Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Разговоры обо всём > Функциональность Нашего Форума > Новая система оценки комментов
Функциональность Нашего Форума анонсы новинок и обсуждение работы Форума


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 29.06.2010, 19:50   #61 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
В течение "нескольких часов" Админ все плюсики в Смешинках переделал в смайлики, что отделяет тему Смешинки от всех тем Форума.

Скоро нарисуем общую статистику - будет прикольно посмотреть, кто почём
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2010, 07:32   #62 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Arci
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Rossi-zarossi
А мне нравится нововведение! Ну нравится и всё тут!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2010, 08:54   #63 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
А как теперь выглядит то, над чем так долго боролись - автобан?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2010, 10:22   #64 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Пока никак. По ситуации будем смотреть, сколько Оскорблений или Троллей нужно будет получить, чтобы самоустановиться в угол. Время есть...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2010, 19:30   #65 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
А что, ситуация как-то может изменится из-за того, что минусов стало больше простым делением?
Копий сколько уже было поломано! Чего ждать, если есть статистика активного сезона?

Наоборот, надо пользоваться меньшим количеством народа , когда можно отшлифовать систему и выдать готовую приходящим в сезон .

А то будет как в прошлый раз: терпим, терпим, "а потом-бац!- вторая смена" - стань в угол
И- опять дебаты...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2010, 21:11   #66 (посилання)
Ридонли
 
Аватар для Танаic
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Слобожданщина

Снаряга: :)
Мені подобається. Більше мождивостей підтримки без флуду.

І головне, що це - прогрес.
А хто не посувається уверх - тот котиться вниз.

Медіурги - голови!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 16:47   #67 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
оффтоп

wwa, тебя можно назвать "Шопоголиком 2010 года".
5 золотых постов из 6ти в Наших Обновках .
З.Ы. Про свои золотые посты молчу.

! Rain:
Перенесено из "Наших Обновок".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 19:38   #68 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Rio Переглянути коментар
wwa, тебя можно назвать "Шопоголиком 2010 года".
5 золотых постов из 6ти в Наших Обновках .
З.Ы. Про свои золотые посты молчу.
Про "шопоголіка-2010" все правда . Це, безумовно, наш рекорд .

А от Ріо, сам того не хотівши, порушив питанння стосовно адекватності оцінювання постів саме у цій гілці . Якщо судити з точки зору тієї ж корисності, про яку завжди стверджує Ден, дана тема взагалі, як то кажуть, "не катит".
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Vols :) Rio
Старий 01.12.2010, 20:02   #69 (посилання)
Паблик Энеми
 
Аватар для Neon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lemberg :)

Снаряга: Armada JJ + Marker Grifon Dynafit Beast 98, Dynafit Radical ST2, Dynafit Vulcan
Цитата:
дана тема взагалі, як то кажуть, "не катит".
сорі за офтоп, але як то не катить ?!?!? після мого минулорічного посту про захист і куртку... і попередній про кріплення, мні в приват написало багато народу розпитуючи, що і як. Я розумію, що відповідати на ці питання було б корисніше тут, але якщо вже їх задали в приваті значить відповідати в приваті. тому з цього можна висновок, навіть якщо немає "прямої" корисності, то "опосередкована" корисність точно є.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.12.2010, 20:42   #70 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
сорі за офтоп, але як то не катить ?!?!? після мого минулорічного посту про захист і куртку... і попередній про кріплення, мні в приват написало багато народу розпитуючи, що і як. Я розумію, що відповідати на ці питання було б корисніше тут, але якщо вже їх задали в приваті значить відповідати в приваті. тому з цього можна висновок, навіть якщо немає "прямої" корисності, то "опосередкована" корисність точно є.
Антон, тому і усі "приватні" питання, скажімо, до мене, я згодом переробляю і вивішую у відповідних гілках, так як, чесно кажучи, я змучуюсь відповідати на одні і ті самі питання у своїй лічці десяткам різних людей з початком кожного наступного сезону. Це вузько спеціалізовані питання, які необхідно ранжувати, сортувати поряд із загальнокорисною інформацією і відповідно подавати у відповідних гілках.

Вибач, але я не бачу спільного, скажімо, між детальними постами про відпочинок, житло, специфіку добирання та цінову політику від людей, які як мінімум кілька годин сиділи за комп"ютером для того щоб усе це розмістити та подати іншим людям, і постами з фотографіями з мобільного телефону, які містять новопридбані особисті речі кожного з наших користувачів. Співвідношення "корисність для усіх-оцінювання" тут, як на мене, "не катіт". Ось це я мала на увазі.

Тому не знаю як для кого, але для мене поняття "золотий пост" - поняття трохи розмите, яке своєї суті до кінця не відображає. Як і наша колишня карма, через яку всі так довго сварилися.

Загалом раджу усім не сприймати усі оцінки надто близько до серця. За віртуальними оцінками іноді дуже важко оцінити справжню суть людини та її внутрішній світ. Ну і рівень катання, звичайно . Така от моя скромна думка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Новая Харьковская Швейцария Lohmataya Другие курорты Украины 885 30.12.2021 18:33
Recco R9 Sheridan Снаряжение для фрирайда и бэккантри 25 18.11.2015 11:16
Смешинки 2010 Kurt Другие архивы 1965 31.12.2010 19:45
Интернет-магазин X3MAL Туризм для всех! X3MAL Магазины и прокаты Украины 29 16.11.2009 10:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)