х.(1994 і мл) Буковель 01:03,00 01:01,00 02:03,00
52 30 Красота Катерина 1971 Ж.(63-72) Київ 01:04,00 01:00,00 02:04,00
53 116 Фасенко Олександр 1959 Ч.(53-62) Харків 01:03,00 01:01,00 02:04,00
54 53 Дійчук Микола 1998 Х.(1994 і мл) Буковель 01:02,00 01:03,00 02:04,00
55 65 Родзеняк Богдан 2001 Х.(1994 і мл) Буковель 01:05,00 01:01,00 02:05,00
56 166 Павлов Дмитро 1965 Ч.(63-72) Київ 01:06,00 01:00,00 02:06,00
57 68 Сохокманюк Ілья 2001 Х.(1994 і мл) Буковель 01:04,00 01:03,00 02:06,00
58 50 Райенд Роман 2000 Х.(1994 і мл) Буковель 00:58,00 01:09,00 02:07,00
59 40 Курдибаха Ольга 1977 Ж.(73-82) Київ 01:07,00 01:02,00 02:08,00
60 165 Тахаув Наиль 1963 Ч.(63-72) Бахчисарай 01:08,00 01:03,00 02:11,00
61 23 Назарова Олена 1962 Ж.(53-62) Київ 01:08,00 01:03,00 02:11,00
62 62 Філяр Тарас 2002 Х.(1994 і мл) Буковель 01:09,00 01:03,00 02:12,00
63 162 Евтушенко Олег 1965 Ч.(63-72) Киев 01:04,00 01:08,00 02:12,00
64 107 Коріновський Андрій 1974 Ч.(73-82) Херсон 01:02,00 01:12,00 02:14,00
65 42 Баранова Юлія 1979 Ж.(73-82) Дніпропетровськ 01:10,00 01:05,00 02:14,00
66 123 Костюкевич Володимир 1957 Ч.(53-62) Коломия 01:11,00 01:04,00 02:14,00
67 9 Гришко Тетяна 1994 Д.(1994 і мл) Київ 01:09,00 01:07,00 02:15,00
68 136 Литвиненко Володимир 1964 Ч.(63-72) Київ 01:10,00 01:06,00 02:16,00
69 56 Скірчук Микола 1999 Х.(1994 і мл) Микуличі 01:09,00 01:09,00 02:17,00
70 6 Баянова Тетяна 1996 Д.(1994 і мл) Симферопіль 01:12,00 01:08,00 02:19,00
71 137 Наумчук Олександр 1967 Ч.(63-72) Київ 01:13,00 01:07,00 02:19,00
72 8 Тимошенко Євгенія 2002 Д.(1994 і мл) Київ 01:12,00 01:08,00 02:19,00
73 194 Бобровський Олександр 1954 Ч.(53-62) Київ 01:10,00 01:10,00 02:20,00
74 200 Рожков Андрій 1999 Х.(1994 і мл) Маріуполь 01:11,00 01:09,00 02:20,00
75 112 Уваров Микола 1946 Ч.(43-52) Суми 01:12,00 01:10,00 02:21,00
76 197 Шумейко Микола 1961 Ч.(53-62) Черкаси 01:17,00 01:07,00 02:23,00
77 74 Коріновський Микита 2004 Х.(1994 і мл) Херсон 01:13,00 01:13,00 02:26,00
78 39 Коріновська Світлана 1974 Ж.(73-82) Херсон 01:17,00 01:11,00 02:27,00
79 130 Мельник Роман 1950 Ч.(43-52) Коломия 01:18,00 01:14,00 02:31,00
80 105 Головатюк Андрій 1941 Ч.(42 і ст) Київ 01:26,00 01:14,00 02:40,00
81 10 Попівняк Марта 2005 Д.(1994 і мл) Буковель 01:24,00 01:41,00 03:04,00
82 119 Вінник Анатолій 1955 Ч.(53-62) Харків 01:57,00 01:10,00 03:06,00
83 118 Євко Володимир 1961 Ч.(53-62) Київ 02:28,00 01:06,00 03:33,00

Добавлено через 23 секунды

Залік за двома дисциплінами
Результати змагань 11,12 лютого
Неофіційний залік

Місце Нагрудний № Прізвище і Ім'я Вік Категорія Область гігант1 гігант2 слалом1 слалом2 Час
1 158 Утін Ігор 1965 Ч.(63-72) Київ * 00:48,97 * 00:47,55 * 00:48,54 * 00:45,94 03:11,00
2 154 Мокін Михайло 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:51,43 * 00:48,86 * 00:47,06 * 00:46,63 03:14,00
3 801 Харчук Антон 1988 Х.(83-93) Київ * 00:49,15 * 00:51,45 * 00:49,06 * 00:45,04 03:15,00
4 140 Шашунькін Євген 1968 Ч.(63-72) Харків * 00:49,37 * 00:48,31 * 00:51,57 * 00:47,77 03:18,00
5 183 Крохмальний Антон 1979 Ч.(73-82) Київ * 00:50,88 * 00:48,79 * 00:48,31 * 00:49,44 03:18,00
6 83 Скоматчук Ігор 1990 Х.(83-93) Івано-Франківськ * 00:50,22 * 00:48,82 * 00:51,84 * 00:47,44 03:19,00
7 143 Ніконець Сергій 1964 Ч.(63-72) Львів * 00:50,39 * 00:49,07 * 00:51,91 * 00:49,46 03:21,00
8 177 Долгих Максим 1978 Ч.(73-82) Мариуполь * 00:49,99 * 00:49,13 * 00:53,86 * 00:51,31 03:25,00
9 72 Красота Микита 1994 Х.(1994 і мл) Київ * 00:49,84 * 00:48,96 * 00:55,53 * 00:50,12 03:25,00
10 181 Мешканцев Руслан 1980 Ч.(73-82) Киев * 00:48,76 * 00:51,66 * 00:55,32 * 00:52,68 03:29,00
11 161 Мац Станислав 1967 Ч.(63-72) Киев * 00:52,90 * 00:49,98 * 00:52,31 * 00:55,04 03:31,00
12 147 Федосеєв Андрій 1966 Ч.(63-72) Харьков * 00:50,95 * 00:49,52 * 00:55,52 * 00:54,30 03:31,00
13 81 Лесовой Максим 1986 Х.(83-93) Мариупіль * 00:52,30 * 00:51,45 * 00:57,14 * 00:53,16 03:35,00
14 46 Кабалюк Андрій 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:53,03 * 00:52,75 * 00:55,66 * 00:52,87 03:35,00
15 70 Коріновський Олексій 1994 Х.(1994 і мл) Херсон * 00:52,73 * 00:50,02 * 00:57,98 * 00:54,55 03:36,00
16 184 Доронін Віталій 1976 Ч.(73-82) Харків * 00:53,32 * 00:51,54 * 00:57,00 * 00:55,24 03:38,00
17 2 Маковецька Юлія 2001 Д.(1994 і мл) Київ * 00:53,27 * 00:53,09 * 00:56,18 * 00:54,66 03:38,00
18 75 Віндик Зиновій 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:52,75 * 00:52,38 * 00:55,27 * 00:56,97 03:38,00
19 120 Меркулов Михайло 1958 Ч.(53-62) Харків * 00:53,58 * 00:52,21 * 00:58,24 * 00:53,48 03:38,00
20 4 Мосорук Ірина 1998 Д.(1994 і мл) Буковель * 00:54,44 * 00:52,87 * 00:57,20 * 00:54,11 03:39,00
21 135 Корнейко Олександр 1957 Ч.(53-62) Київ * 00:54,03 * 00:52,09 * 00:58,48 * 00:56,31 03:41,00
22 164 Гришко Василь 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:53,75 * 00:53,32 * 00:57,77 * 00:56,76 03:42,00
23 43 Дійчук Ігор 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:54,58 * 00:53,84 * 00:58,00 * 00:55,33 03:42,00
24 133 Татуян Олексій 1956 Ч.(53-62) Київ * 00:56,12 * 00:54,33 * 00:57,88 * 00:55,11 03:44,00
25 156 Борисюк Віталій 1963 Ч.(63-72) Київ * 00:57,56 * 00:54,64 * 00:57,42 * 00:54,41 03:45,00
26 5 Федосеєва Маша 2000 Д.(1994 і мл) Харьков * 00:54,58 * 00:53,30 * 00:59,70 * 00:56,88 03:45,00
27 51 Філяр Артем 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:56,46 * 00:52,33 * 01:00,55 * 00:56,66 03:46,00
28 60 Шевченко Олександр 2002 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:57,93 * 00:56,60 * 00:56,86 * 00:54,77 03:47,00
29 31 Тимошенко Олена 1973 Ж.(73-82) Київ * 00:52,51 * 00:52,08 * 01:01,97 * 00:59,80 03:47,00
30 61 Погарцева Валерія 2000 Д.(1994 і мл) Чернiвцi * 00:56,96 * 00:54,94 * 00:59,52 * 00:54,96 03:47,00
31 73 Погарцев Олександр 1998 Х.(1994 і мл) Чернiвцi * 00:57,53 * 00:55,50 * 00:59,04 * 00:54,69 03:47,00
32 159 Мороз Андрій 1968 Ч.(63-72) Київ * 00:57,03 * 00:54,30 * 00:59,57 * 00:56,43 03:48,00
33 151 Андрущенко Володимир 1970 Ч.(63-72) Коломия * 00:56,84 * 00:54,42 * 01:02,00 * 00:57,26 03:51,00
34 66 Філіпчук Олександр 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:54,60 * 00:53,41 * 01:02,67 * 01:00,25 03:51,00
35 28 Пенева Тетяна 1967 Ж.(63-72) Київ * 00:56,57 * 00:54,64 * 01:02,22 * 00:58,25 03:52,00
36 32 Корнейко Євгенія 1982 Ж.(73-82) Киев * 00:57,94 * 00:57,04 * 01:00,34 * 00:57,19 03:53,00
37 44 Марійчин Максим 2003 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:55,94 * 00:56,49 * 01:00,06 * 01:00,34 03:53,00
38 30 Красота Катерина 1971 Ж.(63-72) Київ * 00:55,52 * 00:54,33 * 01:03,12 * 00:59,93 03:53,00
39 166 Павлов Дмитро 1965 Ч.(63-72) Київ * 00:55,17 * 00:52,93 * 01:05,67 * 00:59,45 03:54,00
40 178 Стефанюк Ігор 1982 Ч.(73-82) Татарів * 00:57,62 * 00:53,94 * 01:03,83 * 00:58,95 03:55,00
41 40 Курдибаха Ольга 1977 Ж.(73-82) Київ * 00:53,28 * 00:53,95 * 01:06,31 * 01:01,08 03:55,00
42 25 Козачук Олена 1971 Ж.(63-72) Полтава * 00:58,37 * 00:55,77 * 01:02,41 * 00:58,54 03:56,00
43 71 Кабалюк Іван 2003 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,12 * 00:57,32 * 01:02,14 * 00:59,10 03:58,00
44 49 Кабалюк Микола 1999 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,59 * 00:58,01 * 01:01,21 * 00:59,63 03:59,00
45 50 Райенд Роман 2000 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:56,42 * 00:55,66 * 00:57,68 * 01:08,69 03:59,00
46 115 Харчук Сергій 1962 Ч.(53-62) Київ * 01:00,67 * 00:58,15 * 01:03,61 * 00:56,59 04:00,00
47 107 Коріновський Андрій 1974 Ч.(73-82) Херсон * 00:54,23 * 00:52,70 * 01:01,17 * 01:11,99 04:01,00
48 114 Крих Роман, 1949 Ч.(43-52) Ясиня * 01:01,65 * 00:58,18 * 01:03,44 * 00:58,85 04:03,00
49 65 Родзеняк Богдан 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 00:59,06 * 00:59,52 * 01:04,25 * 01:00,44 04:04,00
50 68 Сохокманюк Ілья 2001 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:01,71 * 00:58,84 * 01:03,33 * 01:02,18 04:07,00
51 53 Дійчук Микола 1998 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:06,98 * 00:55,61 * 01:01,93 * 01:02,02 04:07,00
52 116 Фасенко Олександр 1959 Ч.(53-62) Харків * 01:03,00 * 01:00,31 * 01:02,85 * 01:00,85 04:08,00
53 165 Тахаув Наиль 1963 Ч.(63-72) Бахчисарай * 00:59,55 * 00:57,73 * 01:07,50 * 01:02,74 04:08,00
54 136 Литвиненко Володимир 1964 Ч.(63-72) Київ * 00:59,06 * 00:55,27 * 01:09,89 * 01:05,54 04:10,00
55 62 Філяр Тарас 2002 Х.(1994 і мл) Буковель * 01:00,54 * 00:58,83 * 01:08,78 * 01:02,48 04:11,00
56 23 Назарова Олена 1962 Ж.(53-62) Київ * 01:02,07 * 00:59,16 * 01:07,85 * 01:02,96 04:13,00
57 162 Евтушенко Олег 1965 Ч.(63-72) Киев * 01:01,34 * 01:02,37 * 01:03,89 * 01:07,41 04:16,00
58 8 Тимошенко Євгенія 2002 Д.(1994 і мл) Київ * 01:00,70 * 01:00,24 * 01:11,69 * 01:07,24 04:20,00
59 123 Костюкевич Володимир 1957 Ч.(53-62) Коломия * 01:05,62 * 01:01,58 * 01:10,74 * 01:03,12 04:22,00
60 42 Баранова Юлія 1979 Ж.(73-82) Дніпропетровськ * 01:04,94 * 01:04,29 * 01:09,15 * 01:04,10 04:23,00
61 137 Наумчук Олександр 1967 Ч.(63-72) Київ * 01:02,43 * 01:01,20 * 01:12,49 * 01:06,39 04:23,00
62 9 Гришко Тетяна 1994 Д.(1994 і мл) Київ * 01:07,29 * 01:01,35 * 01:08,47 * 01:06,22 04:24,00
63 6 Баянова Тетяна 1996 Д.(1994 і мл) Симферопіль * 01:05,11 * 01:04,15 * 01:11,14 * 01:07,38 04:28,00
64 200 Рожков Андрій 1999 Х.(1994 і мл) Маріуполь * 01:05,23 * 01:03,47 * 01:10,72 * 01:08,99 04:29,00
65 197 Шумейко Микола 1961 Ч.(53-62) Черкаси * 01:08,05 * 00:59,69 * 01:16,91 * 01:06,07 04:31,00
66 112 Уваров Микола 1946 Ч.(43-52) Суми * 01:07,67 * 01:03,54 * 01:11,18 * 01:09,05 04:32,00
67 74 Коріновський Микита 2004 Х.(1994 і мл) Херсон * 01:03,77 * 01:04,01 * 01:12,93 * 01:12,77 04:34,00
68 194 Бобровський Олександр 1954 Ч.(53-62) Київ * 01:07,56 * 01:08,27 * 01:09,06 * 01:09,98 04:35,00
69 39 Коріновська Світлана 1974 Ж.(73-82) Херсон * 01:07,52 * 01:05,71 * 01:16,22 * 01:10,24 04:40,00
70 130 Мельник Роман 1950 Ч.(43-52) Коломия * 01:11,44 * 01:09,28 * 01:17,17 * 01:13,62 04:52,00
71 105 Головатюк Андрій 1941 Ч.(42 і ст) Київ * 01:11,68 * 01:04,32 * 01:25,38 * 01:13,78 04:56,00
72 119 Вінник Анатолій 1955 Ч.(53-62) Харків * 01:03,77 * 01:02,06 * 01:56,40 * 01:09,49 05:12,00
73 7 Пастущина Віталія 1999 Д.(1994 і мл) Тернопіль * 00:58,98 * 02:35,90 * 00:59,84 * 00:57,76 05:33,00
74 118 Євко Володимир 1961 Ч.(53-62) Київ * 01:04,01 * 01:01,58 * 02:27,28 * 01:05,27 05:39,00
75 10 Попівняк Марта 2005 Д.(1994 і мл) Буковель * 01:21,83 * 01:19,17 * 01:23,03 * 01:40,39 05:45,00

Добавлено через 50 минут

Додалися фотографії в наш альбом на picasa:

ТУТ
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 16.02.2012, 10:54   #56 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для narayan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Івано-Франківська обл.

Снаряга: Honda XR250R, Head iSupershape Magnum 177, 2011
Форумний бафф на подіумі - моя дружина, друге місце в слалом-гіганті
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 19.02.2012, 11:05   #57 (ссылка)
Недавно на форуме
 
Аватар для skiclub
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: FISHER
Неможливо пропустити найкрутіші змагання цього сезону!

Український гірськолижний клуб за дружньої підтримки компанії FISCHER і Activ-sport запрошує на весняне гірськолижне свято!

В програмі:

9 березня - слалом-гігант, свято для всієї родини - "Family Cup"



(запрошуємо стартувати всією сім'єю, кількість учасників - необмежена, а результат - за кращими трьомя членами кожної сім'ї)!

УВАГА!!! 9 березня відбудеться культова подія - третя спроба слалому-гіганту в костюмах!



Це надзвичайно весело і креативно!


За вами - костюми, за нами - супер-траса (із сюрпризами ) і ПРИЗИИИИ!

А також:
10 березня: слалом
11 березня: НАЙДОВША ТРАСА В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ГІГАНТУ - "BUKOVELISSIMO" (чи зможеш без зупинки проїхати близько 60 воріт?! Спробуй, не пошкодуєш! )

Не пропусти найцікавіші змагання цього сезону!
Чекаємо тебе у сонячному Буковелі!

Вже відкрито реєстрацію на змагання, заходь на сайт skiclub.org.ua

Добавлено через 1 минуту

не забувай про:
знижки -30% +VIP прохід для учасників змагань (ЗАРЕЄСТРУЙСЯ онлайн на сайті skiclub.org.ua, щоб твої дані вчасно були у адміністраторів і в касі Буковеля!)
знижки на проживання!

Детальна інформація на skiclub.org.ua і нашій сторінці на facebook

Зареєструватися можливо перейшовши за посиланням

Последний раз редактировалось slavič; 19.02.2012 в 13:58.
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 22.02.2012, 15:00   #58 (ссылка)
Новичок
 
Аватар для Atlant-M
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Харьков

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Сообщение от Темп Посмотреть сообщение
Слава, тренируйся: и 1000 юсд - Твои
Приятная новость от компании «Fischer Украина». У всех зарегистрированных участников будет возможность бесплатно протестировать лыжи текущего и будущего сезона. При себе необходимо иметь паспорт.
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 22.02.2012, 16:32   #59 (ссылка)
Всегда на форуме
 
Аватар для Krava
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Киев

Снаряга: Elan Magfire 10 2008
а кто едет из Киева...и как
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Старый 22.02.2012, 16:36   #60 (ссылка)
Зелёный человечек™
 
Аватар для slavič
 
Сейчас: вне форума
Откуда: -

Снаряга: -
Цитата:
Сообщение от Krava Посмотреть сообщение
а кто едет из Киева...и как зарегистрироваться на сайте Атланта?
Сереж,
ссылка на регистрацию, есть в шапке, или вот

я к привеликому сожалению из-за осложненной болезни, впервые за последние 5 лет, пропускаю все на свете ... ((
  Share with Facebook Ответить с цитированием
Ответ Есть непрочитанные страницы Главная Новые 





Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Крайнее сообщение
Горнолыжные Школы Украины (перепись) elannews Украинские горнолыжные школы 431 23.11.2017 12:29
Предзаказ Freeski 2012 Sheridan Снаряжение для фрирайда и бэккантри 22 04.10.2011 15:15
Украинские горнолыжные соревнования 2011 slavič FIS территория 12 29.03.2011 01:37
Украинские горнолыжные соревнования 2010 Alexxey FIS территория 81 14.10.2010 15:24

При цитировании Горнолыжного форума на других ресурсах, активная ссылка на extreme.com.ua обязательна.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today1128524153270 (31%)518 (60%)64 (9%)
Yesterday32314447010449 (31%)877 (60%)118 (9%)
Month8615734631124703415598 (33%)26967 (58%)3746 (9%)

bigmir)net TOP 100

Спасибо ZCarot и **support.org за помощь! Вы - лучшие!