Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Горные лыжи Elan 08/09 > Общие вопросы по коллекции Elan 2009
Горные лыжи Elan 08/09 раздел закрыт


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.07.2009, 20:31   #491 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Цитата:
Коментар від A888 Переглянути коментар
От длинны немного:aha: зависит и скорость:aha:. Никто и не говорил, что 160, это хорошо, для 180. На коньках конечно краще.
Думаю Виталику надо ориентироватся на 176 см, не менее. И в школу, к Чеславу
Взвесив все за и против, решил взять 176 см, думаю до 182 см еще не созрел.
  Share with Facebook
Старий 14.07.2009, 20:54   #492 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
да пан Albertowych лукавит по поводу размера
помница мне,как он тихо по-пискивал от моего 170-го Торнадо
  Share with Facebook
Старий 14.07.2009, 21:00   #493 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар
Взвесив все за и против, решил взять 176 см, думаю до 182 см еще не созрел.
учти,после около 30 дней пробега (с Зеленой Ко ) захочется длиннее
тем более сезоны беснежья закончены!!!
  Share with Facebook
Старий 14.07.2009, 21:11   #494 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
А ти на коротших лижках пробував, 170 наприклад :wink:
Пробовал все. Начинал с 185, 195 потом 183 (старенькие Эланчики, первые модели полукарв).
Сезона 2 назад попробовал Эланчики А2 - 152 см. Лижки приятные. Но при разгоне на приличные скости начинает водить (вибоировать) по курсу. Неприятные ощущения. Кажется, что лыжка подвернется и полетишь через голову кувыркаясь. В данной ситуации рост не соответствует длине лыжки.

2Keks:
При таких ТТХ - 176 см - это нижний предел. Если уверен в свох силах и способностях, то можно подумать и о чем-нибудь подлиннее. Из собственного опыта.
  Share with Facebook
+ A888
Старий 14.07.2009, 21:32   #495 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
да пан Albertowych лукавит по поводу размера
помница мне,как он тихо по-пискивал от моего 170-го Торнадо
Ти ета, ти таво, маніпуліруєш правдою
Сказав що твоя торнада пристойна лижка, та і намазана вона була ТОБОЮ якісно. А ти що сказав на 160 - також нормально тіко не намазана.


Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
учти,после около 30 дней пробега (с Зеленой Ко ) захочется длиннее
тем более сезоны беснежья закончены!!!
Ти впевнений що безсніжним зимам в перспективі глобального ... хана?



Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Пробовал все. Начинал с 185, 195 потом 183 (старенькие Эланчики, первые модели полукарв).
Сезона 2 назад попробовал Эланчики А2 - 152 см. Лижки приятные. Но при разгоне на приличные скости начинает водить (вибоировать) по курсу. Неприятные ощущения. Кажется, что лыжка подвернется и полетишь через голову кувыркаясь. В данной ситуации рост не соответствует длине лыжки.

2Keks:
При таких ТТХ - 176 см - это нижний предел. Если уверен в свох силах и способностях, то можно подумать и о чем-нибудь подлиннее. Из собственного опыта.
Ну А2 в любій ростовці так би себе поводили, не призначені вони для високих швидкостей, Віталік ВЖЕ визначився, значить все ГУД Головне щоб до лижки душа лежала, а на них і по бугорках поскакати можна, я свого часу на 210 польспортах успишно бугри на тростяні .....

Кєкс - вирішив бери і нікого не слухай, потім все одно рейси захочеш

Востаннє редагував Albertowych: 14.07.2009 о 21:34. Причина: помилки виправляв щоб злосний адмін не сварився :)
  Share with Facebook
+ Keks
Старий 14.07.2009, 21:43   #496 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Кєкс - вирішив бери і нікого не слухай, потім все одно рейси захочеш [/QUOTE]

Осталась мелочь, найти нужный плинтус, с нужной суммой.
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 07:48   #497 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Ну А2 в любій ростовці так би себе поводили, не призначені вони для високих швидкостей,
Не уверен.
Да, лыжка для опледеленного уровня и класса катающихся. Но в данном случае ростовка лыжки и рост лыжника не соизмеримы (152х189).
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 09:56   #498 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Не уверен.
Да, лыжка для опледеленного уровня и класса катающихся. Но в данном случае ростовка лыжки и рост лыжника не соизмеримы (152х189).
Я вже наводив приклад залежності довжини лижки і щвидкості.
Повторюсь.
На мій погляд основним крітерієм набору швидкості є масса лижника.
Чим довше лижка тим вона мякша, чим мякше лижка, тим гірше вона відпрацьовує раскалбас, при низький торсіонній (на скручування) жорсткості, лижка має властивість зриватися в повороті, не тримати на жорсткому покритті (лід). Ну і звісно чим довше лижка тим тяжче виробнику забезпечити необхідну (заявлену) жорсткість на скручуванні. І тому коротка і жорстка лижка значно надійніша за довшу тої само моделі.

Згадаймо, яку максимальну ростовку для слалому радить ФІС? :wink:

Едина безумовна перевага довшої лижки, це каталка в пухляку. Мене МФ 10 (160) не може підняти з глибокого по ..... (дівчаткам по пояс) пухляка, а відповідно комфортної і впевненої каталки у вищезазначеному покритті я не можу досягнути.
Висновок:
1. для комфортного катання на підготовлених трасах (аля Буковель)- Рейси по рекомендації ФІС
2. для комфортного катання по пухляку (типу Стіг, Говерла і т.д.) Довгі фрірайди.
3. для комфортного катання Тростян, Гемба (ну там де бугорки і пухлячок) унівкрсал ростовки більше від 170, причому ростовка залежить не від висоти лижника а від його масси. При зрости 199см можна важити 80кг, і лижка 160см (широка) повинна винести наверх пухляка.

А тепер запитання. Яка висота від схилу центру ваги лижника в момент проходження повороту при зрості 176 і при 189см? Нагадаю що основне правило нормального лижника ЗАВЖДИ тримати лижку на кантах, тобто завжди в повороті.
Відповідь: Я не міряв, але думаю що однакова.

І тепер як висновок запитання: Яку роль в тому всьому відіграє висота тіла прикрученого до снаряду (лижкі тобто)?
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 10:15   #499 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар


Згадаймо, яку максимальну ростовку для слалому радить ФІС? :wink:
для сллому 165, але в же для гіганту мінімальна ростовка 167, а максимум 191.

З вище наведеного напрошується висновок, що більш коротка лижа краще поводить себе в коротких поворотах, а більш довга є більш стабільною в довгих. Хоча не можна не враховувати і різні технології які використовуються при виготовленні лиж для слалому та гіганту.
Мова, безперечно, тільки про підготовлені склони.
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 10:21   #500 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Вить, я не теоретик, ты, в курсе. Я опираюсь, только на свой личный приобретенный опыт. Иногда, может не совсем правильны. Времени не всегда хватает.

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Я вже наводив приклад залежності довжини лижки і щвидкості.
Повторюсь.
На мій погляд основним крітерієм набору швидкості є масса лижника.
Чим довше лижка тим вона мякша, чим мякше лижка, тим гірше вона відпрацьовує раскалбас,
888 приростоке 186 - БОМБА для меня. Очень тяжелы расколбас даже не замечал (как по подготовленной трассе) При тех же параметрах другой лыжки и лыжника вставлял метров на 400. Опыт и ТТХ почти одинаковые.

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Згадаймо, яку максимальну ростовку для слалому радить ФІС? :wink:
НЕЗНАЮ. Честно.
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Каталог Elan 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 9 23.09.2008 09:39
Общие вопросы по коллекции 0708 strelok Горные лыжи Elan 07/08 184 11.04.2008 20:24
Общие вопросы по коллекции 0506 lukash Горные лыжи Elan 05/06 120 26.07.2006 14:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)