Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Австрии > Австрия, Зельден (Sölden)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 08.10.2019, 08:10   #51 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
В окно смотрели двое:
Один увидел дождь и грязь,
Другой листвы зеленой вязь,
Весну и небо голубое.
В одно окно смотрели двое...
— Расул Гамзатов
сории, видимо осень так влияет
В черговий раз підтримую Вашу думку на всі 100%.


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
не делайте "БУКОВЕЛЬ" этим законопослушным обитателям Больших Гор
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
да, кстати меня тоже никто не обгоняет
за исключением такого типа лыжников ..
может и в Австрии это менее безопасно, но в буковеле мне иногда и страшно становится
На жаль, я не можу зробити подібне порівняння, бо так вже склалося моє «лижне життя», що я до Буковеля так і не доїхав .
Просто з другої половини 2000-х, коли Буковель почав набирати оберти, у нас склалася дуже непогана економічна ситуація для кваліфікованих програмістів і я міг дозволити собі їздити не в Карпати. Довелося покататися в Банско, Zell-am-See, Bad Gastein/Bad Hofgastein, Kaprun, Saalbach/Hinterglemm/Leogang, Kitzbühel (в деяких по декілька разів), але коли ми з дружиною перший раз приїхали в Sölden, то просто закохалися в цей курорт і були тут вже 6 разів.

Виходячи з перебігу цієї дискусії, я думаю, мабуть, мені таки варто хоча б раз з’їздити в Буковель. Може тоді я краще почну розуміти всі інші Ваші висловлювання щодо мого катання, бо я, чесно, не зовсім розумію, яку «грязь» Ви побачили в моєму катанні.
А щодо Австрії, то я б не сказав, що я якось сильно вирізняюсь на фоні інших лижників, які переганяють мене не рідше, ніж я їх, в той час, коли я відео не записував.

«Ребята, давайте жить дружно!» © Кот Леопольд
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 08:27   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для masik_i_ko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: 4frnt, JJ
@HappySkier ,
Очень информативное видео. Особенно для тех, кто планирует посетить это замечательное место - своего рода путеводитель... Спасибо, выкладывайте ещё)))) заметки в бортовом журнале уже сделаны))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 08:52   #53 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@HappySkier ,
Не обращайте внимание, они просто завидуют, снеготоксикоз.)) Выкладывайте видео, а можно еще и немного рассказать о перечисленных курортах. Было бы очень познавательно.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 12:10   #54 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dimbo
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Stöckli Spirit Otwo
@Джигит ,
А Вы не думаете, что человек умеет катать «технично красиво» ? Просто в данном случае он занимался не катанием, а видеосъёмкой.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 13:09   #55 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@dimbo, а с чего мне так думать?
Смотрю как он катает и вижу, вот Игоря это заинтересовало...
Народ подумал про безопасность, я то понял о чем речь.
Не понимаю народ с видеорегистраторами (белый снег, снова снег, снова белый, тело, снег, тело, снег, белый, тело, тело... потом показывают,глянь как я круто катал) на голове... Собьют то их скорее сзади

Добавлено через 2 минуты

Кто катает технически красиво - дает камеру оператору и мочит как умеет

Востаннє редагував Джигит: 08.10.2019 о 14:48.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 18:37   #56 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від masik_i_ko Переглянути коментар
@HappySkier ,
Очень информативное видео. Особенно для тех, кто планирует посетить это замечательное место - своего рода путеводитель... Спасибо, выкладывайте ещё)))) заметки в бортовом журнале уже сделаны))))

Дякую! Саме такою є мета мого відео-проекта.
Буду старатися, але у мене на художньо-епістолярну творчість випадає тільки десь трохи більше, ніж півдня, на вихідних.

@masik_i_ko, @dimbo,
В мене є в планах зробити якісь звіти з фотографіями та деякими відео, знятими фотоапаратом, і про інші курорти, але я хочу все ж таки спочатку обробити весь матеріал по Зьольдену. Тому, враховуючи вищезазначене, це трапиться не дуже скоро.

Добавлено через 11 минут

Цитата:
Коментар від dimbo Переглянути коментар
@Джигит ,
А Вы не думаете, что человек умеет катать «технично красиво» ? Просто в данном случае он занимался не катанием, а видеосъёмкой.
@dimbo,
щодо відеозйомки, то Ви потрапили в точку. Хотілося знімати красиве динамічне відео (хоча красота – це поняття відносне, у кожного на це свій погляд).
А відео про ранок у Зьольдені на 6-й трасі взагалі стоїть особняком. Я там спеціально їхав практично прямо весь час і голову з камерою тримав як робот, не смикаючись, щоб на відео виник ефект «відсутності лижника», ніби камера сама летить у просторі (на використання дронів на курортах є серйозні обмеження). Не знаю, наскільки це цікаво і наскільки мені це вдалося, але я намагався так зробити.

Щодо «технично красиво», то на жаль, мені вже не 20 років, і навіть не 42, а 59. Артроз в такому віці вже тільки збільшується, і показувати дуже красиву техніку з ефектними вихилясами (тим паче ще й розвивати її) мені вже не дозволять мої артрозні суглоби, як би я не намагався.
Тому катаюсь в межах поточного в даний день «люфту» моїх суглобів. Причому доводиться жаліти їх, «економити» їх можливості і крутити ними тільки там, де це дійсно необхідно, тобто на дійсно червоних і чорних ділянках трас. А на синіх трасах я, як правило, даю їм відпочити.
Це була якраз причина, чому я відклав на шафу два роки назад свої слаломні лижі і перейшов на all mountain.

А всім форумчанам я бажаю, щоб у них вистачило здоров’я показувати всім свою красиву техніку, знімаючи її на відео оператором , навіть у 70, та ні, навіть у 80, років!
Будьмо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.10.2019, 23:13   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
каждый понял, то,что хотел понять.. ))
я ущербный буковелем, Макс двумя харьковскими швейцариями ) смотря эти видео задаем себе похожие вопросы - ЗАЧЕМ...? СМЫСЛ...? и много других несостыковок с нашим пониманием время провождения в таких местах
ну да ладно, давайте лучше задавать себе планку и ставить вопросы как приблизить свою сьемку хоть близко к таким стандартам..

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2019, 16:25   #58 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
давайте лучше задавать себе планку и ставить вопросы как приблизить свою сьемку хоть близко к таким стандартам..
Шановний @igrus, щиро дякую за Вашу пропозицію пострибати з акробатичними елементами та знімаючи це на відео, а також за Вашу незламну віру у моє здоров’я!
Будьмо!


Шановні @igrus, @Джигит, @Fazer Alex,
Хотів би нагадати пару фраз з теми «Функциональность Нашего Форума» де є правила ведення форуму, серед яких
«Старайтесь оставаться в рамках обсуждаемых тем.»
а також
«Модератор внутри. Уважай себя. Тебя читают.»

Тому я пропоную всім нам разом включити наші внутрішні модератори і видалити всі наші коментарі, які не відповідають темі «Австрия, Зельден (Sölden)».
Оскільки непрофільну дискусію почали Ви, то спочатку свої коментарі видаляєте Ви, а потім видалю свої я.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2019, 16:58   #59 (посилання)
Live Fast
 
Аватар для Джигит
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харків, Україна!!!

Снаряга: Россі ЛТ) Б96) Атомік Сл ) Элан Рс) Джордан, Спэш, СЕВА та 8)
@HappySkier, вы ж сами писали про догонялки с молодежью... Пост 37-38...
Что мне модерировать, катайте красиво и безопасно.
Не можете - тогда просто безопасно, раз получаете удовольствие... Тут много кто с травмами или после них, понимаем что нагрузки и риски большие, но без труда...
Вы не один так катаете и снимаете, каждый год нас становится больше
Спасибо за красоту природы, надеюсь будет и от Вас на склоне - что то достойное похвалы, ведь мы об этом )

Добавлено через 11 минут

@igrus, какие стандарты это инопланетяне или люди из будущего, с прибором выйти на сохранении...
Да съемка надеюсь вы в сл сезоне подружитесь с Богданом и снимите что то драйвовое на Буке! Он и квадрокоптер прикупил ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.10.2019, 17:33   #60 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для HappySkier
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Atomic Vantage X 80 CTI, 2017-2018; HEAD Icon TT500, 2011-2012; Atomic Hawx Prime 120s
@Джигит, No problem. Нехай залишається як є.

Цитата:
Коментар від Джигит Переглянути коментар
@HappySkier, вы ж сами писали про догонялки с молодежью... Пост 37-38...
Мені шкода, що мій жартівливий опис псевдо-догонялок Ви сприйняли як реальні догонялки .

Востаннє редагував HappySkier: 10.10.2019 о 05:49.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Австрия, Бриксен-им-Таль(Brix im Thale) Viktoria V Горнолыжные курорты Австрии 1 20.04.2010 23:16

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today044114748 (81%)9 (15%)2 (3%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)