Горнолыжный Форум
TNF UkraineTNF Ukraine Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Amphibio Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Регистрация Главная Форум Новые Отчёты Биржа Транспорт Лояльность Поиск
СНЕГ : MOBILE : НАШ FACEBOOK : НАШ TWITTER : RSS : Горнолыжный Форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Красия > Красия 2005-2008
Красия отзывы, жильё, трансфер, цены


Закрытая тема
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 03.10.2006, 11:28   #161 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
В пятницу ночью кем-то была срезана автогеном верхняя станция ВЛ-1000. Возбуждено уголовное дело. По непроверенным данным, восстановление станции начато в понедельник.
  Share with Facebook

Старый 03.10.2006, 13:14   #162 (ссылка)
Kertis
Guest
 
Аватар для Kertis
 
Сейчас:
Упс. Неприятно. Успеют восстановить до Нового Года?
  Share with Facebook
Старый 03.10.2006, 13:39   #163 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
Будет инфа - отпишем.
  Share with Facebook
Старый 11.10.2006, 14:46   #164 (ссылка)
Kertis
Guest
 
Аватар для Kertis
 
Сейчас:
Так что, новой инфы нет? А то я уже не знаю, куда мне ехать
  Share with Facebook
Старый 11.10.2006, 15:01   #165 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
Уголовное дело расследуют. Пока восстанавливать не начали. Но это не займет много времени. Местные уверены, что всё будет ок. Старая креселка будет работать. 540 метровый бугель - самый любимый - тоже. Новая креселка - пока неясно. По всем остальным бугелям - информации нет, да и не нужна она.
  Share with Facebook
Старый 16.10.2006, 13:18   #166 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
Новости не радуют. На месте верхней станции старой Влки вырыт котлован под верхнюю станцию новой креселки. Теперь вероятность восстановления старого бугеля стремится к нулю. А новости не радуют потому, что уже два года новую креселку даже установить не могут. И сомневаюсь, что в этом году она работать будет. Хотя, если активизируются, то всё может быть.
  Share with Facebook
Старый 17.10.2006, 21:18   #167 (ссылка)
Человек-Драгобрат
 
Аватар для ANNDY
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Файне місто...

Снаряга: Atomic SL11 2006, Volkl Gotama 2007, Volkl Mantra 2009, Ross 9s W/Cap 2009, Ross 9s W/Cap FIS 2009
...да невесело..! Когда-же (в каком сезоне) я на эту Красию попаду..! :sleepy:
  Share with Facebook
Старый 06.11.2006, 10:10   #168 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
Події, що останні два роки розгортаються навколо гірськолижних підйомників на горі Красія, що у селі Вишка Великоберезнянського району, можна було б сприймати як низку випадковостей, однак це більше нагадує сплановану акцію на знищення.
Торік крісельний витяг не дозволяли експлуатувати під приводом того, ща треба замінити трос. Попри те, що об'єктивно потреби в цьому не було, 18 тонн троса таки замінили, але й після цього тривалий час довелося оббивати пороги різних інстанцій, аби кріселка таки запрацювала. Однак уже згодом, у розпал сезону, витяги почали знеструмлювати, а нещодавно невідомі зрізали дві опори та пошкодили підстанцію на витягу "ВЛ1000". Всі ці витяги належать Ужгородському відділку Львівськоїзалізниці. Директор бази "Красія" та крісельного підйомника Василь Бельо зазначає: "Наразі крісельний витяг у робочому стані, попри це начальник Держнагляду з охорони праці тиждень тому на нараді почав з того, що кріселка працювати не буде, оскільки не має паспорта. Але якщо відсутність паспорта — причина закриття, то треба закривати майже всі витяги, оскільки фактично жоден із витягів у області не має паспорта. Цікаво також, чому Держнагляд з охорони праці не виніс свій припис щодо крісельного витяга навесні, а тільки зараз, коли нам і так встромляють палиці в колеса невідомі. Нам зрізали дві опори й пошкодили станцію на бугельному підйомнику "ВЛ1000". Поряд зі зрізаними опорами невідома фірма вже викопала котловани під нові опори й ставить там свій підйомник. Так що зимовий сезон цьогоріч очевидно буде зірвано. Всі місця на зимовий період на нашій базі в Кострині вже продані, але ж люди їдуть сюди не для того, аби жити на базі, а кататися на лижах. За фактом пошкодження майна та заподіяння матеріальної шкоди ми написали заяву до міліції, однак звідти отримали відповідь, що кримінальної справи не порушуватимуть. Це при тому, що комісія встановила суму завданих збитків у 48 178 грнвень."
Кореспондент Закарпатської газети "РІО" другого листопада звернувся телефоном до начальника Великоберезнянського райвідділу міліції Степана Олага, аби дізнатися, чи порушена крпмінальна справа за цим фактом. Пан Олаг телефоном давати коментарі відмовився, повідомив тільки, що справа за фактом пошкодження опор порушена й ведеться слідство. Чому керівник міліції надав журналістові неправдиву інформацію — не відомо, відомо тільки, що ще 23 жовтня пан Олаг своїм підгїисбм затвердив постанову про відмову в порушенні кримінальної справи (копія — в редакції). У порушенні справи відмовили на підставі того, що, за висновками міліції, запишкова вартість підйомника складає не 48 178 тис. грн., атільки 10355 грн. 18 копійок, а кримінальна відповідальність за ст. 194ККУ настаєзаумисне пошкодження майна на суму, яка у 250 і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину, а це наразі 43 750 грн. Відтак старший ДІМ УМВС України в Закарпатській області підполковник міліції 14. Опаленик постановив: "У порушенні кримінапьної справи за фактом пошкодження бугельного витягу "ВЛ1000" гірськолижної бази "Красія" відмовити на підставі п. 2. ст. 6 КПК України у зв'язку з відсутністю злочину, передбаченого ст. 194 КК України." Відтак треба розуміти — якщо справу порушувати відмовилися, то й винних не шукатимуть.
Після цієї відмови начальник Ужгородської дирекції залізничних перевезень Олександр Єфіменко звернувся до обласного управління СБУ та Генеральної прокуратури України з проханням вжити відповідні заходи, оскільки безкарно нищиться державне майно.
Щодо невідомої фірми, яка споруджує поряд з існуючими витягами свої, вдалося з'ясувати — це ТОВ "Вишка", офіс якого у Великому Березному, а юридична адреса в Києві. Головний інженер, якого вдалося знайти на будівництві, будь яку інформацію про підприємство й будівництво надати відмовився, а на запитання, чи відомо йому щось про зрізані опори, відповів, що знає про це, однак його підприємство не має до цього жодного стосунку.
Начальник управління туризму Закарпатської ОДА Олександр Марченко повідомив, що крісельна дорога перебуває в аварійному стані,торік були випадки, коли воназупинялася,такожбули певні суперечки між Львівською залізницею та Вишківською сільрадою щодо землі, оскільки землі відведені під покоси, а "Укрзалізниця" не хоче за них платити гроші, а платять орендну плату тільки за землю під опорами. Зі свого боку Василь Бельо зазначає, що "Укрзалізниця" має відповідні акти на землю, однак суд чомусь визнав їх нечинними, наразі подали апеляцію до Львівського апеляційного суду.
Про фірму-інвестора, яка будує на Красії новий гірськолижний комплекс, О. Марченко повідомкв тільки, що новий комплекс споруджує ТОВ "Вишка" згідно з генпланом, за попередньою інформацією вартість гіроекту до 80 мільйоиів євро, будівництво розраховане на 3—5 років. Траси для цього проекту розробляли австрійські фахівці, були розмови про те, що якийсь один підйомник запрацює найближчим часом.
На запитання, чи не буде зірвано цьогорічний гірськолижний сезон на Красії через зрізані опори та ситуацію навколо закриття крісельного витягу, О. Марченко відповів: "Щодо конфліктних ситуацій між господарюючими суб'єктами, то цим мають займатися правоохоронні органи. Я не думаю, що цьогорічний зимовий сезон на Красії може бути зірваний, там є й інші менші витяги. Наразі я не можу сказати, чи буде працювати крісельний витяг. Створена комісія й з другої половини листопада будемо вибірково перевіряти. Загалом в області є 63 витяги, з яких торік працювали 57, цьогоріч плануємо, аби працював 61".
Попри оптимізм пана Марченка, слід зазначити, що ще пара витягів на Красії й справді е, однак на 500 метрових витягах цікаво кататися хіба що новачкам, а досвідченим лижникам там робити нічого. Але менше з тим. Головна проблема у цьрму випадку та й у багатьох інших лежить у площині прозорості дій влади та правоохоронних органів, які своїми діями дають підстави сумніватися у своїй чесності.

Кореспондент «РІО» Іван Колодій
  Share with Facebook
Старый 06.11.2006, 10:29   #169 (ссылка)
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для Sheridan
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 900, Armada Tracer 118, Specialized Bighit 3, Salomon ST8
На одном из курортов Закарпатья горнолыжный сезон под угрозой срыва

В селе Вышка неизвестные срезали опоры мощнейшего подъемника на горе Красия. Местные говорят, что это результат конфликта между новым инвестором и руководителями соседних баз отдыха.

Руководитель пострадавшей базы подозревает в срыве сезона нового инвестора. На месте старых подъемников тот хочет выстроить собственные.

Василий Бельо, директор пострадавшей базы: «Мы раздали по Украине эти места, продали. Нам уже перечислили деньги, предоплату. Поверьте мне, не сплю уже ночами. Это очень серьезно».

Прораб строительства нового туристического комплекса отрицает причастность работников фирмы к срыву сезона в Вышке.

Степан Лютый, прораб: «Здесь будет туристический комплекс «Вышка». В данный момент делаем опорную стенку».

С приходом инвестора в село сотка земли стала стоить более 1000 долларов. Четыре года назад бизнесмен Федор Жуков из Запорожья заплатил за сотку всего 75 долларов. Теперь он строит небольшой гостиничный комплекс. Однако, если новый инвестор не успеет выстроить, а старая база отремонтировать подъемники, Федор вместе с селянами останется зимой без заработка.

Федор Жуков, предприниматель из Запорожья: «Вот в позапрошлом году не работал подъемник, и людей поднимали наверх на тракторах и лошадях. Вот в этом году подъемник работал исправно, но не работал маленький подъемник на 500 метров. Создавались большие очереди. Это, конечно, сказывается на том, чтобы люди приезжали сюда».

Областные власти говорят, что инвестор хочет вложить в строительство горнолыжного комплекса «Вышки» десятки миллионов в иностранной валюте, а потому не слишком обеспокоен проблемами старой базы.

Заработает ли новая база уже в этом году - неизвестно. Так же и лыжники не знают, смогут ли кататься на горе Красия, если не будут работать подъемники. // Марина Коваль, Юрий Ковалев, Закарпатье, НТН.
  Share with Facebook
Старый 06.11.2006, 10:33   #170 (ссылка)
...
 
Аватар для griig
 
Сейчас: вне форума
Откуда: Uzhgorod

Снаряга: AK JJ
http://mignews.com.ua/articles/230724.html
  Share with Facebook
Закрытая тема Есть непрочитанные страницы Главная Новые 

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Крайнее сообщение
Красия жильё 2010 Karaman Красия 105 12.03.2010 14:16
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31
Открытие сезона 2005 ANNDY Другие архивы 31 12.12.2005 13:12

При цитировании Горнолыжного форума на других ресурсах, активная ссылка на extreme.com.ua обязательна.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0012428 (66%)3 (25%)1 (9%)
Yesterday07253921160 (63%)61 (24%)32 (13%)
Month141558849314765370 (60%)2505 (28%)974 (12%)

bigmir)net TOP 100

Спасибо ZCarot и **support.org за помощь! Вы - лучшие!