Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Словакии > Ясна, Низкие Татры


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.02.2020, 14:19   #1401 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Andryushyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: прокатные :)
Просто для информации... Есть у меня небольшое хобби - собираю нашивки с горнолыжных курортов и пришиваю на куртку. В этот раз в Ясна такой нашивки не оказалось, пришлось самому уже здесь заказывать/делать. Может будет кому-то интересно. Размеры 6*7 см Если кого то заинтересует -пишите.

Востаннє редагував Andryushyk: 27.02.2020 о 22:55.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.02.2020, 21:59   #1402 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Цитата:
Коментар від korefan Переглянути коментар
Тобто якщо їхати через Польшу, то не потрібно купляти словацьку він'єту? По мапі з цього сайту тиць ніби шмат дороги біля Ліптовського Мікулаша вважається платним.
Той шмат кілометрів 15. Паралельно йде безплатна дорога на пару км довше. Давати 10 є щоб 2 рази проїхатись по автобану по 15 км? Нє, ну кожному своє... Краще за ці гроші купіть і поповніть собі польський стартовий пакет T-mobile. Будете мати 2 гб інтернету по всій Європі, щоб гугл бачив пробки і радари.
Все що не через Ружомберок - то селами. Тут вибирайте самі.
Ой, зовсім забув: в Польщі потрібно реєструвати стартовий. Процедура на пару хвилин і треба дати паспорт касиру. На деяких заправках не можуть
чи не хочуть реєструвати, особливо вночі. Питайте чи зареєструють на іншій або в супермаркетах. Зразу беріть поповнення ("доладовання" по-польськи) на 25 або 30 злотих. Підключиться акція 10 гб по Польщі і 2 гб по Європі. По Європі буде значок роумінгу, але інтернет іде. При цьому поступово будуть з рахунку списуватись 4 зл за 1 гб, тому перевіряйте рахунок щоб там постійно було пару злотих.

Востаннє редагував yura.bogomol: 28.02.2020 о 17:34.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2020, 16:00   #1403 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для korefan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Salomon XDR 80Ti
Цитата:
Коментар від yura.bogomol Переглянути коментар
Ой, зовсім забув: в Польщі потрібно реєструвати стартовий. Процедура на пару хвилин і треба дати паспорт касиру. На деяких заправках не можуть
чи не хочуть реєструвати, особливо вночі. Питайте чи зареєструють на іншій або в супермаркетах. Зразу беріть поповнення ("доладовання" по-польськи) на 25 або 30 злотих. Підключиться акція (злоті залишаються на рахунку) 10 гб по Польщі і 2 гб по Європі. По Європі буде значок роумінгу, але інтернет іде. При цьому поступово будуть з рахунку списуватись 4 зл за 1 гб, тому перевіряйте рахунок щоб там постійно було пару злотих.
Дякую за дуже доречну інфу Якраз моніторив питання дешевого звязку для компанії)) Не дуже зрозумів про "2гб в європі" і "4зл за 1гб". На сайті т-моб теж не зрозуміло на скільки часу встановлюється цей ліміт даних (Masz 2,57 GB Limitu Danych w UE w cenie 3,9975 zł za 1GB. Po wykorzystaniu Limitu Danych w UE, cena wynosi 18,45 zł za 1 GB. Opłaty są rozliczane co 100kB) Попвнили на 25, з них за 2,57гб спишеться ~10зл, а решта 15? Буде списуватись по 18,45зл за 1гб?
Може ще підкажете де саме можна купити і відразу зареєструвати? Плануємо по А4 їхати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2020, 17:33   #1404 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
@korefan , ліміти даються на 30 днів. При користуванні інтернетом в інших країнах ЄС списуються кошти з рахунку. Але списуються не зразу за всі 2,57 гб, а поступово. Використали 100 мб - зняло 0,04 зл і т.д. Після використання 2,57 гб доступ надається за 18,45 зл за 1 гб. Але тут я вже не знаю чи зразу зніме, чи по мірі використання.
Де зареєструють не підкажу. Ставайте на заправках питайте. В мене взагалі склалось враження, що поляки просто ви..обуються і не хочуть це робити.
Я оце подумав... мабуть таки знімає тих 25 зл за акцію. Поповніть краще на 30, щоб був запас. Скачаєте додаток і зможете поповнювати з банківської картки при потребі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 28.02.2020, 18:57   #1405 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для McBodik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львівщина

Снаряга: якесь ге, тре міняти :)
Цитата:
Коментар від korefan Переглянути коментар
відразу зареєструвати?
Я реєстрував в магазинах T-Mobile i Play в торгових центрах.
В мене теж було враження, що вони були не в захваті (не знаю яка їм різниця), але зареєстрували...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.02.2020, 15:55   #1406 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Я закордоном підключаю "Роумінг уікенд" від МТС і не парюся всякими додатковими іноземними операторами!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.02.2020, 17:54   #1407 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для korefan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Salomon XDR 80Ti
Цитата:
Коментар від Y.O.P. Переглянути коментар
Я закордоном підключаю "Роумінг уікенд" від МТС і не парюся всякими додатковими іноземними операторами!
100мб інтернету на 3дні?? Не цікаво.
І на контракт не підключається.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.02.2020, 18:39   #1408 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Y.O.P.
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: HEAD SUPERSHAPE I.MAGNUM 2019 177cm
Вацап і Вайбер мессижинг безкоштовно,а на решту й шарові ВайФаї знайти можна
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.02.2020, 18:45   #1409 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для yura.bogomol
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Хмельницький
Цитата:
Коментар від korefan Переглянути коментар
100мб інтернету на 3дні
за 80 грн)))
Або 200 грн за 2 гб, включаєте роздачу ві-фі і вся сім'я/компанія на зв'язку.
Варіантів багато, кожен вибирає сам
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.03.2020, 19:29   #1410 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Jasn? live Словакия закрыла границы, сам курорт тоже закрыт
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
За снегом в Татры... Junior Заграница 10 06.10.2011 11:07
Наші зустрічі: Ясна 2011 - Прелюдия Funcarver Наши Встречи 10 19.01.2011 00:42
Events: Ясна. Этап Freeride World Tour Sheridan Events: made in Ukraine 7 14.04.2009 15:15

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)