Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Альбертович
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.03.2013, 09:19   #91 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Fazer Alex
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Желтые Воды

Снаряга: Salomon X-Kart 2012, Nordica NRGY H3, Babolat XS 105, Ardis Best, Garry Fisher Tarpon
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
есть впечатление что Вы везете тазик - большой, хрустальный и полный
Как мне кажется - эффект закрепощения рук начинается с мертвого зажима палок кистями - на видео палки торчат в стороны неподвижно. Если начать понемногу качать кистью маятник для обозначения укола, то и локти попустит, и плечи при этом не опадут.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2013, 10:57   #92 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
1 На первом видео - поменять лыжи. Лично я бы на таких убился.
2 видео. Закрепощеный корпус, задняя стойка. Вытягивание рук вперед или наклон плечей вперед не дает правильной загрузки лыж. Нужно подавать таз (бедра) вперед
Недостаточная ангуаляции и завал корпуса внутрь поворота. Изгиб в бедре не получится, если не убрать разножку. Бедро как бы находится в запертом положении. На 14 с второго хорошо видно разножку более чем на ботинок.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.03.2013, 12:30   #93 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Розножка явно присутня - не заперечую, лижі змінювати не буду вони суперові і явно надійніше чим МФ10
За задню стойку посперечаюсь, так як якби вона була я би точно вбився.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2013, 01:15   #94 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Але, куда вже далі вертикальніше робити роботу ніг, якщо я майже на прямих ногах починаю входити в поворот
Перевірив на собі. Вхід на майже прямих ногах - то є нормально, але цілий гігантський поворот на ледь зігнутих - ніц не є файно)). Нє, ну воно іде і повертає... але якось нестійко. Зникає ефект втиснення організму в дугу відцентровою силою, ведення повороту нестабільне, частина зусиль і уваги губиться на поперечну рівновагу, збільшуються шанси поїхати на внутрішній і по тому потужно загриміти)) Альбертович, щиро Вас прошу - сідайте значно нижче, в ногах правди немає
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.03.2013, 22:56   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Ок, намовив, буду старатись сісти нижче і підтягнути внутрішню ногу під себе для зменшення розножки.
Вже давно намагаюсь лягти нижче в поаороті, вле не знаю чому - не вдається
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Lom
Старий 10.03.2013, 22:57   #96 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для NBSerG
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon Short Kart Revel8 "Rockered" Condor
ну конечно мое мнение имеет авторитет ниже плинтуса из за блейдов и отсутствия палок..
но 1е что бросается в глаза это зажатость..
Расслабьтесь и получайте удовольствие... чем более вы расслабленны тем легче выполнить любое движение
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2013, 11:28   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Розножка явно присутня - не заперечую, лижі змінювати не буду вони суперові і явно надійніше чим МФ10
За задню стойку посперечаюсь, так як якби вона була я би точно вбився.
Не буду спорить
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2013, 14:35   #98 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Prokurat Переглянути коментар
Не буду спорить
Хіба це задня стойка?
прошу звернути увагу на коліно правої ноги і провести уявний перпендикуляр до лижі.
Тільки за рахунок того що не підтягнув ліву ногу, складається враження про задню стойку, але внутрішня нога не навантажена.
От над цим мені і треба працювати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.03.2013, 15:35   #99 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
По большому счету, ничего особо страшного в моментах подседа нет, на этом целый авальман построен)) При перекантовке заднюю стойку можем наблюдать и у великих спортсменов современности. Определить визуально заднюю стойку при сильно согнутых коленках вообще не очень реально. Ну кроме, откровенного зависания на пятках))

Да, методика жестко регламентирует именно переднюю стойку. Но, имхо это делается для обучения, гипертрофировано, чтобы даже намека для сидения на унитазе не возникало)) К примеру, вчера в ливень, на обледеневшем склоне с мягкими кучами снежно-ледовой крошки, очень гут было ходить резаные длинные дуги именно в центральной равновесной стойке. Начало поворота понятно что с носка, но ведение дуги было более комфортным при равномерном распределении носок/пятка. Дугу держит, кучи прошибает или облизывает, в коленки не стучит. Имхо, на том уровне катания, который демонстрирует Альбертович, хорошо бы вообще не трогать понятия "передняя и прочая стойка". Вместо стоек поработать над свободным перемещением ЦТ вдоль лыж, выбором того продольного баланса, который оптимален по склону/скорости/типу поворотов. Думаю, оно заодно и попустит закрепощенность, которой страдают очень многие выпускники правильных школ. Где-то так))

P.S.
Цитата:
Коментар від Albertowych Переглянути коментар
Вже давно намагаюсь лягти нижче в поаороті, вле не знаю чому - не вдається
І не вдасться, якщо будете саме лягати. Треба сідати, а не лягати, лягне воно само)), тою самою відцентровою силою. Якщо будете лягати власною силою з майже прямих ніг - є тілько два варіанти: або будете далеко волочити за собою зовнішню ногу, щоб не впасти всередину повороту, або поїдете на внутрішній і точно впадете. Не рекомендую))

Востаннє редагував Lom: 11.03.2013 о 16:55.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.03.2013, 10:54   #100 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......

старався виконувати всі побажання, навіть спочатку їхав з компенсацією але оператор заборонив.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« NBSerG | Lynx »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Педагогика обучения начининающих ГЛ Albertowych Карвинг: техника катания 532 29.01.2018 17:59
Наші зустрічі: Буковель 2009-2010 Keks Наши Встречи 571 08.04.2010 22:28

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02365036 (73%)11 (22%)2 (4%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774614257632831 (61%)1619 (35%)180 (4%)