Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: sanyana
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 16.01.2016, 22:46   #81 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Полого, техники никакой
а вот нинада нас дурить. Чтобы так идти пологое, требуется как раз таки техника.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2016, 23:02   #82 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: на форумі
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Ден - ржачный :-))
Вот заведу я гигантку... Меня не то шо снимать будут, меня в телевизоре покажут..:-))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2016, 23:20   #83 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
а дульки. Я вон попробовал, даже в мобильном телефоне нокия-кирпич не показали))
@sanyana, прекрати истерику, выходь из колыбы (или ты промазал? она почти верхняя в списке топиков), ты ж кремень!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.01.2016, 23:49   #84 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
@sanyana, спокойствие! Я через это тоже проходил. И лыжики мои не намного отличаются радиусом (16 метров для 168 см). Помалу втянулся в это "карвинговое безобразие". Подумать только, лыжи сами рулят! Цена - кавалеристская стойка, к которой до сих пор не могу привыкнуть. Ощущение - как будто только с кобылы слез. Кстати, может тебе тоже поможет это мое наблюдение. Как только почувствуешь, что ноги стоят в раскорячку, то это уже почти карвинг. Осталось немного научиться гнуть свое трудногнущееся тело в области ж**ы (простите за гусарские штучки) и еще по мелочам, типа пригружать носки лыж, круче кантоваться и т.п.
В завершение...по секрету...я тут кое-кому набиваюсь в компанию на Тростян. Там этих колыб)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 13:51   #85 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
на Тростян. Там этих колыб)))
Нє... то далеко. Я до найближчої ледве встиг. Стало легше, але... якось не те. Сів дивитись з племінницею щось Діснеївське... фентезі про тінейджерів. Коли це кіно(?) закінчилось, вона спитала: "Правда кульний фільм!?" От тут мене і попустило. Спав, як зайка.

Та-ак! Хто у нас тут на прослуховування? С переглядом якось не складається...

Ага! @Lom, @Prokurat. Шоу обростає старими-новими персонажами. Герой, майстер, спортсмен... (то нічого, хлопці, що я вас так буду називати?) -От і добре.
Цитата:
Коментар від Prokurat Переглянути коментар
Ну и зачем их ворочать, пусть едут себе, разгоняются
Дивно... чому майстер не зауважив спортсмену, що коли він таки розженеться на ціх "брьовнах", то якраз стане в чергу на витяг?
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Как мне показалось, вполне успешно средними дугами без особых усилий. На длинные не было места, на короткие у меня не получилось (пробовал).
Герой таки теж дивився на майстра. Майстер, він на то і майстер, що гарно підбирає слова і гарно катає. Але дивно, як він не відчув, що скидає канти в кінці кожного повороту, бо чітко усвідомлює, що кожен поворот треба завершити. Навіть середніми дугами. Ти моя остання надія. Я знаю. Ти готувався. Хай твої колеги знімуть тебе на "брьовнах" від старту на короткому бугелі, бо навіть мені пощастило їх вмовити. Хіба це складно? І я традиційно заспокоюсь. Навіть теоретиків чипляти не буду. Обіцяю.
І цеє... тоє... як його... Так! Це універсали. От тільки пипець, які жорсткі і пипець, які важкі. Лом не дасть збрехати.

Та-ак! Далі у нас вельмишановний @SergAnt. Мої вітання! Завжди раді бачити спецов і не тільки в цій темі!
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
но раз автор приглашает, а @Sheridan не возражает
Ну як дитина... їй богу... Чого б це йому заперечувати? Та й коли? Коли рейтинги ростуть? Коли всі нормальні люди понеслись за попкорном? Ню-ню... Я навіть проплюсую. Бо інший товриш виклав своє відео на похилому(?), а я не зацінив... Погано вийшло...
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Если автор ждет видео форумчан на кубковых Gs, исполненного в стиле Лигети ("стиль, динаміку і видовищність!"...) и снятого на буковельской 7-ке, то это просто шутка юмора. Зачёт.
Или автор искренне считает, что "склея" ноги, сев на задницу, проскальзывая-тормозя в каждом повороте на пологом, он таки получает желанное? -
Герой таки втомився. Герой таки хоче тільки те, що хоче і не більше. Але шось недобере... А шо? Стиль, динаміка, видовищність залежать від схилу, а не від лижника і техніки? Отакої! Знову... вік живи - вік вчися! Хоча... шо той "клоун-стайлер" може розуміти..? І це... мій опонент правда знає за різницю між знати і вміти? Ась?
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Но лучше мастера не отвечу
А майстер... пишучі трактат поліз в небезпечні хащі. Бо по майстру виходить, що категорійність в туризмі для лохів, а для справжніх екстремалів - комерційні сходження на Еверест. Ну то таке... я в ці хащі не лізу.
За відео респект. Ви і Шерідан просто чудові. Я тут передивився своє відео і з 35 по 50 сек. визнав себе більше схожим на Шерідана. Сподіваюсь він не образиться. А то, що ви порівнюєте лижі за радіусом... ну, шо той "клоун-стайлер" може розуміти..? Слідуючий!
Та-ак! Тут трохи неробірливо... Далі! Ага... Поки все.

@Spin, ти шо думаєш, я чогось не розумію? Просто шоу має йти по сценарію.
І цеє... хлопці! Обіцяю не лишати поза увагою найкращі перли. Як і ви. Але майте бога в пузі... чорнила і час такі дорогі...:wink: Не так щільно... Не встигаю
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Тролль? SergAnt Не согласен mansrzv
Старий 17.01.2016, 14:17   #86 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: на форумі
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
@sanyana, мне жаль, но я не понимаю, о чём весь сыр-бор. Тебя не затруднит переключиться на русский и обьяснить в парочке предложений.

P.S. Кроме меня, видимо, все понимают, о чём речь. Доктор, мне хана?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 14:56   #87 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
Боюсь, я и на русском уже ничего не пойму
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
...А то, що ви порівнюєте лижі за радіусом... ну, шо той "клоун-стайлер" може розуміти..?
С удовольствием попробую объяснить. "Clown Style" - устоявшийся в интернет-форумах термин, описывающий кривляния автора на пологом. Смысл на современных карвинговых лыжах непонятен, но это ни разу не проблема. Главное автору, и не только, нравится и приносит удовольствие. Только вот убеждать в этом оппонентов, видимо, не стоит.
Я вообще всю прошедшую неделю на пологих переездах- траверсах учился у дочки ездить в свиче, это оказалось посложнее любых студенческих Чегетов, Тростянов и Чимганов
А разница в лыжах есть, да. На таком пологом Gs-ка будет кантоваться полегче и ехать чуть быстрее. Тут не поспоришь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 15:42   #88 (посилання)
Володар Грабовця
 
Аватар для Bob_Kneissl
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: Atomic GS 10 166см 08р, Atomic Neox 310, Tecnica Diablo Flame HF, Elan RC 195см, Marker M4-15
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Слідуючий!
Та-ак! Тут трохи неробірливо... Далі! Ага... Поки все.....

І цеє... хлопці! Обіцяю не лишати поза увагою найкращі перли. Як і ви. Але майте бога в пузі... чорнила і час такі дорогі...:wink: Не так щільно... Не встигаю
@sanyana, Я наступний! Подивився відео, почитав всі коментарі та й стало мені сумно.:wink: На форумі я мабуть самий старий, хто вміє катати олдскул і в свій час був трохи спортсменом аматором та ходив слаломну трасу, тому мушу тебе дуже розчарувати. На відео немає як такої чистої олдскульної техніки. При такій техніці ти не пройшов би навіть 2-х воріт простої слаломної траси , не кажучи вже про катання по цілині, де потрібно було вміння, щоб підняти носки класичних лиж хоть трохи з цілини. В далекому 2009 році в нас на форумі була версія про завантаження лиж в карвінговій техніці 50/50, що мені було дуже дивно, тепер 60/40. В наступному році був запрошений до Чеслава на школу Актів-спорт, де мені було дуже психологічно важко перейти з класики на карвінг та розклеїти ноги:wink:.
Тому, щоб більше тебе не розчаровувати, давай зустрінемось на Буковелі, пологу трасу вибираєш сам, на твоє замовлення буде продемонстровано любий твій каприз. Колиба за тобою.
Це моя особиста думка.:wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 16:09   #89 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від Sheridan Переглянути коментар
@sanyana, мне жаль, но я не понимаю, о чём весь сыр-бор. Тебя не затруднит переключиться на русский и обьяснить в парочке предложений.

P.S. Кроме меня, видимо, все понимают, о чём речь. Доктор, мне хана?
Хорошо. В пару предложений не смогу. Я не вижу тут никакого сыр-бора. Все общаются на одном языке. Автор темы выложил видео, посыпал голову пеплом, признал свои ошибки и обещал много работать. Тема, как ни странно не заглохла. В процессе, автору стало интересно, как все таки будет выглядеть уже правильная техника, примененная к ТОЧНО таким условиям, как на видео. Так и не получив конструктивного ответа, он решает прикрыть обсуждение до лучших времен. Это пост 70. Неудачно. Т.к. появляется пост 80, и автор не понимет, в ответ на что в такой манере он был написан. Все.

Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Clown Style" - устоявшийся в интернет-форумах термин, описывающий кривляния автора на пологом
Гугл молчит. Не хочу, после вопроса Шеридана, коментировать.
Цитата:
Коментар від SergAnt Переглянути коментар
Только вот убеждать в этом оппонентов, видимо, не стоит.
Где вы это прочитали?


Цитата:
Коментар від Bob_Kneissl Переглянути коментар
давай зустрінемось на Буковелі, пологу трасу вибираєш сам, на твоє замовлення буде продемонстровано любий твій каприз. Колиба за тобою.
Господи... та хіба ж я десь чи колись був проти практики і конструктиву? Щиро дякую! Я збираюсь на Бук десь після 8 березня. А ще раніше в Пилипець... Сподівюсь на зустріч! Полюбе за мною!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 17:32   #90 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
скидає канти в кінці кожного повороту,
Давай для понимания таки разберемся с терминологией, иначе практика нипанятна))

Карвинг - это не обязательно резаный (без проскальзывания) поворот. Это любой правильно выполненный поворот, в котором использована карвинговая геометрия лыжи. Не веришь - посмотри любые соревнования по гиганту. Спортсмены стараются идти резано, но при необходимости успешно совмещают резаный и скользящий поворот даже в пределах одной дуги, дабы вписаться в ворота. И как бы никто за это не называет их технику годилем или классикой, не?

Существует несколько способов контроля скорости в карвинге:
-частота поворотов
-радиус поворотов
-проскальзывание.

Теперь делаем проекцию теории на поставленною тобой мне практическую задачку: спуск по красно-синему склону с остановками, узкий участок, максимум внимания на тебя, контроль себя и окружающих при очень большой загрузке склона, скорость в пределах общего трафика или немногим быстрее, т.е. не быстро. Лыжи - тяжелая жесткая гигантка, некондиция, радиус бокового выреза 19 м.

Возможные варианты решения:
1. Частые резаные повороты. Не вариант, радиус лыжи. Частые скользящие повороты. Вполне вариант, но требующий таки слишком больших усилий, да и райдер лентяй))
2. Идти резано, заканчивать поворот поперек склона, возможно с небольшим заездом вверх для гашения излишней скорости. Не вариант. Полоска кошерного снега на краю склона не широкая, выезжать на разбитую средину не хотелось, и главное - существовала реальная опасность столкновений при движении по траверсу.
3. Идти резаной дугой, близкой к боковому радиусу лыжи, как наименее энергозатратной. В концовке поворота перейти на скользящий, при необходимости добавить акцентированную закантовку на грани браккажа для контроля скорости.

Угу?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Place60 | Rostik »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)