Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: sanyana
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 15.01.2016, 17:25   #51 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@Prokurat, у тебя сорвало правую и ей сняло левую лыжу?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 17:35   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Prokurat, у тебя сорвало правую и ей сняло левую лыжу?
Обычный мастер-класс: "Как быстро снимать лыжи, подъезжая к колыбе!"))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 18:23   #53 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@Prokurat, у тебя сорвало правую и ей сняло левую лыжу?
"разрыв лягушенка"
завалился на внутреннюю, она резко ушла внутрь поворота, а внешняя по касательной наружу и в падении отстегнулась
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 19:40   #54 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Prokurat Переглянути коментар
Да пожалуйста
Стильно? -Так! Динамічно? -Так! Видовищно? -Без питаннь!!! Зачьот!
Але є нюанси... До 5F ми ще повернемось в "Old School Forever Part 3". Сподіваюсь. А наразі мене цікавить питання... Хочу наголосити, що в ньому нема (як не дивно) а ні сарказму а ні підтексту.
Яким чином можливо прив*язати спортивну техніку по Гріше Гуршману або будь кому до GS+похилий схил, і при цьому зберегти стиль, динаміку і видовищність? Тобто заставити працювати доцентрові сили, які майже містичним чином перетворюють посередність на шедевр в той час, коли висока швидкість неможлива.
Самі розумієте, що теорія тут не канає. Я би просив за це не тільки "Кашпіровських", а всіх, хто має бажання і можливість. Думаю адміністрація форуму не буде проти. Бо тема, на мій погляд, дуже цікава.
У мене взагалі то є багато ідей, які зроблять цю тему дуже цікавою і корисною, але суто з практичної сторони питання. Дякую.
З.І. Спец навіть падати повинен так красиво, щоб глядачам аж дух захоплювало і так безпечно, щоб і самим хотілось так вчинити.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
"Как быстро снимать лыжи, подъезжая к колыбе!"))
Ти знову про колибу... Ти питав, коли я знову їду і я відповів. Але шось мене гризуть погані передчуття за можливість покатати після зустрічі... і взагалі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 20:27   #55 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sanyana, скажи, как назвать тему и я вынесу в неё сообщения по GS.

Тебя, правда, ждут войнушки ,т.к. я не согласен ни разу с тем, что гигантка это нехорошо на наших склонах. Давай
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 20:29   #56 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
@sanyana, я уже писал про стойку, пардон, про позу "Z". Как раз для пологих склонов. Не как техника катания, а упражняться для. Катают же с палками наперевес, или под коленками, почему нельзя в стойке для скоростного спуска? Смотрится комично на малых скоростях, какая уж тут динамика, но это упражнение позволяет "оторваться" от накатанных движений из старой школы минимальными усилиями и прочувствовать, как лыжи рулят сами.
12 метров радиус, 14, или 19 - разница несущественная.
А "колыба" это для присказки, чаек на склоне попить в тепле, сфотографироваться на память)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 20:53   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Гигантки очень хорошо разгоняются даже на не очень крутых склонах, и при этом как ни странно могут поворачивать, только нужно перестать их насиловать. Любой проброс пяток это потеря скорости. А проброброс пяток в начале поворота присутствует.
Почувствовать чистое ведение проще на слаломках, поэтому я и порекомендовал слаломки.
А чтобы поставить лыжи на кант и не упасть внутрь поворота на малой скорости, достаточно принять угловое положение.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 20:54   #58 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ну вот мне даже и воевать не пришлось
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 21:08   #59 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
Тебя, правда, ждут войнушки ,т.к. я не согласен ни разу с тем, что гигантка это нехорошо на наших склонах. Давай
А хіба ж я писав, чи навіть думав, що гігантка не для наших схилів? Я пишу лише за те, що "папір" все стерпить, а лижа і схил ні.
Нової теми не треба. Все одно все буде зав*язано тут.
Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
@sanyana, я уже писал про стойку, пардон, про позу "Z". Как раз для пологих склонов. Не как техника катания, а упражняться для. Катают же с палками наперевес, или под коленками, почему нельзя в стойке для скоростного спуска? Смотрится комично на малых скоростях, какая уж тут динамика, но это упражнение позволяет "оторваться" от накатанных движений из старой школы минимальными усилиями и прочувствовать, как лыжи рулят сами.
12 метров радиус, 14, или 19 - разница несущественная.
А "колыба" это для присказки, чаек на склоне попить в тепле, сфотографироваться на память)))
Сергію! Теорію я вже всмоктав! Повір! Мене цікавить приклад. І тільки він. Перше моє відео можливо було назвати "Що б я робив на GSах на дуже похилому схилі..." Розумієш, до чого я веду? Ні? -До комбінованої техніки! Де повороти, в більшості своїй виконуються на кантах (це помітно, коли в ютубі відкрити відео на повну з максимальною якістю), але, по суті, не мають нічого спільного з сучасною карвінговою технікою. І хочу побачити, як би це зробив той, хто дуже добре володіє саме сучасною технікою карвінгу. Хіба тобі чи комусь ще таке не цікаво?
А колиба тоді є гут!

Добавлено через 4 минуты

@Prokurat, @Spin, доста. Доста теорій. Ви можете мені показати, як це буде виглядати на практиці? Я не поспішаю. Я можу чекати поки ви на викладете це відео скільки скажете. Добре? Пам*ятайте! Стиль, динаміка, видовищність!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.01.2016, 21:23   #60 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Ого требования Стиль, динаміка, видовищність!
Вот на пологом с 1мин30с, но это не пример для повторения, ошибок много
лыжи R=25,4м

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Place60 | Rostik »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)