Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Barkas
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.12.2015, 21:36   #101 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Тільки висувать зовнішню, більш нагружену лижу!
Это приведёт к задней стойке. Откуда инфа?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2015, 22:20   #102 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Lom, Нє! Помилок нема. Лижник, який відпрацьовує правильні рухи, повинен думати саме про них. Рефлекторні рухи напрацьовуються повтором. Це 2-4 повороти. Потім стоп і дивимось на слід, думаєм, пригадуємо. Можливо 6-8 поворотів, але тоді, коли брат Коля тебе знімає на камеру. Ти під*їхав і подивився. Пригадувати не треба. Більше - це накат. Корисно тільки якщо все робиш правильно але сковано.
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Это приведёт к задней стойке. Откуда инфа?
Якраз навпаки. Оце відсування відкине в задню стойку. Можеш перевірити. На жорсткому схилі моментально все стане ясно.
А інфа... в тупік загоните. Аж упрів поки згадував... То Жубер писав. Я б казав за свою практику і досвід... але то вам не цікаво буде).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2015, 22:43   #103 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Бля, написал огромный пост, а он не доехал:-( влом писать заново ) очень хреновый нет, за то жилье шара))
Главное - разножка чепуха, забей.. уже пора тухес в центре и само все станет на места . Там по другому ни как, это, батенька, биомеханика..
Анонсируй выезд - катнем, я уже в форме
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.12.2015, 22:58   #104 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Бля, написал огромный пост, а он не доехал:-( влом писать заново ) очень хреновый нет, за то жилье шара))
Главное - разножка чепуха, забей.. уже пора тухес в центре и само все станет на места . Там по другому ни как, это, батенька, биомеханика..
Анонсируй выезд - катнем, я уже в форме
А, на слаломках Саломон дашь покатать я аккуратно чесслово

А, тухес в центре на маленькой скорости не получается. Зато с увеличением центробежной силы получается намного лучше.

Собираюсь сразу после праздников на выходных 15-17 января.
С удовольствием составлю компанию.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 00:35   #105 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Якраз навпаки. Оце відсування відкине в задню стойку.
Ну ты как не лентяй вообще Что легче двигать, нагруженную наружную или ненагруженную внутреннюю? Как надежнее запороть продольный баланс, перемещая ЦТ на нагруженной ноге или не очень?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 10:29   #106 (посилання)
у кожного свій шлях
 
Аватар для Barkas
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Rossignol Hero Elite ST, Rossignol Soul 7
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
....
А левый поворот Вы начинаете плечом вперед, и это винтоугловое положение сохраняется весь поворот.
.....
Блин, точно. Почти во всех поворотах так. Еще заметил в правом пороте укол делаю не туда из-за этого и винтоугловое положение сохраняется весь поворот.
Вот и упражнение для исправления.


Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
@Lom
Якраз навпаки. Оце відсування відкине в задню стойку. Можеш перевірити. На жорсткому схилі моментально все стане ясно.
А інфа... в тупік загоните. Аж упрів поки згадував... То Жубер писав. Я б казав за свою практику і досвід... але то вам не цікаво буде).
С Жубером спорить не будем, но я останусь при своем мнении внутреннюю таки задвигать. Это более естественно. Тем более сейчас все и теоретики, и практики рекомендуют задвигать.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 10:47   #107 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Place60
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head Peak 72'12
Я не комментировать - просто спросить к месту. Большинство поворотов на последнем видео проходятся только на внешней лыже. Последние 2-3, так вообще, откровенно поднимается верхняя. Это правильно? Я, просто, за собой замечал, что у меня верхняя приподнимается как-то непроизвольно - так удобнее выходит. Чё с этим делать? Бороться? В каком направлении?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 11:07   #108 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Place60, мне лень писать о том, что этому инструкторскому движению лет 50 и оно помогает смещать стойку вперёд Скажу одно - на такой скорости он не смог бы прогнуть обе лыжи, а одну - легко.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 11:39   #109 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Что легче двигать, нагруженную наружную или ненагруженную внутреннюю?
Цитата:
Коментар від Barkas Переглянути коментар
С Жубером спорить не будем, но я останусь при своем мнении внутреннюю таки задвигать. Это более естественно. Тем более сейчас все и теоретики, и практики рекомендуют задвигать.
Це вічний вибір... між простим і правильним.
Хлопці! "Я тебе один умный вещь скажу, но только ты не обижайся!"
До тих пір, поки ви не облишите прив*язувати коня (хоч і сферичного і в вакуумі) до техніки, поведінки лижі (схил/стан покриття). Ломів буде ставати все більше.
Приблизно 5(п*ять) років життя (судячи по темі взагалі) витрачає лижник на опанування (і не завжди досконало) одної єдиної техніки! Карвінговий поворот середнього радіусу на підготовленому схилі! Це, бліна, катастрофа!
Теорія, безумовно, потрібна. Але. Прийде час, коли ви зрозумієте, що яким би не був обсяг теоретичних знань, на "виході" лишиться десь 1/3-1/5. Порожнє місце заповнять відчуття і досвід, який іноді ніяк не буде в*язатись з тим, що написано кимось.
І на останнє. Підхід до теми з "Кашпіровськими" обсолютно не правильний! Людина, яка вчиться і викладає відео має бути самокритичною на межі параної. Тому. У просто відео ККД майже, як у паротяга. Відео обов*язково треба викладати з власними коментарями. Що не подобається і чому (на власну думку) так виходить. Бо ніхто в твою голову (на жаль) залізти не може. Вибачайте.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.12.2015, 11:43   #110 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sanyana, я вот не пойму никак... Где твоё видео?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« А888 | Pinokkio »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0410258 (62%)4 (31%)1 (8%)
Yesterday11014551185 (59%)60 (41%)2 (1%)
Month52745321214432998 (56%)2195 (41%)188 (3%)