Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Инкубатор (https://extreme.com.ua/forum/124-inkubator/)
-   -   Не рівно стоять лижі (https://extreme.com.ua/forum/inkubator/13592-ne-rivno-stoyat-lizhi.html)

Apocalipse 20.01.2019 08:38

Не рівно стоять лижі
 
Доброго дня. Вчора при спуску помітив, що в розслаблено у стані на рівному, майже пологових спуску в мене лижі стоять формою плугу /\ тобто пам'ятки на ширині плечей,, а носки десь на віддалі 20 см. Приробі поставити їх паралельно одна до одної в мене були відчуття ніби я собі ногу вивернути хочу. Лижі старезні фішер dsr100 158mm з натякомна кара. Боти ще старші дві кліпси + затяжка на шнурку. В чому може бути проблема? В ногах,ботах, лижах чи вмінні??

Катаюсь я не гарно, але як мінімум з'їхати з стрімкої гірки боком можу :)

Mckenna 20.01.2019 16:19

@Apocalipse ,
Не головне з'їхати з стремної гори боком а головне туди не лізти поки не навчишся гарно їздити та ще й в такі старі снарягі.От всіх початківців тяне туди.
Про лижі.Не може бути що вони(лижі) так стоять.
То ти їх так ставиш,можливо навіть що так звик і ходити і тобі так здається що все не так.
Став рівно ноги і все вийде,поміняй лижу,бути в прокаті-єксперементуй.

Друже 20.01.2019 16:31

@Apocalipse, а на плоском, на месте, без движения, дома на ковре, лыжи можете поставить паралельно и узко ?

ag74 20.01.2019 18:17

Может у человека X в ногах, который нужно устранять настройкой кантинга в ботинках? :unknown:

valera_o 20.01.2019 18:30

Цитата:

Коментар від Apocalipse (Коментар 337384)
майже пологових спуску

Акушер есть на форуме?:shock:

Apocalipse 20.01.2019 19:27

Цитата:

Коментар від valera_o (Коментар 337409)
Акушер есть на форуме?:shock:

Т9 :))

Добавлено через 56 секунд

Спробую дома стати. Але це буде не обєктивно, бо нема руху.

Добавлено через 16 минут

Думав може кріплення якось можна перевірити чи не криво прикручено. Щодо старої снаряги - то не думаю,що 10-15 років тому гори інші були (коли ця снаряга була новою)

Shai 20.01.2019 20:27

Крепления проверить просто, поменяй лыжи местами.

Друже 20.01.2019 23:15

@Apocalipse, может у Вас ботинки тоже фишер? У фишер есть ботинки с технологией Fischer Soma Tec, утиные лапки в народе. У большинства людей стопы развёрнуты наружу, у кого больше у кого меньше. Если ваши стопы параллельны, теоретически может возникнуть Ваша проблема.

Apocalipse 21.01.2019 00:15

Цитата:

Коментар від Shai (Коментар 337416)
Крепления проверить просто, поменяй лыжи местами.

Логічно! Дякую.

Добавлено через 3 минуты

По поводу стоп - тут все как у всех развернуты наружу. Придется взять на прокате боты и проверить. И так хотел себе другие купить , но эти никак не сломаются :) будет причина.

vaalikos 21.01.2019 12:37

Цитата:

Коментар від Друже (Коментар 337402)
@Apocalipse, ..... дома на ковре, лыжи можете поставить паралельно и узко ?

Прошу прощения за флуд, но эта фраза напомнила "интереснейшие" бои на форуме :ROFL::ROFL::ROFL:


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:38.