Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: sanyana
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 17.01.2016, 18:06   #91 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Щось я не зовсім "Угу"... вірніше зовсім не "Угу".
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
Карвинг - это не обязательно резаный (без проскальзывания) поворот
Тоді чому мені кожен перший тикає носом за це саме просковзувння?
Що розумію я (знову) або, що мені треба:
1. Ширина ведіння. Але наголошую! В мене дуже вузькі бьодра.:wink:
2. Розвантаження вниз.
3. Не периодичне підсідання назад, а такий собі маятниковий рух на з*вязці поворотів, який дозволить загрузити носок лижі на початку поворота.
4. Виконання повороту саме на кантах.
5. І воно ж і перше, швидкість.
Бліна... я зовсім заплутався, що від мене хочуть... Усьо. Далі практика і тільки практика.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 18:29   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Якщо Ваша ціль спілкування - покращити техніку, то, напевно, потрібно більше прислухатись, що кажуть "теоретики"
А то виглядає, що автор перший раз побачив себе зі сторони і ціль - довести собі що не все так погано, а "теоретики" нічим не кращі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 19:09   #93 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
напевно, потрібно більше прислухатись, що кажуть "теоретики"
Бог би боронив! Не буду приховувати, попри інше, є бажання і ціль прибрати з цієї теми теоретиків. Хіба це погано для такої прикладної теми? І ще. Кого Ви маєте на увазі, пишучі "теоретики" в лапках? Може практиків? Тоді в чому питання?
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
А то виглядає, що автор перший раз побачив себе зі сторони і ціль - довести собі що не все так погано, а "теоретики" нічим не кращі
Не кращі і не гірші. Інші. І одного відео, дійсно, першого в житті і мені і Вам, сподіваюсь, буде замало. Так мені здається.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 19:19   #94 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Тоді чому мені кожен перший тикає носом за це саме просковзувння?
А вот потому, что оно бывает разным. Ему специально учатся, инструкторы на своей квалификации даже сдают отдельный зачет. Ты бы "как есть" не сдал)) Тема о карвинге может иметь практическое продолжение при понимании теории и правильном выполнении райдером минимум двух элементов: бокового соскальзывания и... барабанная дробь: поворота из плуга/упора. Соответственно, все пять пунктофф твоего списка либо вторичны, либо неправильны

ЗЫ: я в этой теме, как несложно заметить, теоретик. Убираем?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 19:20   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Тоді в чому питання?
Щось не зрозумів Вас, уточніть
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 19:25   #96 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
Якщо Ваша ціль спілкування - покращити техніку, то, напевно, потрібно більше прислухатись, що кажуть "теоретики"
@sanyana,
У моєму житті склалося так, що була дуже велика перерва у гірських лижах, і повернення у карвінгову епоху новітньої історії відбулося на тій самій Младості МС 85 року, на якій скінчився вік динозаврів. При цьому інформаційна прірва мала таку саму ширину.
Перші ж спілкування із володарями тупоносих ластів ставили мене у ступор. Як можна катати розкарякою? Чому не потрібно підіймати внутрішню лижу? Навіщо чавити язика бота? Ну і далі углиб....
Але вже тоді, спостерігаючи із кріселки за катаючими, я бачив поки що невловиму та непояснену різницю - коли одні ковзають збито-зібрано і без фонтанів снігу, а інші нагадують чомусь рідніших мені клоунів, або, скорше, ляльок-маріонеток, із вихилясами індійських танцюристок та помахами кулачками "на відбій вішок" та замітанням слідів. Звісно, на Младості каталося так само, супроводжувалося штудіюванням вітхозавітної книжки "Уроки горних лиж". Дуже тішили моє самолюбство такі самі автралопітеки на Фішерах та Атоміках за 300 карбованців, Полспортах за 160 та Младостях, так само упороті і задоволені. Але черв сумнівів точив мій мозок, я надибав цей форум, гілку "Правильно кататься" і чари почали спадати. Готуючись до наступного сезону, прибдав Елани Флоу 8.2, правда, Саломони 40 жорсткості залишились. Перші потуги стати карвером аж ніяк не змінюючи підхід до техніки, намагання видати тупцювання лижами за різаний поворот, замітати слід зараз виглядають смішно. Симпатії до клоунів все більше і більше танули, але до збитих кубіків наблизитися ніяк не вдавалося. Завдячуючи нашим гуру, які возили мене носом по столі, а зараз намагаються втокмачити тобі, що робити, мізки виправлялися. Зрозумів, що боти слід поміняти - вже краще пішло. Потім відчув, що із лиж виріс - поміняв. Живе спілкування із побратимами на схилах - неоціненний ресурс. І, о диво - на останній каталці гуру визнали мої рухи та переміщення у просторі більш-менш схожими на правду, що дозволило мені зрозуміти, що ніхера я ще не вмію у цій справі.
Тому, як колишній чайник, а зараз любитель - раджу тобі, дорогий друже, слухай метрів без заперечень та гонору, як у східних бійцівських мистецтвах, мотай соплі на рукавицю, просто тупо роби, що кажуть, і прислухайся до своїх відчуттів, вірніше, як вони будуть поступово змінюватись. Поступово щось дойде, тоді далі-більше.
Не ображайся, але іншого тексту після тижня читання усього вищенаписаного у мене не народилося. Пробач, якщо образив. Мо, у колибі помиримось, але думка моя така.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 19:51   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@Lom, бліна, не пересмикуй! Ти знаєш, що я знаю, що ти не теоретик. Також ти знаєш, що я знаю, що таке бокове зісковзування(?), упор і плуг. Давай ближче до теми. Виходить я зовсім не розумію твій другий пост в цій темі. Дай пояснення з огляду на те, що я написав по пунктах. Бо я заплутуюсь ще більше. Дякую.

@mansrzv, надалі не будемо нічого брати в лапки. Так не буде непорозумінь. ОК?

@Fazer Alex, так склалось, що я теж не дитинка. І катаю(?) давно. І як і всі зі своїми старими мухами і замолотами. Перший і головний це те, що практика "рєшаєт". Тільки через цю призму я найкраще сприймаю інформацію. Як я вже писав, година живого спілкування варта 5 років хибних переконаннь. Люди... вони різні. І крапка. І це... ти не пробачайся. Бо мені стає соромно. Добре?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 20:01   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SergAnt
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vilnius

Снаряга: Nordica Enforcer 110, Volkl SL Uvo
@sanyana, дружище, прости за недопонимание. Ну и за панибратство :wink:
Давай по пунктам.
Раз. Пост 80 был написан как предельно откровенный и конструктивный ответ на пост 70-
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
...Всього два варіанти конструктивної відповіді:
1. "Данівапрос! Дивись, думай...
Тому прошу ще раз. Давайте більше конструктиву! А писати заради писати не треба. Це заважає перетравленню тої теорії, що я отримав в цій темі. Дякую.
Смотри, думай...
Неудачно, как оказалось автор "решает прикрыть обсуждение до лучших времен".
Не впечатлило? Меня тоже. Буду рад замечаниям по ошибкам, технике и отсутствии центробежных сил на пологом в этой же ветке "К: SergAnt"
Два. Хамоватый тон поста 87 ответ на откровенный флуд и тролизм поста 85. Каюсь. Хотя иногда в интернет терках бывает полезно перегнуть палку :wink:
Три. Что касается стиля, то автор сам дал ему определение в названии видео. Об отношении "old school" к катанию автора уже высказались уважаемые форумчане. Точка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 20:44   #99 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для sanyana
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Є!
@SergAnt, странная штука, жизнь... Посмотрел я "К: SergAnt"
Не знаю даже, как сказать... В общем... я принял видео, что ты выложил в этой теме, за видео Шеридана, которое ты снимаешь. Я не могу это объяснить и не понимаю, почему так вышло. Все, что было написано мною потом, это... ну, не знаю... Злость(?) за такое "нахальное нахальство"(?), реакция не очередное чужое видео(?). Карочче. Это недоразумение века. Мои извинения!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.01.2016, 22:53   #100 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від sanyana Переглянути коментар
Також ти знаєш, що я знаю, що таке бокове зісковзування(?), упор і плуг
Ну, давай тогда сравним, что мы имеем ввиду под этими терминами. Сначала боково скользим:



Слева оригинальный ты, справа тоже ты, но под управлением меня)) Основная разница левого и правого тебя - в проекции центра массы тела на лыжу. Легко заметить, что правый ты находится в центральной равновесной стойке с небольшим акцентом на носки лыж. Надо бы еще раздвинуть ноги на ширину бьодер и вывести руки переднее, будет правильная основная стойка горнолыжника, но я не настолько тебя контролирую)) Левый же прогружает пятки. Если правый будет держать корпус и руки вниз по линии падения склона, а ногами двигаться по траверсу, с преобладанием нагрузки на нижнюю ногу и в любой момент может поднять пятку внутренней, то зачет. Левый же однозначно провалит тест по куче причин, но лучший визуальный показатель - не оторвет пятку внутренней.

Вопросы, жалобы, предложения?

Друзья, намекаю, это Форум. Каждый имеет откуда спросить и ответить. Конечно, если автор топика не против.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« Place60 | Rostik »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)