Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты мира > Горнолыжные курорты Словакии > Попрад, Словакия


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 19.01.2016, 18:33   #31 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для darvas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: трускавець

Снаряга: фішер,volki
Цитата:
Коментар від atego Переглянути коментар
так хотелось увидеть здесь отчетик о Высоких Татрах, а именно Татранска ломница, катали Ясную, а вот для сравнения какие горы и трассы именно в Ломнице, кто был, поделитесь опытом, собираемся в конце февраля, стоит туда или Ясная лучше, спасибо
В Татранській Ломниці фактично одна довга траса,п
оділена на кілька відрізків.2/3 -вагончики і крісла,верхня частина-бюгель.багато залежить від погоди,тому деякі траси можуть бути закриті.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.01.2016, 23:22   #32 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Краще кататися в Ясній і на деньок, коли буде погода, виїхати в Ломніцу. Там нижня частина класна для дітей і початківців. Середина - червона, а верх - чорний. На верху не бугель, а крісло двомісне.
На верхній частині треба вважати на каміння. Велике каміння, скали і обривчики. І обледеніння! На власні очі бачив, як чувак хотів траверснути верх (від крісла до Французького жалоба), не втримався на кантах і послизгався вниз. Там метрів 50-70 було. По дорозі він вже на добрячій швидкості налетів на 2 кам'яних виступи. Летів "голова - ноги", я думав що вже не позбирається. А він таки сам встав, але ледве йшов. Його лижі порозліталися хз куди.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2016, 22:34   #33 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Я так розумію, що Високі Татри не дуже популярні серед форумчан?! Здивований, що останній комент в цій темі - мій. І річної давності!

Розкажу цікаву історію...

Частина 1. Вступ.
За 2 години буду тут, в Ломніці, зустрічати НР. Приїхали сім'єю. Вибрав Татранску Ломніцу бо моя менша має 4 роки і тутешні довгі пологі траси (нижня частина) - дуже пасують для таких "спортсменів", як вона.

Частина 2. Основна тема.
З самого ранку, поки всі мої ще спали, я поїхав катнути сам. Погода супер. Людей ще небагато. Все просто клас!
Після четвертого спуску, піднімаюся кріселкою, і на виході зачіпаю турнікет, з якого стирчав металевий гак для їх кріплення. Мої нові рукавиці (Leki з Triger системою, які коштували хєр знає скільки, про які я 2 роки мріяв і лише 2 дні юзав на початку грудня в Ясній) рвуться по шву на пів рукавиці!!! ВСЕ...! Я в повному ах.ї! Повний депресняк! А шо дєлать?!
На інстинкті піднявся ще раз нагору і сфоткав той довбаний турнікет. Потім пішов в інфо-центр і демонструючи зроблені фотки пояснив, що вони зіпсували мені не лише проводи старого року, а й весь наступний рік, як мінімум.
Після телефонного дзвінка керівництву, тітонька в інфо-центрі попросила, щоб я ті фотки вислав їм на мейл. Роздрукувала їх, заповнила ще якийсь бланк, в якому детально описала суть мого звернення. Ще через хвилину прийшов їхній манагер, який завів мене в їхній магазин і ... мені віддали такі самі нові рукавиці!!! Я в черговому ах.ї!!! Як на один день стільки стресів напевно забагато

Частина 3. Висновок.
а) Не варто опускати руки.
б) Можливо в цій "загниваючій" Європі не все так і погано?!

Частина 4. Роздуми.
Цікаво, якби подібна ситуація сталася в Славську, Плаю чи навіть Буковелі? ...


Всіх Форумчан вітаю з наступаючим Новим роком!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.01.2017, 00:45   #34 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igor_Ka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: K2 Force 2011/12
А нашей группе,пару лет назад приехавшей туда на день из Польши , после выдворения в два часа дня с горы всех катаюших в связи с усилившемся ветром, не смотря на заявление на прайс-борде о компенсации за ранний уход и попытках стребовать ее в кассе на всех доступных группе языках ( словацким и чешским никто не владел к сожалению) ничего никому не вернули
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.01.2017, 22:46   #35 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для ssjuly
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
@Dobermann , В силу того, что Вы только оттуда, подскажите, пожалуйста, может видели цены на прокат снаряжения? Жуткий дефицит инфы(((( А то с собой тащить не вариант, и надо понимать бюджет......спасибо!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.01.2017, 12:41   #36 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@ssjuly, Вчора був в дорозі, тому відписую лише зараз.
За прокатами спеціально не дивився, бо все маємо своє.
Біля самих витягів попала на очі вивіска прокату - 15Є. Думаю, реально взяти комплект за 8-10Є, залежно від кількості днів.
Якщо їдете саме в Високі Татри, то слідкуйте за погодою. Якщо буде вітер, то крім нижніх трас все буде закрито. Я вчора повертався, то зранку там неймовірно мело.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.01.2017, 21:15   #37 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для ssjuly
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
@Dobermann , Спасибо огромное за ответ! Жить будем именно в Татранской Ломнице. По поводу погоды наслышана)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2017, 14:21   #38 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Entuziast
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: RTM 81
Доброго,дня!
На оф. сайті VT.SK ціни
Прокат лыж и сноубордов - Vysok? Tatry , це прокат біля самого підйомника. Думаю в самій Ломніці ціни будуть біля 10-12 євро.
Якщо, не початківці, раджу обовязково поїхати хоча б на один день на Штрбске плесо. З Татранскої Ломніци туди ходить електричка, прямо з виходу з неї -зупинка скі-буса, який везе до підйомників. Проїзд на ел-ці(раніше тек було) має бути безкоштовний(спитайте там, де будете жити- вони мають дати регіональну карту на знижки).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 08.01.2017, 16:38   #39 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для ssjuly
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Запорожье

Снаряга: прокатные :)
@Entuziast , Спасибо Вам огромное!!! Да, я честно говоря, рассматривала вариант прокатиться туда, посмотрим по погоде.......(да, цены тут на оф. сайте покусываются)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 03.03.2018, 10:29   #40 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Можливо когось зацікавить інфа про Hero season trophy tour 2018 в Татрах. Це змагання для любителів в дисципліні "гігант".
17 березня - етап в Штирбскому Плесі.
24 березня - в Татранскій Ломніці.
31 березня - в Ясна.
Сьогодні перший етап в польському Шчирку, а 10 березня в Чехії (але то далеко їхати).

Головний приз за перемогу на кожному з етапів - СЕЗОННИЙ СКІПАС!!!

Детальна інфа викладена на їхніх сайтах.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
MTB: Велосипед -Горнолыжная трасса Словакия fuete МТБ территория 5 17.02.2011 21:03
XC марафон Словакия Woodpecker МТБ территория 2 17.09.2009 14:20

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today06309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94904357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)