Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Карвинговая территория > Карвинг: техника катания > Педагогика обучения начининающих ГЛ
Карвинг: техника катания подготовленные склоны, вешки, фанкарвинг


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.01.2017, 12:29   #291 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
@mansrzv,
ОК, спробую ще раз – тезово, по-пунктах.
1. Так, я засумнівався в авторитетності цього автора, оскільки ніколи за нього, його досягнення як спортсмена чи тренера нічого не чув (звичайно, це ще нічого не означає і тому я лише «засумнівався»).
2. В своєму першому коменті я написав «… я б більше довіряв авторам з прізвищем Хіршер, Майер, …» Ці прізвища я використав, щоб підкреслити найвищий і незаперечний ступінь авторитету (на противагу вказаному автору), якому я б беззаперечно довіряв в плані г/л.
Сам Хіршер мені, на жаль, нічого не казав і ніякої інформації від нього не отримував – це вже Ваша дописка, соррі.
3. В попередніх коментах я вже писав, що сам автор абсолютно нічого конкретного за свою тренерську д-сть чи здобутки не пише – лише загальні фрази. Прошу переконатися самому - О нас Ні слова про свою спортивну кар’єру, ні слова про прізвища його вихованців і їх здобутки, ні слова про свою тренерську спеціалізацію. Тому і «сумніви».
Слово «вчора» було використано мною стосовно цілої системи (на прізвища і назви переходити не хочу з дипломатичних міркувань) г/л спортивних і інструкторських шкіл і організацій. І, як на мене, це зовсім не смішно.
4. Відсутністю відео мені вже раз тут дорікнули в минулому сезоні. Закид сприймаю, згідний. Якщо мені вдасться щось «візуально-читабельне» витягнути з того, що моя мала назнімала на фотоапарат, то викладу.
Але для перевірки мене на профпридатність можу запропонувати більш цікавий і наглядний спосіб - якщо є 2-3 бажаючих, то ми в п’ятницю у Львові закидаємося в мою машину і вже в суботу зранку і в неділю катаємо разом в Високих або Низьких Татрах. Чому там? Бо це найближче, де є якісні траси, на яких можна класно катнути. Є все – жорстке, фрірайд, … А також пиво, термали, … ))
І це обійдеться дешевше, ніж в нас. Перевірено досвідом.
Пропозиція серйозна і актуальна. Пишіть.
5. Ніяких образ нема.

Сподіваюся, на цей раз мої відповіді були вичерпні, недвозначні і зрозумілі для сприйняття.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2017, 17:37   #292 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Dobermann,@mansrzv,@igrus, ну, ви реально правильну тему вибрали! Десять сторінок, хз скільки постів і півмішка попкорну доводили (мабуть самі собі), що небо -блакитне, а сонце -жовте. А тепер шо..?

Я, з вашого дозволу, по темі...
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
дуже хороша і дуже актуальна книга років 30 назад була. для теперішніх початківців навряд чи сильно корисна книга про класичну техніку
Усвідомлюю, що прогуляв багато років, але дуже прошу, поможіть мені не вжити слово "маячня"!
Якщо можна, парою речень. Що кардинально змінилося на сьогодні в фундаменті "плуг-упор-паралельні лижі"? Далі цей ланцюжок не продовжую з огляду на назву теми і на те, що все за паралельними лижами є надбудовою. Хоча... розділи про бугри і цілину (не дивлячись на появу профільних лиж) і на сьогодні актуальні в багатьох випадках.
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Лучшая литература - методичка для инструкторов
В кінці кінців... Викладіть хтось на форумі (хоч документом... хоч посиланням... хоч тушкою!) ту млядську методичку, до якої ви всі взяли моду один одного відсилати!
Власно мене цікавить рік/автор(и)/видавництво/ким затверджено... Ну, і ще дещо...
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар
Сорри за офф, но вспомнилось

Катались у нас на горке пару человек из этой школы.
Надоело им и решили сходить на соседнюю, такую же, местами просто менее подготовленную ратраком
Возвращаются со словами "Да там же ездить СОВЕРШЕННО невозможно!"
Занавес
Я теж кажу "сорі за офф" (хз, шо воно таке, але хай буде).
Майже рік тому я на власні очі бачив схожу ситуацію. Пам*ятаю, що на думку прийшло те, що я в душі не проти того, щоб на 17А "народжувались" сучасні екстремали, але категорично проти, щоб там вони і "помирали".
І це не питання техніки. Це питання філософії і етики гірських лиж. Це питання поріднено з "Хто якому Богу молиться".
Будь моя воля, то реально замутив би відкрите опитування на головній сторінці (замість отого... дивного... за велосипед). І кожен відразу б розумів, куди попав і ху із ху...
З.І. Не напружуйтесь! Це я так... думки вслух.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2017, 19:32   #293 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Усвідомлюю, що прогуляв багато років, але дуже прошу, поможіть мені не вжити слово "маячня"!
да, я тут постоянно бред несу, мне уже говорили
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.01.2017, 22:25   #294 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Когда отдохнете, можете написать
Не то, чтоб отдохнул, но минутка появилась

Вот за что я люблю наш форум - так это за наличие специалистов, которые уже успеют дать ответ до того, как ты собрался это сделать

Так что я от себя просто чуть-чуть сделаю акценты.

1. Ценность обучения методики с использованием термина "плуг"(или "пицца" детям) заключается в следующих двух пунктах:

- научить условную 50-ю бухгалтершу комплекции выше средней , "которая из всех видов спорта занимается лишь накручиванием бигудей"((с)ММЖ), спускаться по подготовленному склону и получать удовольствие БЕЗ ЕДИНОГО ПАДЕНИЯ в процессе обучения

- при использовании упражнений с помощью "плуга" ученику ставится правильная постановка всех частей корпуса + вертикально-горизонтальная работа. После чего "верхняя " лыжа ПРОСТО ПРИСТАВЛЯЕТСЯ к "нижней" и человек готов идти в резаный поворот на параллельных лыжах. Опять же, с минимальными потерями для здоровья.

2. Обучение на параллельных лыжах сразу - возможно.
Это подтвердят все, кто застал "классику". Но требует ГОРАЗДО большей физической подготовки и безбашенности

3. Мешать в кучу подготовку спортсменов, любителей, инструкторов, сравнивать литературу и авторов по всем этим направлениям , а также читать комментарии людей, никоим образом не относящихся к вышеуказанным категориям, но выражающим своё мнение- поп-корна не хватит

p.s. Вот честно, не думаю, что холивар после этого поста остановиться и кто-то не понесётся писать очередной пост, не осмыслив написанное. Но, как говорится "Спрашивали - отвечаем"

Додано через 9 хвилин

@САН, как человек, окончивший курсы 2 раза (так получилось ) могу сказать, что лучше в школу к инструктору. Потому как на хороших курсах вас действительно больше учат учить, а не учат кататься вас. А на других курсах...Ну, я уже писал здесь, кому интересно Разрушители мифов-2. Школа инструкторов
Поменялось мало что.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.01.2017, 00:13   #295 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Цитата:
Коментар від Salseros Переглянути коментар

1. Ценность обучения методики с использованием термина "плуг"(или "пицца" детям) .
Кстати детки не особо понимают, что такое пицца
мы же не в Италии
А вот сказку про поросят волка и домик я рассказывал
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2017, 09:21   #296 (посилання)
The Last Boyscout
 
Аватар для Salseros
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kharkov, UA

Снаряга: Elan Magfire 10 Fusion
@Prokurat, я тебе больше скажу: больше половины взрослых не знают, что такое "плуг"
Потому "пицца " не теряет своей актуальности и переходит в категорию обучения взрослых

А детям да, что понятнее: паста, рельсы, труба, макароны, домик, стрелка и т.д.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2017, 17:48   #297 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Shai
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: Nordica Hot Rod Jet Fuel, Rossignol Experience 88
Я наверно сильно отстал, но хотелось бы знать, что такое "пицца" на горнолыжном сленге?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2017, 17:54   #298 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Цитата:
Коментар від Shai Переглянути коментар
Я наверно сильно отстал, но хотелось бы знать, что такое "пицца" на горнолыжном сленге?
Походу-это "плуг")) V-образное положение лыж,напоминающее кусок пиццы)

Додано через 1 хвилину

Раз пошла така байда,то мне интересно кто такие "лебеди",или как их там...на склоне?))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2017, 21:04   #299 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Tolla
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Line Blend, Blizzard GSr, Head I.SL, GT Avalanche
И с меня оффтоп )

Еще людей, которые используют упражнение "плуг" в свободном катании, называют "утюгами".

@Валерій Трегуб, "срущие лебеди" - это типа "утюги" в глубокой задней стойке, я так думаю)) ©.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2017, 21:18   #300 (посилання)
Bukovel Skischool
 
Аватар для Korben Dallas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Salomon X-Race SW/165 2017 Atomic Hawx Ultra 110
Цитата:
Коментар від Tolla Переглянути коментар
И с меня оффтоп )

Еще людей, которые используют упражнение "плуг" в свободном катании, называют "утюгами".

@Валерій Трегуб, "срущие лебеди" - это типа "утюги" в глубокой задней стойке, я так думаю)) ©.
Порвало!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Карвинговые Обучалки Sheridan Карвинг: техника катания 431 03.03.2024 23:09
Кайтбординг с клубом X-Traction Wakerunner Водный Мир 46 30.08.2011 15:54

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today158229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95134298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)