Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   Ломы и как с ними бороться (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/1720-lomy-i-kak-s-nimi-borotsya.html)

Karmen 14.12.2008 23:59

Минулого сезону на Буковелі мені "пощастило" почути розмову трьох бордерів, які радісно хвалилися один перед одним, хто скількох підрізав і скількох збив. Причому, судячи з почутого, їх жертвами були жінки і діти, тобто слабші.
IMHO, така бидлота розуміє тільки грубу силу. Незаконно, але ефективно... :evil:

Salseros 15.12.2008 00:03

Цитата:

Коментар від Yurik_7_ (Коментар 10467)
Тре щоб хтось?! Нормально сформулював і створив тему на буковелівському сайті, а тоді гуртом і Тата легше бити!!!

Оно-то, конечно, так...Но мы ж им так рейтинг сайта по посещаемости повысим немеряно - а не хочется! :)

Albertowych 15.12.2008 00:06

Цитата:

Коментар від Salseros (Коментар 10472)
Оно-то, конечно, так...Но мы ж им так рейтинг сайта по посещаемости повысим немеряно - а не хочется! :)

Чесно кажучі мені глибоко по барабану на їхній ретінг, я хочу щоб не збивали не тільки дітей моїх знаймих, а і всіх хто чемно поводить себе на схилі і в черзі.

Salseros 15.12.2008 00:14

Цитата:

Коментар від Karmen (Коментар 10470)
Минулого сезону на Буковелі мені "пощастило" почути розмову трьох бордерів, які радісно хвалилися один перед одним, хто скількох підрізав і скількох збив. Причому, судячи з почутого, їх жертвами були жінки і діти, тобто слабші.
IMHO, така бидлота розуміє тільки грубу силу. Незаконно, але ефективно... :evil:

А вот с этого поста я бы сделал линк на тему о необходимости катания с лыжными палками:)
Но не умею:(

Karmen 15.12.2008 00:53

Цитата:

Коментар від Salseros (Коментар 10476)
А вот с этого поста я бы сделал линк на тему о необходимости катания с лыжными палками:)
Но не умею:(

Призначимо лижним палицям додаткову функцію - бути основним знаряддям боротьби з наглими ломами? :) Тоді всі учасники дискусії щодо катання з палицями визнають необхідність останніх. А найефективніше "виховні роботи" зможуть проводити телемаркери - лург великий - одним махом можна відразу кільком ломам роз’яснити правила поведінки на схилі :pleasantry:

Roman111 15.12.2008 08:00

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 10469)
Рома111, зформулюй, в тебе то краще получится, як хочеш я там почну :), знов забанят на 2 дні, але я потерплю ;)


Буковель - Форум / Правила поведінки на схилах

Sheridan 15.12.2008 10:22

Цитата:

Коментар від Karmen (Коментар 10490)
А найефективніше "виховні роботи" зможуть проводити телемаркери - лург великий - одним махом можна відразу кільком ломам роз’яснити правила поведінки на схилі :pleasantry:

Смешно :) Все - в телемарк!

Народ, есть два метода борьбы с ломами на Буковеле.

1. Изменить менталитет всего населения страны.

2. Не ездить на Бук в выходные дни.

Второй сложнее, я так понимаю?

Albertowych 15.12.2008 10:27

Є ще третій, кататись на 16, 22 трасах. Тоді коли там сніг буде.
А взагалі, коли будуит відкриті ВСІ траси буде спокійніше, троха :)

Yurik_7_ 15.12.2008 10:34

Ломи на трасі це як водії на дорозі, тільки для водіїв зарас підняли штрафи а ломи нічого небояться, їх то не штрафують!!!

Salseros 15.12.2008 11:08

Есть 4-й радикальный вариант - вообще там не кататься:)


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:41.