Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   Карвинг: техника катания (https://extreme.com.ua/forum/105-karving-tehnika-kataniya/)
-   -   Карвинговые Обучалки (https://extreme.com.ua/forum/karving-tehnika-kataniya/2101-karvingovye-obuchalki.html)

igrus 16.04.2019 22:04

Ты же грил про краткость и лаконичнисть текста, просто где руки при твоей методике ^примера^ выхода из задней стойки?
Просто же, где?

Добавлено через 13 минут

Когда-то чел выставил фото свое, так я ему сказал где у него болит, что надо сделать, чтоб не болело и улучшилось катание.. ;)
Не словами, не позами и примером ^делай как я ^ а простыми буквами на черном фоне...)))
И, кста, ему помогло ;)

Добавлено через 1 минуту

Стех пор и Кашпировские по этому и начались)))

Добавлено через 5 минут

И кстати мой девиз
*Никто не научит тебя катать, кроме тебя же самого! *
Так что ^делай как я ^ не мой девиз ;)
×контролируй себя! Поднимай свое катание пониманием! Вытягивай себя из болота комплексов! *

sanyana 17.04.2019 16:42

Дивно... За звичай, пости з помпезними тезами а-ля "Капітан Очевидність" збирають у нас більше плюсиків! Пічаль-біда...:cry:
Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 340128)
Ты же грил...

Ага, гріл! Але ж я нашому віртуальному товаришу навіть порадити нічого не встиг, а ти вже волинку про "краткость и лаконичность" завів... Уявляю, що буде, якщо я почну...:shock:
По фото лікувати... Ти ж Майстер, що тут казати?! Я теж так можу! Але не хочу!:pardon: Суто, щоб ти розумів, як я до цього відношусь... порада буде такою! Присідати по 59 раз зранку та ввечері! З подушкою на витягнутих руках! Безпрограшний варіант! Не помогло? - Погано/мало присідав! Помогло? - Слава — Мені! А користь буде полюбасу! При абиякому розкладі буде дякувати! От, тепер і про руки ти все знаєш. Вчися! Не дякуй!:agree: ;)
А якщо серйозно, то пора закінчувати весь цей балаган. Я людина чемна, тому відповім тобі на питання.
Поки я не буду знати/бачити все, що мені треба, ніяких порад не буде. А руки... Руки мають бути на місці. Бо якщо не на місці, то значить наш товариш не знає для чого це треба і як цим користуватись. А це вже, якщо порівнювати з його задньою стійкою, є серйозна проблема, як стара та запущена хвороба, яка веде в тупик.:(
От і все. Хоча ж би постарайся надалі не писати всяку безглузду хрєнь. Як би красиво та витіювато вона не виглядала білим по чорному! З найкращими побажаннями! Най буде сніг!:friends:

Sumrok 17.04.2019 20:43

Может не по теме, но вроде интересно .Путешествия, горы, лыжи ?ffentliche Gruppe | Facebook

igrus 24.04.2019 00:03

@sanyana ,все-же ты не дал правильный ответ по положении рук при выходе из задней стойки. Дам тебе подсказку, - они должны не помогать, а отягощать мышцы ног и туловища отвечающие за положения Центра Масс, так как их положение тоже существенно влияет на проэкцию ЦТМТ на лыжи

igrus 24.04.2019 19:56

sanyana

Facepalm.. (руки у лица)

Так не прибавится загрузка носков лыж точно))

sanyana 24.04.2019 20:11

@igrus, я шось не доберу... "Ты хочешь об этом поговорить?":shock:
Як?:pardon: Я ж половину слів, в тому, що ти пишеш не знаю/не розумію!!!:oops:
Дуже прошу, знайди якісь вільні вуха і віщай за того "ЦТМТ". Обіцяю, я тобі ані півслова заперечувати не буду!:agree:
В сусідній темі за якусь Апекс з Ангуляцією віщають... Я їм хоч слово заперечив??? Отож!

igrus 24.04.2019 23:47

Цитата:

Коментар від Sumrok (Коментар 340140)
Может не по теме, но вроде интересно .Путешествия, горы, лыжи ?ffentliche Gruppe | Facebook

Механический стабилизатор офигенная вещь, на простой камере так не смотрится такие упражнения ;)

Добавлено через 4 минуты

sanyana

Ну проще скажу тебе, не руки вперёд, и жопу назад, а наоборот РУКИ НАЗАД и жопу вперёд ;)

igrus 24.10.2019 20:05

Пара упражнений..) - Горные лыжи начинающим и не только | Facebook

Здесь место этим кадрам ;)

igrus 11.03.2021 11:40

Rehab Science

Mik 16.03.2021 11:50

Ski Technique Demonstration | How to LONG TURN (Carving) - YouTube


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:08.