Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Функциональность Нашего Форума > Функциональность Нашего Форума
Функциональность Нашего Форума анонсы новинок и обсуждение работы Форума


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.08.2008, 14:55   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Функциональность Нашего Форума

горнолыжный форум Всем привет! С августа 2008 года Наш Форум крутится на движке vBulletin - самой распостранённой в мире платформе для community обещния. В этом посте будут только важнейшие нюансы работы фронтэнда.

Все они призваны сделать Ваше общение максимально эффективным и ненапрягающим. Но, чтобы не напрягаться, нужно читать Горнолыжный форум - Справка Там очень много всего, и, кстати, писал её не я, поэтому попробую самые важные и полезные моменты изложить в этой теме.

Важные моменты. Нажмите, чтобы прочитать
  Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:23   #481 (посилання)
Cумчатая белка летяга
 
Аватар для belka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Icelantic Nomad RKR
Понеслась...опять та же тема. Тоже долго могу оспаривать За и Против. Но, ребят, давайте честно. Все привыкли к халяве. А теперь скажите, кто из вас готов оплатить работу админа, чтобы он мог это все перелопатить на украинский? Или вы считаете, что все и всегда должно быть бесплатным, потому что вы такие распрекрасные сидите на этом форуме?
Ну так как, много желающих заплатить за работу? + не забудьте, что за тех поддержку тоже надо платить. А теперь давайте считать голоса, а не просто Ваши "Хочу"..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ dem, Stephan, dudunyk, Dysya, Jolie Не согласен KIra
Старий 25.03.2010, 19:23   #482 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Навіяно постами Albertowych'a)):
Так як тема піднята, і пішли різні думки на цей рахунок, то дозвольте і мені висловитися з цього приводу.
Знаєте, я з дитинства спілкуюся вільно як російською, так і українською мовою. І завжди схилялася до чудового виразу: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина". Тому я продовжую вдосконалювати свою англійську, намагаюся вчити німецьку мову, дуже б хотіла вивчити кілька європейських мов. Згадайте про основне призначення мови: мова - це, перш за все, засіб спілкування і формування думки! І важливо, щоб за допомогою неї люди розуміли один одного і сприймали навколишній світ!
Влітку я подорожувала Європою, і якби я зверталася до жителів Словенії, Франції, Італії, Іспанії НЕїхніми мовами, а вони б запекло відповідали мені на їхній (жодною з яких я, напревеликий жаль, не володію) аби лише довести свою національну приналежність і повагу до держави, то ніякого порозуміння з цього не вийшло б... Але ж ні! Я зверталася до європейців англійською і кожен з них в міру своїх можливостей відповідав мені не словенською, не французькою, не італійською і не іспанською, а англійською! тому що головне для нас було порозумітися І від цього вони не стали менше громадянами своїх держав або менше любити свою мову)
Одного разу на Львівському вокзалі до мене підійшов хлопець європейської зовнішності з питанням "Do you speak english?", а після позитивної відповіді - "Can you help me, please?))". Хлопець був з Голандії, приїхав з другом у Карпати і вони шукали Ворохту. То що, я мала гордо відповісти їм українською мовою??? Ні, на щастя знаючи англійську, я пояснила їм що і до чого і ні на краплину не зганьбила себе як українку. То чому я маю відчувати неповагу до своєї нації і держави, коли розмовляю російською?
Останній приклад: поїздка форумчан в Ясну. Там ми з waterboy'єм познайомилися з чудовою компанією з Латвії. Як ви думаєте, невже вони українською мовою спілкуються? :wink: Дається в знаки вплив Радянського Союзу. І знаєте, за такий вплив можна лише подякувати, тому що він зближує людей.
Яскравим прикладом багатомовної країни є Швейцарія, де 4 мови є державними: німецька, французька, італійська і рето-романська. І нічого, що рето-романською користується дуже невеликий відсоток людей. Я думаю, всі в цій країні між собою порозуміються, і не існує ніяких чвар на рахунок "хто до кого якою мовою звернувся".
В міру своїх можливостей я спілкуюся з людиною тією мовою, якою їй зручно. Мова не має служити приводом націоналістичних сварок. Це всього-навсього спосіб порозумітися Будьте простішими і люди до вас потягнуться
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:25   #483 (посилання)
Берёзкин. Грубиян :)
 
Аватар для Ненависть
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: Atomic Bent Chetler 185 (14/15) + STH2 WTR16
Альбертович отвечаю за минус.
Я не ненавижу украинский язык. Я его понимаю, умею на нем общаться и делаю это когда надо. Если вы думаете что те, кто на нем не разговаривают, ненавидят его, это ваши проблемы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен dem + Dysya
Старий 25.03.2010, 19:30   #484 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Цитата:
Коментар від Ненависть Переглянути коментар
Если вы думаете что те, кто на нем не разговаривают, ненавидят его, это ваши проблемы.
тыць мя носом, где Альбертович подобное говорит?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:31   #485 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
У мене такий ось дефект:

В закладці Чату в дужечках вказується кількість присутніх у чаті.
Там переважно 0 (чому, то вже інше питання)
Я туди заходжу і тоді там відображаються порожні дужки, на зразок "Чат ()"
Хоча, як мінімум я одна там є
Так ось я звідти виходжу, і учасників чату стає (починає відображатися) 1, хоча там нікого нема, я ж бо звідти вийшла.

Щось не так із тим числом, очевидно.

Хтось спостерігає подібну ситуацію?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:32   #486 (посилання)
Берёзкин. Грубиян :)
 
Аватар для Ненависть
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Москва

Снаряга: Atomic Bent Chetler 185 (14/15) + STH2 WTR16
Цитата:
Коментар від dem Переглянути коментар
тыць мя носом, где Альбертович подобное говорит?
Загляни ко мне в карму.
Цитата:
Якби Ви жили в Токіо, або в Мюнхені? Ви би так само ненавиділи мову тої держави в який живете?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:33   #487 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Зря Альбертович не остался в Школе на Буковеле. Ой, зря...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:34   #488 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Kayja Переглянути коментар
У мене такий ось дефект:

В закладці Чату в дужечках вказується кількість присутніх у чаті.
Там переважно 0 (чому, то вже інше питання)
Я туди заходжу і тоді там відображаються порожні дужки, на зразок "Чат ()"
Хоча, як мінімум я одна там є
Так ось я звідти виходжу, і учасників чату стає (починає відображатися) 1, хоча там нікого нема, я ж бо звідти вийшла.

Щось не так із тим числом, очевидно.

Хтось спостерігає подібну ситуацію?
Форум там тебе пам'ятає ще п'ять хвилин.:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 19:44   #489 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для мазепа
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Дрогобич Трускавець

Снаряга: VOLKL Unlimited AC30
Население вКонтакта його чекало. Блин, какой аццкий ад.... Це приклад зневаги до української мови.
На форумі панує тоталітаризм(Чавес відпочиває) і бізнес-інтереси кількох людей. Модератори слідкують за чіткими, простими правилами(мат, образа), а не коментують теми на форумі. +, - плюс, мінус це ваша залежність від модераторів. Більшість хочуть сподобатись адміністрації і підняти так звану карму, від цього немає, або дуже мало протилежних думок. Це нагадує СРСР часів Андропова.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 20:06   #490 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Каждый видит то, что хочет в этом обсуждении.

Мазепа, мы реально с тобой в одну школу ходили. Я в Трускавце 14 лет прожил. Или я старше? Скажи мне, почему мне пофиг на зневагу до мене? Потому, что я делаю своё дело и не собираюсь тратить время на склоки. Чего и тебе рекомендую.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Мой ник :) | - »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
День рождения Нашего Форума Sheridan Наши Новости 361 23.01.2024 23:12
Нашивки нашего форума sanyana Функциональность Нашего Форума 37 31.10.2017 17:48
Обновочка Нашего Форума Sheridan Наши Новости 83 19.11.2014 15:55
Экип Нашего Форума daniel_drud Функциональность Нашего Форума 791 13.08.2013 09:27
Мегавстреча Нашего Форума Sheridan Наши Новости 303 24.12.2012 13:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday028011983 (75%)22 (20%)5 (5%)
Month104564430245462751 (62%)1534 (34%)175 (4%)