Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   Ломы и как с ними бороться (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/1720-lomy-i-kak-s-nimi-borotsya.html)

Roman111 15.12.2008 11:23

Цитата:

Коментар від Sheridan (Коментар 10503)

1. Изменить менталитет всего населения страны.

Це теж непогано було б.

На перших порах достатньо буде "підправити" менталітет адміністрації курорту. (Як у питанні зі стоянкою біля 2-го підйомника).

Salseros 15.12.2008 11:47

Цитата:

Коментар від Roman111 (Коментар 10514)
Це теж непогано було б.

На перших порах достатньо буде "підправити" менталітет адміністрації курорту...

Одно без другого - никак.
Ибо как говорил классик марксизма-ленинизма "Жить в обществе и быть свободным от общества - нельзя!"
:)

jurabike 15.12.2008 12:28

Цитата:

Коментар від Albertowych (Коментар 10461)
Ми можемо активно вказувати працівникам Буковелю на осіб яки не дотримуются цих правил.
А взагалі цю тему тре піднімати не тут а на відповідному (буковельскому сайті)

та сам бачиш що всі теми такого плану зразу "вбивають". Зранку вбили і мій опис суботнього катання .
та я буду і далі задавати питання до адміністрації.:aha:

Jolie 15.12.2008 12:32

Цитата:

Коментар від jurabike (Коментар 10526)
та сам бачиш що всі теми такого плану зразу "вбивають". Зранку вбили і мій опис суботнього катання .
та я буду і далі задавати питання до адміністрації.:aha:

А ви всі описи катання давайте сюди:wink: - ви часто їздите, тож людям потрібна оперативна інформація та нові звіти :wink:.

Albertowych 15.12.2008 12:34

Але ж жигулі я особисто на двійці бачив!!!!! і не в одному екземплярі :)
Значить довбати ТРЕБА. І про аварію знесли темку. Але МИ повинні ЦЕ говорити на відповідному - їхньому форумі. Всіх не забанят. Мене ж розбанили коли народ вступився.

Mudrik 15.12.2008 13:12

Я вважаю, що непогано було б, щоб по кожному основному схилу і по іншими теж з"їзджав один буковелівський наглядач хоча б раз в пів-години і спостерігав на схилі за ломами(ясно хто) і лопатами(дівчата)! Після чого, таких порушників попереджувати і навіть відправляти "нах гаузе" з допомогою секюріті. Думаю спосіб буде єфєктивним!

Funcarver 15.12.2008 13:14

2 All:

Уважаемые друзья юристы в особенности Freelancer и Gorec.

Внимание вопрос?

Идет человек по улице. Сзади бежит человек, спешит. Сбивает впереди идущего прохожего. Человек падает, получает увечья. Есть два свидетеля происшествия. Имеет ли право пострадавший подать в суд? Получит ли он компенсацию, в случае положительного решения в суде?

Funcarver 15.12.2008 13:18

Sheridan был прав:

1. Изменить менталитет всего населения страны.
2. Не ездить на Бук в выходные дни.
3. Не ездить на Бук вообще. (Для Ужгородцев это очень актуально, Словакия под боком.)

Забирать скипасы не поможет. Можно другой купить. И переехать на другую трассу.

Albertowych 15.12.2008 13:22

Цитата:

Коментар від Funcarver (Коментар 10538)
2 All:

Уважаемые друзья юристы в особенности Freelancer и Gorec.

Внимание вопрос?

Идет человек по улице. Сзади бежит человек, спешит. Сбивает впереди идущего прохожего. Человек падает, получает увечья. Есть два свидетеля происшествия. Имеет ли право пострадавший подать в суд? Получит ли он компенсацию, в случае положительного решения в суде?

Не юрист але задам нагле запитання. На кого в суд на двірника? на мера? Чи на Уряд?
На буковелі так само на кого в суд НА БУКОВЕЛЬ?????
Лома ще й треба злапати. Буківські адміни казали що встановили 110 камер, якщо правда тоді треба на них в суд за бездіяльність.

Funcarver 15.12.2008 13:29

2 Albertowych

Вот и я про то. Пока государство не примет закон о поведении на горнолыжных склонах, ничего не будет. Нужен механизм...

Хотя в Украине Бабло победит зло.

P.S. Давайте закроем тему. И будем общаться о позитиве. Вчера у меня еще кипело. А сегодня решил, На Бук только среди недели. Или на другие спокойные курорты.


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:10.