Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Кашпировские онлайн > К: Prokurat
Кашпировские онлайн ставим технику по фотографии и видео :)


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.02.2016, 01:21   #181 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Отже, що бачимо на картинці:
не знав як помякше сказати...
треба обережнішим бути в своїх оцінках
для початку - відео свого проїзду
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2016, 08:24   #182 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Браво!!! У меня бы просто не хватило интернета около границ Паляницы для такого сообщения, да и красноречия кнопкодавства (в холошем смысле )
Спасибо тебе Товарищ Лом!!:-)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2016, 14:50   #183 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар

Отже, що бачимо на картинці:
«Помилка» 1 – розножка/ "волочение" наружной ноги далеко сзади – просто неймовірна, тут не половина черевика, а чверть лижі! Особливо на виходах з повороту.
«Помилка» 2 – «…слишком широкое ведение (оттянутая внешняя и стояние над внутренней)» - спостерігаємо протягом всієї дуги, крім моментів перекладки.
«Помилка» 3 – «подсед назад» - в апексі кожного повороту попою майже по снігу волочить.
«Помилка» 4 – «атака внутреннего плеча» - при проходженні воріт.
«Помилка» 5 – «скручений корпус» - всю дорогу, лише при перекладці трохи розпрямляється.
Домерман все понимает, просто тонко тролит.
Еще забыл указать метение пяток в начале поворота.

1. Розножка - Колено внешней ноги в повороте уложено на ботинок, следовательно разножки нет. Задвинуть ботинок дальше назад физически невозможно, только в телемарке.
2 Слишком широкое ведение - ширина колеи - это не ширина ведения лыж, а ее проеция. Повторяюсь колено на ботинке, уже ноги сдвигать некуда.
3 Подсед назад - Внешняя опорная нога практически распремлена, а корпус подан вперед. Сесть назад очень сложно с прямой ногой. Попа на снегу следствие высоких углов закантовки, а не присаживания.
4 Атака внутренним плесем - На расскадровке очень короткий и закрытый поворот. Идет очень агрессивная работа, почти как в слаломе, корпус смотрит вниз по склону.
5 скрюченный корпус - что ест, то есть. Для туристического катание не пойдет.

Хорошую илюстрацию разножки можно посмотреть на последнем повороте Свиндаля.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2016, 18:03   #184 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від Lom Переглянути коментар
На самом деле всё просто ...

Во загнул...
Ну а чого тут скромнічати - класно загнув - доступно і мудро. Це я абсолютно без під…ок.

Добавлено через 9 минут

Цитата:
Коментар від mansrzv Переглянути коментар
не знав як помякше сказати...
треба обережнішим бути в своїх оцінках
для початку - відео свого проїзду

Тільки не бийте мене сильно ногами, одягнутими в лижні черевики, але я чесно признаюся, що це була свідома провокація з мого боку. Я також не бачу там жодної з тих всіх «помилок», які обговорювалися в попередніх коментарях.
Але… я також не бачу цих помилок і у відео з «неправильним» демонстратором. А якщо вони там є, то мені просто було цікаво почути конкретику - що саме там не так. А не загальні фрази, ярлики і штампи.
Тому повністю погоджуюся з словами, що «треба бути обережнішим в своїх оцінках». І це напевно мало б стосуватися всіх. Погоджуєтесь?
Своїм відео обов’язково поділюся, як тільки воно в мене з’явиться – мені не шкода. З більшим задоволенням покатав би разом «в живу», бо відео ще треба вміти зняти, а одна фотка всього не покаже.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 07.02.2016, 18:26   #185 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
У нас Волшебный Мастер Лом, он не то, что из фотки, он из тени пикселем все разложит

Востаннє редагував igrus: 07.02.2016 о 21:14.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Lom
Старий 07.02.2016, 21:01   #186 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для mansrzv
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic D2 SL
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Але… я також не бачу цих помилок і у відео з «неправильним» демонстратором. А якщо вони там є, то мені просто було цікаво почути конкретику - що саме там не так. А не загальні фрази, ярлики і штампи.
про Лігеті зрозуміло
про відео інструктора в біло-червоному костюмі: я казав, що конкретно є неправильним з моєї точки зору
можу ще раз сказати: початок повороту з вираженим винто-угловим положенням корпусу, він їде "спиною вперед".
щоб Вас втішити, як прихильника цього інструктора, можу сказати, що він вміє і нормально їздити
це видно на останній вправі: без палок, торкається внутрішньою рукою схилу. але Вам чомусь не сподобалось
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2016, 14:57   #187 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Сегодня самодельных чарликов поставили
расстояние 12 м
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Spin
Старий 09.02.2016, 15:53   #188 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Spin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Черноморск

Снаряга: Salomon 3V (SL, 165), Völkl Racetiger (SL, 165).
Довольно собрано, без лишних движений. По-моему, носки лыж при входе в поворот недогружаешь.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2016, 16:04   #189 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Prokurat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Днепр

Снаряга: Fischer Worldcup SL 155, Head i.GS.RD 183
Цитата:
Коментар від Spin Переглянути коментар
Довольно собрано, без лишних движений. По-моему, носки лыж при входе в поворот недогружаешь.
Это есть, опаздываю. Хоть 12 м для слалома достаточно свободно, но не успеваю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.02.2016, 16:10   #190 (посилання)
Lom
анти-лом.
 
Аватар для Lom
 
Зараз: поза форумом
Звідки: www.sif.com.ua

Снаряга: Head Magnum, Salomon 24h
@Prokurat, дуга супер. С носками нет проблем, ведение отличное, разножка в пределах правил. Но как только перекантовка, хоть тикай ховайся...



Прошу пардона, автоматом правильная кинограмма получается только когда райдер на фоне снега. А врукопашную вырезать твою фигуру из кустов как-бы... Ну вроде и так видно, о чем я. Работай перекантовку, таки возможно годилем. Между коленками что-то возить бессмысленно, только икс закатаешь. ИМХО.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 

« ex_edc | Lom »



Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00545 (63%)3 (38%)6 (5%)
Yesterday1313946583 (60%)47 (34%)9 (6%)
Month104774585257172801 (61%)1611 (35%)178 (4%)