Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Функциональность Нашего Форума (https://extreme.com.ua/forum/84-funkcionalnost-nashego-foruma/)
-   -   Нашивки нашего форума (https://extreme.com.ua/forum/funkcionalnost-nashego-foruma/12724-nashivki-nashego-foruma.html)

sanyana 22.11.2015 15:14

Нашивки нашего форума
 
У темі 8 додатків
Може комусь буде цікаво. Робив собі дещо ексклюзивне і "під шумок" замутив таку заліпушку. Діаметром 5 см. На зворотньому боці клейова основа (клеЇти праскою). Можливо використовувати як ідентифікатор або заклеЇти дірку на любимих штонцях чи куртофані.:D От власно і все.
Товстий варіант (правий) коштує 25 грн.
Тонкий варіант (лівий) коштує 20 грн.
Бажаючих прошу написати в темі "хочу" і кількість.
В інші міста доставка "Новою Поштою" за ваш рахунок.
Гроші на карту ПБ.
Зв'язок через приват або телефон.
Буду замовляти як набереться бажаючих хоч на 10 заліпушок.
Тел. О9З8І3272З з 7 до 22. Без свят, вихідних і обідньої перерви:(



Стисле керівництво по заліплянню заліпушок на мембранні та інші тканини.
Рекомендовано тим, хто ще нічого не встиг збавити.:crazy:
Що нам треба: Шмот, заліпушка, праска, бавовняна тканина, бажання і головне, основа під те місце, де буде заліпушка, розміром, трохи більшим за неї. У мене це дитяча(?) каструлька(?).
Порядок дій.
1.Підкладаємо під місце, де буде заліпуха, основу.
2.Не сильно розпеченою праскою прогріваємо місце на тканині і заліпушку. Сильно притискати не треба. Всі операції з праскою проводимо виключно через бавовняну тканину!
3.Знімаємо папір і кладемо ШЕВРОН (так насправді "воно" зветься) на потрібне місце, вирівнюємо.
4.На шеврон кладемо тканину і СИЛЬНО розпеченою праскою клеїмо, роблячи кругові рухи, сильніше притискаючи краї.
От і все. На фото мембранний куртофан, який мені не шкода, але повірте, при такому приклеюванні функціональність втрачає тільки місце під шевроном.Наскільки це критично кожен вирішує сам.
З.І. Каструльку можу здати в оренду бєзвозмєздно (даром) за умови самовивозу і... самопривозу.:)

TAIFUN 28.01.2016 18:13

Мне 3 (три) залипухи. :-)
Нахожусь в Николаеве.

sanyana 28.01.2016 19:20

От халепа... я і забув зовсім...
Так. Переробив перший пост. Видалив зайве і вже не потрібне.

TAIFUN 28.01.2016 19:22

@sanyana, в таком случае заказываю 8 штук. )

Bogus 28.01.2016 20:54

В Винницу реально как-то/кем-то передать?

TAIFUN 28.01.2016 20:54

@Bogus, Новая Почта же.

Bogus 28.01.2016 20:56

@TAIFUN, Ну я думал мб есть уже кто-то на очереди,так чтобы за доставку сообразить.

sanyana 29.01.2016 17:06

Сьогодні замовив 20 шт. Шоб було.;) На слідуючому тиждні, кажуть, що зроблять.
@Bogus, спробуйте спитати у @Oswin, вона раніше свої в Києві забирала, користуючись нагодою.:girl_dance:

Bogus 29.01.2016 20:08

@sanyana, Спасибо за совет)

Всем снега!!!

А то нашивки есть/снаряга смазана/физуха подтянута/настроение подрывное,-а снега ска нет((

sanyana 30.01.2016 19:38

Цитата:

Коментар від Bogus (Коментар 297317)
нашивки есть/снаряга смазана/физуха подтянута/настроение подрывное

:shock:Навіть не знаю... лякає це мене чи радує... Не смію питати... а шо (чи кого) ви оце збираєтесь підривати? Хоч в приват...:secret:;)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:34.