Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Ломы и как с ними бороться
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.02.2010, 23:11   #121 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
мушу признатись - ми виховали ломика... маленького такого, трирічного, але вже ломик...їде в основному на прямих лижах, любить швидкість, гальмує об тата... плугом їде з небажанням - на прямих більше кайфу.

а ще ми бачили з чоловіком трохи старшого- десь років 10-12 - малого класичного ломика- на прямих лижах, парусом розвіються штани і куртяк на 7 трасі. це був реальний жестяк.
лом - їде напролом, прямолінійно, не вміє керувати лижами і траекторією свого руху. зазвичай становить велику небезпеку для оточуючих через невміння (неможливість) загальмувати або об"їхати перешкоду (лижника). почуття власної безпеки і безпеки отчуючих відсутнє. швидкість руху - близько (понад) 100 км/год. зіткнення з таким "рухливим об"єктом" несе плачевні наслідки для обох аж до перенесення в царство Аїда.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:13   #122 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Yurez
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA JJ, Volkl Racetiger Speedwall SL R WC 2011, Merida TFS Trail 100-D
Цитата:
Коментар від Virtu Переглянути коментар
Так что такое лом ?
Лом - от "ломится". Как вариант, ломится сверху вниз, сметая всё и вся на своем пути...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:18   #123 (посилання)
nek
Всегда на форуме
 
Аватар для nek
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черновцы

Снаряга: Salomon, Scott, Fischer
Чайник это легенький ветерочек, а лом – ураган.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:21   #124 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
чайник- медленно едущий плугом или поперек склона человечек . лом- несамовито несеться прямо вниз - , аж земля двигтить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ nek, li_
Старий 04.02.2010, 23:21   #125 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Olddog
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Speedwave-12, 2009
Цитата:
Коментар від Virtu Переглянути коментар
К тем которые пришли на форум или сами учатся на склоне ?
Так что такое лом ?

зы . я не за них ))) я просто пытаюсь понять что вкладывают здесь в это слово и кого так определяют.
И к тем и к другим!
А ЛОМ - это нехороший человек, который в результате неконтролируемого спуска травмирует других, зачастую и себя, а на замечание обычно отвечает - а чого це ви переди мною так вихляли Этот тип лыжника действительно считает, что спускаясь по прямой по отратраченному склону, он умеет кататься и "чайником" себя не считает. Да, и еще одна черта ломовского характера - сбивает и уезжает, не спросив все ли в порядке, не поможет подняться, не позовет спасателей. Так сбили в прошлом году меня, пришлось купить шлем
ЗЫ: прошу прощения, не заметил 122 от jordik
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:26   #126 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Virtu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ровно

Снаряга: Stöckli, Salomon, Scott, Dalbello
Цитата:
Коментар від Yurez Переглянути коментар
Лом - от "ломится". Как вариант, ломится сверху вниз, сметая всё и вся на своем пути...
Это я понял. Но кого под это нарицательное имя можно подставить ? Чайника, который потерял страх перед своим пределом скорости ,но аккуратно выбирает траекторию. Или уже опытного лыжника, который тоже аккуратно выбирает направление. Или просто взрослого дебила ,независимо от степени умения катиться на лыжах ?
Или всех вместе взятых ?
Почему я так спрашиваю ? просто здесь зачастую любой случай столкновения сводят к теме о ломах, неучитывая случайности.

Добавлено через 3 минуты

Цитата:
Коментар від Olddog Переглянути коментар
И к тем и к другим!
А ЛОМ - это нехороший человек, который в результате неконтролируемого спуска травмирует других, зачастую и себя, а на замечание обычно отвечает - а чого це ви переди мною так вихляли Этот тип лыжника действительно считает, что спускаясь по прямой по отратраченному склону, он умеет кататься и "чайником" себя не считает. Да, и еще одна черта ломовского характера - сбивает и уезжает, не спросив все ли в порядке, не поможет подняться, не позовет спасателей. Так сбили в прошлом году меня, пришлось купить шлем
ЗЫ: прошу прощения, не заметил 122 от jordik
Ну для себя я именно так и определил это понятие.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:34   #127 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від Virtu Переглянути коментар
К тем которые пришли на форум или сами учатся на склоне ?
Так что такое лом ?

.
Читаем эту тему с первой страницы.

Потом читаем здесь:
http://extreme.com.ua/forum/nashi-no...EB%EE%EC%EE%E2

Потом...вопросы обычно отпадают
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.02.2010, 23:40   #128 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Virtu
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ровно

Снаряга: Stöckli, Salomon, Scott, Dalbello
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Читаем эту тему с первой страницы.

Потом читаем здесь:
http://extreme.com.ua/forum/nashi-no...EB%EE%EC%EE%E2

Потом...вопросы обычно отпадают
Читал. Вопрос как раз и возник по прочтении тем, а точнее некоторых постов. Интересно было услышать что именно вкладывают в это понятие люди, их личное мнение.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2010, 00:14   #129 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для nomeaning
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Трускавець

Снаряга: Gotama + Marker duke, Big hit, Seba fr1, Cabrinha sb, North Dice
2 Virtu
Спершу пару лінків:
Ломы и как с ними бороться
Ломы и как с ними бороться
Ломы и как с ними бороться
...
Думаю таке визначення має право на існування:
Лом - це особа, яка діє лише згідно своїх інтересів, бажань, захоплень незважаючи на результат до якого можуть привести її дії і небажаюча відповідати за свої вчинки.

А оце: "Когда, потеряв боязнь перед склоном, почувствовав равновесие и преодолев свой порог скорости, ты несешься с бешеной скоростью и главное напрямик вниз - это круто, ты сам себе что-то доказал. А если при этом ты еще и проехал максимально близко к кому-то и та/тот, то тебе кажется что ты и в их глазах особо крут. Ты уже горнолыжник ,ты можешь пройти ( что я неоднократно слышал ) все черные трассы Буковеля. Что ? не было в вашей жизни подобного ? Вы не были потенциальными ломами?" розібєм на складові.

"Когда, потеряв боязнь перед склоном..." перехід з стану страху перед схилом в стан впевненості не є поганим фактом і це може свідчити, що рівень людини виріс.
"преодолев свой порог скорости" бажано добавити контрольованої...
"ты несешься с бешеной скоростью..." а хто не любить швидкості? я люблю! головне, щоб нею можна було завжди регулювати...
"и главное напрямик вниз" в деяких випадках нормальне явище для набору швидкості (особливо на пухляку), коли швидкість достатня переходим в дуги...

Оце також підходить для визначення:
"А если при этом ты еще и проехал максимально близко к кому-то и та/тот, то тебе кажется что ты и в их глазах особо крут. Ты уже горнолыжник ,ты можешь пройти ( что я неоднократно слышал ) все черные трассы Буковеля."

А чайники зазвичай нікого не збивають, вони швидше самі кудись відїдуть чи зупиняться або тихенько впадуть. Коли чайник катається на складніших трасах, то повинен усвідомлювати які наслідки може це викликати і поводитись там згідно свого рівня, забезпечуючи свою та чужу безпеку. Та й люди, які ганяють з вітерцем на завжди ломи. Часто на трасах можна побачити контрольовані спуски майже по прямій з періодичним "скидуванням пяток". Ну і не всі зіткнення відбуваються з участю ломів, всі люди можуть помилитись, не замітити чогось, що може призвести до зіткнення. Наприклад кріплення непередбачувано вистрілило, що привело до не контрольованого падіння...

Я не придераюсь, я повністю згоден з: " Так может сначала определиться что это такое лом ?".
В снігозалежних слово "Лом" стало подібним до слова "Тероризм" в США. Я от не розумію, як можна сказати, що людина лом при її підйомі на кріселці, бугелі, за горнятком чаю, як це часто визначається. В цей же момент не видно наскільки небезпечною вона є...

"Что ? не было в вашей жизни подобного ? Вы не были потенциальными ломами?"
Стараюсь завчасно увійти від надто близького зближення і тим більше зіткнення, а ще завчасніше їх передбачити) При необхідності краще зупинитись)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.02.2010, 01:11   #130 (посилання)
dem
Глух и нем
 
Аватар для dem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Trostian.com - Kieff

Снаряга: ДженЯз, Элан Вертига
Для меня лом, это человек, думающий только о себе, считающий, что вся гора его и вокруг все должны ему уступать. Человек, который валит с такой скоростью, что может и убить при столкновении. Это человек, который в случае чего не сможет затормозить. Он не контролирует скорость. Ему на всех начхать. От это для меня лом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Как выбрать термобелье для горнолыжника Sheridan Выбор горнолыжной одежды 170 11.11.2018 20:05
SNB: Куда и как ставим крепы? Afro Samurai Снаряга 21 27.02.2015 10:33
Chile. Как много в этом слове... Funcarver Горнолыжные курорты Южной Америки 28 04.03.2011 16:37
MTB: Боярка 24. 2010. СОЛО. Как это было! Scaramouch МТБ территория 7 04.08.2010 13:33
Мусор на склонах и как с ним бороться Keks Après Ski 40 28.06.2009 20:49

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000089 (76%)28 (24%)1 (1%)
Yesterday1108314089 (76%)28 (24%)2 (1%)
Month52705247210472997 (56%)2161 (40%)187 (3%)