Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Ломы и как с ними бороться
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.12.2008, 00:44   #51 (посилання)
Человек Красии
 
Аватар для Gorec
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: elan magfire 10 2006
Питання до Albertowych. А що це за містична історія з жигулі? Щось не можу знайти деталей.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2008, 08:52   #52 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
там часто щось зникає в понеділок зник мій звіт про суботнє катання (я радив не їхати на Бук бо мало снігу і багато людей)

а по темі , то був конфлікт, коли Альбертовича не пустили на парковку біля 2 витяга бр типу він на Жигулях а не на Кайені. При тому що там було багато вільних місць.
тема чистилась зо 5 разів...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.12.2008, 11:12   #53 (посилання)
vik
тролль
 
Аватар для vik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: сэло
Чем больше на Буке будет крутых котеджей, тем больше хамства мы будем видеть от администрации. Ломов от записи в книге жалоб вряд ли уменьшится. Наш менталитет, и отношение к человеку изменится только тогда, когда тех, которые с баблом, будут так же штрафовать и сажать, как и того, кто не может позволить себе откуп.
+ Альбертовичу. На сайте Бука будут банить. Но большинство прежде, чем туда ехать, читают инфу в инете. Посему есть смысл рассказывать народу о "Чудесах" на "курорте" даже если инфа провисит день- два. Другое. Если бы массово не покупали абонементы "на будущее" возможно отношение было бы получше. Ценили бы то, что имеют.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 17:45   #54 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Новий сезон - нові ломи. Нові ломи - нові травми.

До чого це я пишу...Неприємно, але доведеться таки викласти...

Вчора на "Буковелі" на чайникштассе невідомою лижницею був збитий мій знайомий бордер Irishhighlander - і, як результат, закритий перелом лівої ноги у районі гомілки.

Зі слів самого Irishhighlander'а, ситуація розвивалась наступним чином. Він завершував катання, спускаючись до "двійки" (в принципі, знаючи як він катається, можу одразу сказати - ніякої загрози людям, які його оточують на схилі, він не несе, так як катається обережно та виважено). На останньому викаті у нього на великій швидкості врізається дівчина-лижниця, вдаряючись у нього та збиваючи його з ніг, пролітає ще 5 метрів далі.

У результаті - дівчина отдєлалась льогікм іспугом, Irishhighlander'а спустили у люльці рятувальники і доправили до Яремчі. Після цього були ще обстеження і витяжка у Львові.

І після всього цього скажіть мені: ну і як з цим боротися? Як захистити друзів, рідних від того безладу та байдужості, яка вже не перший рік панує на "Буковелі"?
І чомусь напрошується питання: хто наступний?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 18:00   #55 (посилання)
Будущий прорайдер
 
Аватар для Yurik_7_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: -/ K2 Active flex exotech
Мій знайомий на ціх вихідних був на буковелі і вчив свою доньку їздити, і на його очах, він їхав трохі нище доньки і підказував, якась жіночка летить позаду його доньки і та жіночка сама баче що дівчинку просто знесе з траси починає падати, і всетаки дамочка трішки цепляє лижи дівчинки ну слава Богу дівчинка обішлась лехкім іспугом, но після падіння в дами з лиця капала кров(конкретніше звідки кров незнаю), за дамою одразу падає чи тормозить її чоловік, одразу підтянулись працівники буковеля і відтянули дамочку на край траси. І це все відбувалось на 14 трасі. Но мій знйомий спокійний чоловік, навідь толком не "благословив" ту даму. Я вот не розумію, якщо відчуваєш, що невмієш гальмувати то навіщо набирати таку швидкість?! Я канєшно сам не профі тільки вчусь, але дуже швидко їздити боюсь, тому що відчуваю що неконтролюю швидкість.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 18:05   #56 (посилання)
...
 
Аватар для griig
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
Один только выход - БЕРЕГИТЕ СЕБЯ!!!! Везде и всегда.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 18:14   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
По боротьбы з ЛОМАМИ Мені здаєтся що цей варіант найкращим.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 18:51   #58 (посилання)
Человек Красии
 
Аватар для Gorec
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: elan magfire 10 2006
Памятаю Irishhighlander, по Skierу, ми там трішки відстоювали принципи демократії. Шкода хлопця.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 19:35   #59 (посилання)
Одесса-мама
 
Аватар для A888
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Odessa

Снаряга: Völkl Racetiger Speedwall Uvo SL 16/17, Völkl Code Speedwall 12/13
Цитата:
Коментар від Yurik_7_ Переглянути коментар
Мій знайомий на ціх вихідних був на буковелі і вчив свою доньку їздити, і на його очах, він їхав трохі нище доньки і підказував, якась жіночка летить позаду його доньки і та жіночка сама баче що дівчинку просто знесе з траси починає падати, і всетаки дамочка трішки цепляє лижи дівчинки .
Я считаю всё обучение должно проходить только на семёрке и под руководством опытного инструктора. И одним днём не заканчиватся. Мою жену и сына учил один инструктор причём в разные годы. Олежка высокий светленький парень с Буковеля. Супруга только на третий год первый раз спустилась по "чёрной" Сын конечно быстрее. Я к чему "бережёного бог бережёт" Если уходить с "семёрки" то только на "двойку" она достаточно широкая и прямая чтобы избежать любых неожиданностей. 14 трасса если только ножками начальный участок. Чайникштассе это вообще убийство как для начинающих так и опытных лыжников- потомучто они все там. Когда работают все подьёмники это самая загруженная трасса
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.12.2008, 22:36   #60 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Так 14 это синяя трасса, тоесть специально для новичков. А какая трасса называется "чайникштрассе"???
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
SNB: Куда и как ставим крепы? Afro Samurai Снаряга 21 27.02.2015 10:33
Chile. Как много в этом слове... Funcarver Горнолыжные курорты Южной Америки 28 04.03.2011 16:37
MTB: Боярка 24. 2010. СОЛО. Как это было! Scaramouch МТБ территория 7 04.08.2010 13:33
Мусор на склонах и как с ним бороться Keks Après Ski 40 28.06.2009 20:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today128910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month104804638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)