Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Функциональность Нашего Форума > Функциональность Нашего Форума
Функциональность Нашего Форума анонсы новинок и обсуждение работы Форума


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 27.08.2008, 14:55   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Функциональность Нашего Форума

горнолыжный форум Всем привет! С августа 2008 года Наш Форум крутится на движке vBulletin - самой распостранённой в мире платформе для community обещния. В этом посте будут только важнейшие нюансы работы фронтэнда.

Все они призваны сделать Ваше общение максимально эффективным и ненапрягающим. Но, чтобы не напрягаться, нужно читать Горнолыжный форум - Справка Там очень много всего, и, кстати, писал её не я, поэтому попробую самые важные и полезные моменты изложить в этой теме.

Важные моменты. Нажмите, чтобы прочитать
  Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 17:24   #461 (посилання)
Избранная
 
Аватар для KIra
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan magfire 82 TI
Цитата:
Это объем работы, и объем немаленький
Огласите весь список, пожалуйста.
Я готова воплотить в жизнь "филологическую" часть.

Цитата:
считаю, что в первую очередь, продвижение украинского в инете ,нужно начинать с себя. Тут на форуме единицы пишут на украинском. Им за это респект и уважуха. Я пишу на русском. Но не махаю транспорантом, с требованием украинского форума. Хотя абсолютно не против украинизации. Пусть будет форум и на украинском, и на русском, и на англицком. Каждый сможет сам себе интерфейс выбрать. Я думаю, что многие здесь не против этого.
Я можу писати і українською. В дитинстві навчили, за можливістю, відповідати тією мовою, на якій до тебе звертаються, або якою переважно спілкуються оточуючі - тому на форумі , переважно, пишу російською. Можливо, якби форум мав і україномовний інтерфейс, більше людей писали б українською.
Я не вважаю, що запропонувати україномовний інтерфейс - це розмахування транспарантом (доречі, це слово і українською і російською пишеться через 2 літери а).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 17:41   #462 (посилання)
Загублена в Montenegro
 
Аватар для Kaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Elan Snow Blades, K2 Miss Demeanor, Giant Revel 0
1. Ну от, допоки не сперечалися, то ніби говорили як одною мовою. А тепер ...

2. Я би в числі перших мала виступати за українізацію, але не буду.
Часом мені щось треба по роботі почитати, а сфера така, що переважно читаю в інтернеті. І читаю здебільшого англійсько. Так ось ніяких не маю заперечень. Власник інфи - він і є власник інфи.

3. Якщо рішення про локалізацію буде прийняте - я із задоволенням готова почитати, пошукати несправності, одним словом потестувати (на добровільних засадах).

4. Закінчується сезон - нема про що поговорити? Всім на велики і ролики !!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 17:49   #463 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Цитата:
Коментар від KIra Переглянути коментар
Я можу писати і українською. В дитинстві навчили, за можливістю, відповідати тією мовою, на якій до тебе звертаються, або якою переважно спілкуються оточуючі - тому на форумі , переважно, пишу російською. Можливо, якби форум мав і україномовний інтерфейс, більше людей писали б українською.
Я не вважаю, що запропонувати україномовний інтерфейс - це розмахування транспарантом (доречі, це слово і українською і російською пишеться через 2 літери а).
я також можу спілкуватися українською, за потреби. Мене теж так навчали, та й робота інколи цього потребує. Але то є дві великі різниці - спілкуватися за потребою, чи спілкуватися постійно. Нажаль, більшість форумчан спілкуються російською. Наявність українського інтерфейсу ніяк не вплине на кількість спілкуючихся українською. Бо є можливість вибирати також і російський інтерфейс. Реальний приклад. В мене встановлений "клієнт-банк". Коли в нього заходиш, є можливість вибрати мову - російська або українська. Я завжди вибираю російську, бо так звик. Впевнений, так буде і тут. Ті, хто звик спілкуватися російською - будуть вибирати російський інтерфейс. Бо так звикли. Є сумнів, що наявність українського інтерфейсу збільшить кількість україномовних форумчан. Але ж я не проти українського інтерфейсу. Впевнений, для україномовної частини форумчан, це буде просто зручно. Не більше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 17:53   #464 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Malaya
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble
поддерживаю Киру.
Добавить нечего, разве что только то, что хоть для меня это и не является таким уж делом принципа, но на многих сайтах если есть возможность выбора - я отдаю предпочтение украинскому интерфейсу.
Может я и не всегда пишу посты на украинском, а "через раз", но как-то украинский мне все равно ближе "по духу" что ли.

Да и, как по мне, не такой уж это объем работы (по крайней мере лингвистической) - это ж вам не на тот же английский переводить, а на родной украинский, который многие знают в совершенстве...

ПС я уже в рядах добровольцев помочь с лингвистической частью
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 18:04   #465 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Посчитал количество регулярных выражений для нас. К Форумным 7000 добавляется 8-10 тысяч выражений модов (установлено 27 штук) и блогов 1500 выражений.

Кто возьмётся? Работы на полгода, если гуртом
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 18:13   #466 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
англ.

dem
I'm not a god damn skier

укр.

дем
Я не проклятий лижник


рус.

дэм
Я не проклятый лыжник

Дэн, помоему всё просто
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 18:21   #467 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від KIra Переглянути коментар
Я можу писати і українською.
У меня есть более кардинальное предложение украиноязычной части Нашего Форума. А давайте писать на настоящем украинском языке, а не на диалектах и сленгах, а? Давайте писать внимательнее, перечитывая перед отправкой свои комменты? Контент на Форуме важнее переведённых кнопок и профиля пользователя.

Кира, тебя это не касается, у тебя украинский, как у моей бабушки. Тот украинский, которого я в Закарпатье не слышу вообще и очень за ним скучаю всегда. Сленги, местечковые обороты, сокращения...

Минусуйте, чо уж. У меня есть мнение по поводу языковой проблемы в Украине - всё это политический популизм. Но истинная проблема в том, что украинских языков очень много - центральная Украина не понимает Закарпатье, Сумы звучат совсем не так, как Львов. И если в реальной жизни эти люди встречаются редко, то интернет перемешал их абсолютно. Унифицируйтесь. Хотя бы на Горнолыжном Форуме.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ waterboy, Malaya, Dysya, Natusik, Rain, may Не согласен Albertowych
Старий 25.03.2010, 18:54   #468 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Я навіть не знаю ЯК зформулювати ті думки які рояться в моїй голові з приводу цього обговорення.

Відверто кажучі мова інтерфейсу (Я Маю Таку Думку -ІМХО) не є основоположною.
Основою є наша РАБСЬКА ментальність: "Якщо до мене звернулись російською, то Я повинен відповісти російською, а якщо звернуться монгольскою? , будемо шукати словник?

Кіра, Дем, Ден, Діп ......... список можна продовжити, Ви чудово володієте інакшими не Слав'янськими мовами, що заважає Вам подати приклад і спілкуватисб нормальною українською мовою, незалежно від тої мови на який до Вас звертаються?
Лінь? не вірю.
Запобегливість? сумніваюсь.
Бажання зберегти корні? навряд чи.
Наблизитись до культури інакшого народу? Бути більш зрозумілим? Сподобатись співрозмовнику?

Повірте мені "злому і противному собаці", для Підданих Росії Ви всі російскомовні українці НАЗАВЖДИ лишитесь ХОХЛАМИ, і тільки тоді коли Ви почнете поважати свою державу (це не уРЯД, не пРЕЗИДЕНТ, не клєрки, яки нас повинні обслуговувати), держава це МИ, і якщо МИ не поважаємо мову держави, то хто тоді буде поважати державу в який (а шо дєлать) ми живемо?

Відверто кажучи інтерфейс сайту, справа другорядна, справа в нас....

На російских сайтах-форумах, чітко в правилах зазначено - мова спілкування або російська, або російська, є право вибору , там я спілкуюсь на мові, яка зазначена в правилах.:wink:

Добавлено через 1 минуту

Ден, ну так пиши на український мові свого регіону.

Добавлено через 5 минут

Навіть Янукович почав говорити НОРМАЛЬНОЮ українською мовою
ПС Нєнавість поясни будбласка свій мінус. Дякую
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен Ненависть + KIra, Flash, Jolie, vova_
Старий 25.03.2010, 18:55   #469 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Я привык общаться на русском. Мне уж 33. И все 33 года говорю на русском. Мне так удобно. Я знаю украинский. Но говорю на русском. Так привык. Жил бы где-то в Закарпатье или Карпатах, наверняка говорил бы на украинском. Меня учили на русском, отец и мать всегда на русском, бабушки, дедушки. Всё всю жизнь было на русском. У меня полно друзей украиноязычных. Мне мой русский не мешает с ними дружить А заставлять себя разговаривать на украинском - я не хочу. От этого меньшего уважения к украинскому я не испытываю, наоборот. Но привык я общаться на русском. Селяви.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2010, 18:56   #470 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Вить, у меня нету украинской раскладки. С ней глючит Пунто Свитчер.
Вне Форума и аськи я пишу в основном по английски.

Мне абсолютно пофигу, что о мне и моих друзьях, семье и форумчанах думают подданые Российской Федерации. Выбрось зомбоящик!!!! Политика на Горнолыжном Форуме - это снеготоксикоз с метастазами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Мой ник :) | - »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
День рождения Нашего Форума Sheridan Наши Новости 361 23.01.2024 23:12
Нашивки нашего форума sanyana Функциональность Нашего Форума 37 31.10.2017 17:48
Обновочка Нашего Форума Sheridan Наши Новости 83 19.11.2014 15:55
Экип Нашего Форума daniel_drud Функциональность Нашего Форума 791 13.08.2013 09:27
Мегавстреча Нашего Форума Sheridan Наши Новости 303 24.12.2012 13:27

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0255017155 (80%)12 (17%)2 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95184335247832716 (62%)1475 (34%)191 (4%)