Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Словакии > Ясна, Низкие Татры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 31.12.2019, 13:45   #1341 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Sergeyrack
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: старенькие потрепанные Blizzard
вернулся я с Ясны, что сказать...не разочарован,но и восторга не испытал.Может от того что погода была не очень, много трасс закрыто, на верху сильный ветер,видимость нулевая, да и само состояние трас видал я получше.Скажем так, не лучше Буковеля - это уж точно. В следущий раз уже наверное в Доломиты или Альпы буду ехать.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен locanda :) Y.O.P.
Старий 31.12.2019, 14:39   #1342 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для locanda
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Rossignol
А Ви на південному схилі Хопка з його вищої точки 2021 на Крупову 1080 м спускались???. Перепад висоти майже 1 км. Я за 25 хв злітав, причому я без палок ганяю..
Буковель в рази гірший за Ясну, черги,якійсть трас дитяча, каміння, відсутність сіток.
Я в Ясну 11 років групи вожу і ставші на лижі в Ясні, покатались після цього на Буковелі поголовно говорили, що рівень в рази гірший. Я вже мовчу про різну висоту гір..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2019, 16:57   #1343 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Sergeyrack
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: старенькие потрепанные Blizzard
Цитата:
Коментар від locanda Переглянути коментар
А Ви на південному схилі Хопка з його вищої точки 2021 на Крупову 1080 м спускались???. Перепад висоти майже 1 км. Я за 25 хв злітав, причому я без палок ганяю..
Буковель в рази гірший за Ясну, черги,якійсть трас дитяча, каміння, відсутність сіток.
Я в Ясну 11 років групи вожу і ставші на лижі в Ясні, покатались після цього на Буковелі поголовно говорили, що рівень в рази гірший. Я вже мовчу про різну висоту гір..
Возможно,я приехал не в лучшее время,и многое просто было закрыто.Плюс погода была паршивая,но насчет безопасности точно сеток там не больше, а местами есть такое,что в крутых поворотах их нет,там где они просто необходмы - я так ехал как раз на Северной стороне,за мной 2е детей - так я на повороте остановился,ждал их - глянул вниз - а там камни и отвес метров 50,верная смерть или инвалидность (ТТТ не дай БОГ) и никакой сетки...вообще не понял,что это за безответственность...и это не единичный случай.Еще раз повторюсь - может у них с 20 до 27 декабря еще не сезон и не все подготовлено, надо бы проверить в феврали ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2019, 17:34   #1344 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Так, все вірно! Буковель - нудне гівно, а от за кордоном все набагато безпечніше, дешевше й краще! Тільки не розумію, чому до нас їдуть Білоруси, Румуни та інші іноземці? Це така національна традиція - обсирати своє і підносити до небес все що за кордоном? Коли ми вже будемо цінувати те, що маємо?🤔
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ igrus, nek, Y.O.P., Stealthe76, NBomb, Sumrok, kellis68, Bob_Kneissl, termit, SRT Бесполезный пост nomeaning
Старий 31.12.2019, 18:40   #1345 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Дозволю і собі вставити " свої пять копійок". Я вже за свої роки десь побував, і теж погоджусь - добре ,що в Україні є Буковель!При грамотному .заздалегідь спланованому відпочинку - це є найкращий варіант!Стосовно Ясни,так склалось,що вперше я там побував два тижні назад,хоча в Високих Татрах був десь разів 10.Погоджусь з попереднім коментарем,що розчарування нема,але й особливого захвату теж. Мені ,наприклад,Татранська Ломниця при достатній кількості снігу і хорошій погоді імпонує набагато більше!
Тому не погоджуюсь з коментарями - "Буковель дорого,краще закордон".Дуже не впевнений ,що ці коментатори в Ясну селяться в Дружбу чи Гранд Ясну за 300 євро на день....Так само і в Буковелі не обовязково жити в Редісоні,їсти в Козачках... - достойних доступніших альтернатив в околицях вистачає!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2019, 19:02   #1346 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Я коли там відпочивав, то завжди жив в верхній резиденції. Так, не дешево, але я знаю за що саме я платив і можу написати цілий список плюсів того "марнотрацтва". В мене є великі сумніви в тому, що за кордоном вартість проживання буде нижчою за готель, до дверей якого можливо під'їхати на лижах, мати сніданок прямо на схилі та ще й з шампанським)) зараз я живу в восьми кеме від Буковелю, один в номері, вартість якого аж 200 грн. Ще питання в кого будуть? А скіпас мій коштує десь 350 грн.разом з вечірнім катанням.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2019, 20:43   #1347 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Amphibia
 
Зараз: поза форумом
Звідки: UA
За эти деньги вы получаете доступ в фитнесс-клуб, коим собственно и является Буковель, который можно посещать годами. Если конечно не надоест от однообразия. И не потянет в горы.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2020, 00:47   #1348 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Sumrok
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Херсон

Снаряга: Fischer RC4,Head Vector evo 110
@Korben Dallas, Есть такая народна мудрость - В гостях хорошо, а дома-лучше !
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2020, 18:38   #1349 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Entuziast
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: RTM 81
Бачу тут почалось, якесь не зовсім обєктивне порівняння Буковелю з Ясною.
По перше, Буковель і Ясна курорти, в цілому, приблизно одного рівня. В кожного є свої вагомі переваги і недоліки, і кожен сам вирішує,що для нього пріоритет. Звичайно відпочинок в Ясній, не є дешевшим (якщо порівнювати адекватно), але враховуючи теперішній курс євро і не значно дорожчим. Головне, що для кожного більше підходить.
Для мене вибір вже давно зроблений -однозначно Ясна мені і моїй сімї підходить більше. Спробую обгрунтувати: мені не потрібно 20 з гаком "нецікавих" і коротких трас Буковелю, краще мати 3 але такі, як треба. Ну а спуски з Хопка на Крупову( південь) довж.3,5км чи Лукова -Заградки довж.2,5км. Буковелю взагалі нема чим перекрити.Другий важливий момент-підйомники. На багатьох моїх улюблених трасах Буковелю стоять старі, повільні Допельмаєри(напр. 8 і 16). в Ясній всі підйомники сучасні та швидкісні(крім Ясна- Лукова), таким чином до 12години, я майже повністю викатуюсь. Якщо, у вас є діти- також, однозначна перевага Ясна. В Буковелі жахлива культура катання людей і нема класичної голубої траси, як от Бела Путь(ідеально підходить, щоб ставити дітей на лижі). Якщо брати відпочинок в цілому,то на термальні- аквапарки Бешенова і Татраландія Буковелю, також нема чим відповісти. Ну і не забувайте про шопінг в Ліптовському Мікулаші, для жінок це інколи чи не найцікавіша частина відпочинку. Звичайно, ці всі переваги є актуальними, якщо ви на власному авто.
На Буковелі є свої переваги, які для багатьох є вирішальними- з більшої частини країни зручніше та швидше добирання, відсутній мовний та культурний дискомфорт. Ну і звичайно, це вечірнє та нічне життя. Люди, які приїзжають в Ясну після Закопане чи Буковелю просто шоковані(особливо молодь). Тут,в цьому плані дійсно, нема чим займатись, хіба спокійно посидіти в якомусь ресторанчику.
Про погоду ми не говоримо,бо туман,вітер чи відлига може бути і в Альпах,і в Татрах і в Карпатах.
Сподіваюсь, інформація стане комусь в нагоді.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2020, 20:44   #1350 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Sergeyrack
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: старенькие потрепанные Blizzard
Цитата:
Коментар від Entuziast Переглянути коментар
Бачу тут почалось, якесь не зовсім обєктивне порівняння Буковелю з Ясною. ...
Сподіваюсь, інформація стане комусь в нагоді.
Я описал свое первое впечатление, вижу, что очень вероятно , оно было не совсем верным.Думаю,можно будет повторить поездку в Ясну, для получения объективной картины )) Надеюсь, с погодой будет лучше
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
За снегом в Татры... Junior Заграница 10 06.10.2011 11:07
Наші зустрічі: Ясна 2011 - Прелюдия Funcarver Наши Встречи 10 19.01.2011 00:42
Events: Ясна. Этап Freeride World Tour Sheridan Events: made in Ukraine 7 14.04.2009 15:15

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000082 (79%)17 (16%)5 (5%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month94784630258072823 (61%)1634 (35%)172 (4%)