Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Архив > Горные лыжи Elan 08/09 > Общие вопросы по коллекции Elan 2009
Горные лыжи Elan 08/09 раздел закрыт


 
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.07.2009, 10:25   #501 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
ЯВисновок:
Нагадаю що основне правило нормального лижника ЗАВЖДИ тримати лижку на кантах, тобто завжди в повороті.
Не согласен

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
І тепер як висновок запитання: Яку роль в тому всьому відіграє висота тіла прикрученого до снаряду (лижкі тобто)?
ПОСТОЯННО ДИНАМИЧЕСКИ МЕНЯЮЩИЙСЯ, МОМЕНТ ИНЕРЦИИ

ЗАГНУЛЛЛЛ
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 11:08   #502 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Yurez Переглянути коментар
для сллому 165, але в же для гіганту мінімальна ростовка 167, а максимум 191.

З вище наведеного напрошується висновок, що більш коротка лижа краще поводить себе в коротких поворотах, а більш довга є більш стабільною в довгих. Хоча не можна не враховувати і різні технології які використовуються при виготовленні лиж для слалому та гіганту.
Мова, безперечно, тільки про підготовлені склони.
Цілком вірно. Тобто вибираючи довгу лижу для забезпечення БІЛЬШОЇ швидкості, ми записуємо себе в ряди ЛОМІВ. Ну нема де ганяти на буковельских схилах. Ігрус згадай що ти казав про Торнаду? Пральна - "Вони хочуть довшої горки, тут нема де ними крутити" Максимально безпечну швидкість, яку можна собі дозволити на підготовлених для аматорського катання трассах і на яких в наявності ВЕЛИКЕ скупчення таких самих аматорів, може забезпечити лижка МЕЬШОЇ ростовки, на додаток вона більш маневреніша від довгої.
ЗРІСТ ЛИЖНИКА ТУТ НІ ДО ЧОГО.

Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Вить, я не теоретик, ты, в курсе. Я опираюсь, только на свой личный приобретенный опыт. Иногда, может не совсем правильны. Времени не всегда хватает.



888 приростоке 186 - БОМБА для меня. Очень тяжелы расколбас даже не замечал (как по подготовленной трассе) При тех же параметрах другой лыжки и лыжника вставлял метров на 400. Опыт и ТТХ почти одинаковые.



НЕЗНАЮ. Честно.
Ну і куда ти гнав на цій БОМБІ? 888 це чистий фрірайд для целяка на Чегеті, де на них в Україні можна ПОВНІСТІ відчути "прєлєсть" цієї моделі?


Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
Сообщение от Albertowych
Як Висновок:
Нагадаю що основне правило нормального лижника ЗАВЖДИ тримати лижку на кантах, тобто завжди в повороті.
grig
Не согласен
Так ти за те щоб носочки вниз і кричати "Розійдітся бо я повертати не хочу"

НЕ ВІРЮ
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
ПОСТОЯННО ДИНАМИЧЕСКИ МЕНЯЮЩИЙСЯ, МОМЕНТ ИНЕРЦИИ

ЗАГНУЛЛЛЛ
доповню ... який миттєво змінює вектор відцентрової сили, в залежності від розташування центру ваги віднсно площини точки обертання і приросту швидкості, при зменьшенні корисної площі дотику ковзаючої поверхні, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИСОТИ РУХАЮЧОГОСЯ ПРЕДМЕТУ.

Загнув не гірше
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 11:25   #503 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Ну і куда ти гнав на цій БОМБІ? 888 це чистий фрірайд для целяка на Чегеті, де на них в Україні можна ПОВНІСТІ відчути "прєлєсть" цієї моделі?

Так ти за те щоб носочки вниз і кричати "Розійдітся бо я повертати не хочу"

НЕ ВІРЮ
888 - полуфрирайд, пробовал их везде где мог по ситуации.
Вдумайся в фразу: Плоско-паралельное ВЕДЕНИЕ. Не кантование.

Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
доповню
...який миттєво змінює вектор відцентрової сили, в залежності від розташування центру ваги віднсно площини точки обертання і приросту швидкості, при зменьшенні корисної площі дотику ковзаючої поверхні, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИСОТИ РУХАЮЧОГОСЯ ПРЕДМЕТУ.
Загнув не гірше
без пива не разобраться

Пошел работать, ато выгонят
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 11:39   #504 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Тобто вибираючи довгу лижу для забезпечення БІЛЬШОЇ швидкості, ми записуємо себе в ряди ЛОМІВ.
Не для забезпечення більшої швидкості, а для забезпечення більшої стабільності лижі в довгих дугаг (я це мав на увазі)

А ломам, мені здається, пофіг на яких лижах "максималку" розганяти
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 12:39   #505 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від Yurez Переглянути коментар
А ломам, мені здається, пофіг на яких лижах "максималку" розганяти
Нє-а, в цих людей трохи друга психологія - чим крутіші лижі тим швидше вони їдуть самі з гори вниз, а спортцех для них те що треба.
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 14:41   #506 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Yurez Переглянути коментар
Не для забезпечення більшої швидкості, а для забезпечення більшої стабільності лижі в довгих дугаг (я це мав на увазі)

А ломам, мені здається, пофіг на яких лижах "максималку" розганяти
+ за ломів і за решту.
Стабільність в повороті забезпечує не довжина. тут багато факторів хто і як розуміє стабільність, наприклад сучасні винищувачі ДУЖЕ не стабільні, але дуже маневрені. Для того щоб в повороті не зносило, треба щоб канти були гостріщі, кут закантовки (від перпендикуляру) більший, при чому тут довжина і зріст?
Живий приклад Рижик, з вагою 70 і ростом 180 на А6-160 см, почуває себе невпевнено, і тільки одягнувши МФ10 такої же ростовки почала відчувати ЯК якісно і впевнено поводить себе лижка. В той же час Рейси (162см начебто, я вже не памятаю) вона не зрозуміла. Хоча її сестра з тим же зростом, але з 55кг вагою при наявності ДВОХ цегол в кішенях, за 6 днів каталки на А6 - 160см доволі чудово себе почуває, і одягнувши МФ10 матюгала мене потім три дні.
Вага лижника основний показник для підбору жорсткості лижі, стиль і стаж катання показник для підбору геометрії. Зріст лижника на мою особисту думку в цьому підборі значення не має.
Корочше кажучи, лижку треба пробувати майже так само як і черевики , і яка сподобалась тут і брати.
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 14:45   #507 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від griig Переглянути коментар
888 - полуфрирайд, пробовал их везде где мог по ситуации.
Вдумайся в фразу: Плоско-паралельное ВЕДЕНИЕ. Не кантование.

Сообщение от Albertowych
доповню
...який миттєво змінює вектор відцентрової сили, в залежності від розташування центру ваги віднсно площини точки обертання і приросту швидкості, при зменьшенні корисної площі дотику ковзаючої поверхні, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИСОТИ РУХАЮЧОГОСЯ ПРЕДМЕТУ.
Загнув не гірше
.....


без пива не разобраться

Пошел работать, ато выгонят
Предмет в який Господом Богом вмонтовані шарніри, і який за власною ініціативою приковує себе до снарядів, може змінювати положення центроваги.
:wink:
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 14:50   #508 (посилання)
Рождённый в СССР
 
Аватар для Keks
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Salomon Roker2 122 192 13/14, Fischer RX 8 180 05/06, Line Prophet 90 179 11/12
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
+ за ломів і за решту.
Стабільність в повороті забезпечує не довжина. тут багато факторів хто і як розуміє стабільність, наприклад сучасні винищувачі ДУЖЕ не стабільні, але дуже маневрені. Для того щоб в повороті не зносило, треба щоб канти були гостріщі, кут закантовки (від перпендикуляру) більший, при чому тут довжина і зріст?
Живий приклад Рижик, з вагою 70 і ростом 180 на А6-160 см, почуває себе невпевнено, і тільки одягнувши МФ10 такої же ростовки почала відчувати ЯК якісно і впевнено поводить себе лижка. В той же час Рейси (162см начебто, я вже не памятаю) вона не зрозуміла. Хоча її сестра з тим же зростом, але з 55кг вагою при наявності ДВОХ цегол в кішенях, за 6 днів каталки на А6 - 160см доволі чудово себе почуває, і одягнувши МФ10 матюгала мене потім три дні.
Вага лижника основний показник для підбору жорсткості лижі, стиль і стаж катання показник для підбору геометрії. Зріст лижника на мою особисту думку в цьому підборі значення не має.
Корочше кажучи, лижку треба пробувати майже так само як і черевики , і яка сподобалась тут і брати.
Альбертович за весом не уследишь, это что надо пять пар лыж держать. Я например умудрясь и худеть и толстеть (последнее лучше получается, начал пиво по одной бутылке в день пить).
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 15:12   #509 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
за решту.
Стабільність в повороті забезпечує не довжина.
Альбертович, ну не хочете Ви мене розуміти...
Знов таки зі свого особистого досвіду, в коротких поворотах краще працює коротша лижа, в довших довша. В конкретно моєму випадку, катав на 165 слаломних та 176 гігантах. На слаломних їхати довжилезними дугами дуже не зручно, здається, що задавивши трохи сильніше носок бота, є верогідність парелетіти через голову, на гігантах такого відчуття немає, навіть при потраплянні лижі на лід чи у кашу. Гігантки короткими дугами вести можна, але це потребує набагато більше енергозатрат, ніж на слаломних.
Тому вважаю що при виборі лижі треба враховувати і особисті вподобання (коротким чи довгим дугам ви надаєте перевагу)
Знов таки, ИМХО!
  Share with Facebook
Старий 15.07.2009, 15:34   #510 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Keks Переглянути коментар
Альбертович за весом не уследишь, это что надо пять пар лыж держать. Я например умудрясь и худеть и толстеть (последнее лучше получается, начал пиво по одной бутылке в день пить).
Недостатня вага компенсуєтся агрисивністю стиля каталки (Ти Діпа бачив ), пораду у виборі лижки потребують тільки початківці, і тому ці поради якраз для них. Коли відкатаєш днів 20-30 тоді вже і сам будеш відчувати ЯКА лижка більш до душі, і тому для початку беріт те що радить скіселектор, але з розрахунком на те що через 20-30 днів каталки лижку прийдется міняти. Правда в декого ці 20-30 днів можуть розтягнутися на 3-5 років, як у Катастрофи
І ще одне, не думайте що пришпилившись до супер-пупер лижки відповідної ростовки, ви тут же поїдете як Бодя Міллер, на початках легше справлятися з лижкою середнього рівня.
Блін коли вже та зима. Ігрус багао снігу обіцяв, а Буковель приємні акції
  Share with Facebook
  Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор горных лыж. Общие вопросы Funcarver Инкубатор 5383 16.07.2022 10:55
Общие вопросы по коллекции Elan 2010 mopo3 Горные лыжи Elan 09/10 344 16.10.2010 09:48
Каталог Elan 2009 Sheridan Горные лыжи Elan 08/09 9 23.09.2008 09:39
Общие вопросы по коллекции 0708 strelok Горные лыжи Elan 07/08 184 11.04.2008 20:24
Общие вопросы по коллекции 0506 lukash Горные лыжи Elan 05/06 120 26.07.2006 14:46

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00263525 (71%)10 (29%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655403216753030 (55%)2241 (41%)202 (4%)