Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Красия > Красия сезон 2010
Красия отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.12.2009, 11:36   #1
Sheridan
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Красия сезон 2010

Запущен официальный сайт курорта Красия. Krasiya.info : Новости
Цены, как добраться, галерея, проживание, карта склонов - там. Наши обсуждения по горнолыжному курорту Красия - в этой теме. Официальный Форум Красии тут: Красия - Форум.

Трансферы по всей Украине на Красию тут http://extreme.com.ua/forum/transfer...r-krasiya.html

Проживание Красия 2010 тут: Красия жильё 2010



Технические характеристики и FAQ по горе. Нажмите, чтобы прочитать.
 
Старий 02.02.2010, 16:13   #321 (посилання)
tat
Давно на форуме
 
Аватар для tat
 
Зараз: поза форумом
Звідки: умань

Снаряга: rossignol "голубые мисски"
Информация секретная только для СВОИХ!! С одесской трассы свернуть на Володарку, дальше Сквира - Ружин - Козятин - Любор - Ямпиль - Кременец, в Кременце поворот на Почаев, Дунаев. Почаев - Радевилив. ну и дальше разберетесь кто куда
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 16:17   #322 (посилання)
Новичок
 
Аватар для місцевий
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: младость
Не ой батоном шуршати на місцевих. Я в Вишці живу з 89 року . А ви не бачили того, що було ще 10 років тому. Біднота, в магазинах нічого не було, люди жили з городів та крали залізні каструлі в приїзджих. Випити горілки ми бігали після гори за 10 кілометрів в Дубовий гай. Місцеві пили невідомо шо і багато. Вони в Вишці жили споконвіку. І тут понаїхало снікенрсів з памерсами які хочуть щоб все було як у Женеві з Кушевелями. Якщо побудували новий підйомник то треба якось відпочити. Треба пожити в селі та погорбатитись на землі, щоб отримати повнее задоволення від катання на гірських лижах у власному селі.
Як курорт буде працювати місцеві будуть евалюціюнувати. А зараз мінуси - неможливо проїхати по дорозі до власного села та купи завезеного техногенного сміття вздовж доріг.
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 16:51   #323 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Ира
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса-Львов

Снаряга: TECNO PRO
На рахунок "погорбатитись на землі" та отримання задоволення - багато людей для того, щоби мати можливість відпочивати на гірськолижних курортах "горбатиться" на своїх роботах та мають ненормований робочий день. Особливо вздовж доріг я не придивлялась, але "купи сміття я не наблюдала". І ще: про такі гроші, які платять за проживання місцевим, до освоєння курорту, місцевим, напевно і не снилося. Вибачте, якщо різко висловилась.
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 16:53   #324 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Ириш, не грузись
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 17:14   #325 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для MiroBachi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Начинал:Бескид,POLSPORT
Я, новачок тому всім аксакалалам вітання.!!!! Пользователь з листопада 2009р ,але тільки сьогодні вирішив зареєструватись. Чому ?:
1. Дякую TAT за маршрут ( він мені цікавий літом на море . Так влаштована людина Ви до нас в гори, .................... літом море ) Тема транспорту буде далі.
2.Sheridan : Народ, пора собраться, взять бейсбольные биты и решить эту проблему местного бычья.
Красия не Бородинськое поле и война не выход. Тему дальше не мусолю! Пусть работает ЗАКОН.!!!!!!!

3.Сайт СУПЕР.
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 17:54   #326 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для ][iTechAnarxi
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львов

Снаряга: Atomic, Burton Atom Bike
Цитата:
Коментар від місцевий Переглянути коментар
Не ой батоном шуршати на місцевих. Я в Вишці живу з 89 року . А ви не бачили того, що було ще 10 років тому. Біднота, в магазинах нічого не було, люди жили з городів та крали залізні каструлі в приїзджих. Випити горілки ми бігали після гори за 10 кілометрів в Дубовий гай. Місцеві пили невідомо шо і багато. Вони в Вишці жили споконвіку. І тут понаїхало снікенрсів з памерсами які хочуть щоб все було як у Женеві з Кушевелями. Якщо побудували новий підйомник то треба якось відпочити. Треба пожити в селі та погорбатитись на землі, щоб отримати повнее задоволення від катання на гірських лижах у власному селі.
Як курорт буде працювати місцеві будуть евалюціюнувати. А зараз мінуси - неможливо проїхати по дорозі до власного села та купи завезеного техногенного сміття вздовж доріг.
честно чуть не за плакал............ но под стол все же свалился

я не злой, просто читать такое смешно)
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 18:20   #327 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gojko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic RT TI 130. Atomic FIS D2 GS 2013, Atomic FIS SL 2016 Atomic Redster S9 2019
Цитата:
Коментар від місцевий Переглянути коментар
Не ой батоном шуршати на місцевих. Я в Вишці живу з 89 року . А ви не бачили того, що було ще 10 років тому. Біднота, в магазинах нічого не було, люди жили з городів та крали залізні каструлі в приїзджих. Випити горілки ми бігали після гори за 10 кілометрів в Дубовий гай. Місцеві пили невідомо шо і багато. Вони в Вишці жили споконвіку. І тут понаїхало снікенрсів з памерсами які хочуть щоб все було як у Женеві з Кушевелями. Якщо побудували новий підйомник то треба якось відпочити. Треба пожити в селі та погорбатитись на землі, щоб отримати повнее задоволення від катання на гірських лижах у власному селі.
Як курорт буде працювати місцеві будуть евалюціюнувати. А зараз мінуси - неможливо проїхати по дорозі до власного села та купи завезеного техногенного сміття вздовж доріг.
А я поставив +!І ось чому.
Я з вами,звичайно,різко не згоден.Але супер!Правильно, пишіть на форумах!Поясніть свою позицію!Спробуйте роз'яснити народу, що бити людей за "інструкторство" - правильно і корисно!Підйомник - це зло(проїхати ж не можна по дорозі...)
Поясніть нам, що ми неправильно розуміємо.Всі ми люди і однаково любимо лижі.Що це за теми про біти,розборки?
Якщо,наприклад, ужгородець НЕСПРАВЕДЛИВО наб'э морду вишківському - я перший скажу - хай відповідає по закону!
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 20:35   #328 (посилання)
Новичок
 
Аватар для vasil-koba
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Elan
Народ,кто в курсе,что за драка была возле посадки на подъемник,уже под конец дня,между работниками и какими то мужиками,как я понял с Ужгорода,а то они кричали,мол типа ужгородци,что вы стоите,своих бьют...Драка была довольно серозная,в ход шли и лыжи,и ногами по лицу...
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 20:46   #329 (посилання)
Rio
Стропобалансер
 
Аватар для Rio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Public Enemy 176см
Блин, капец.
Что там за ситуация вообще?
Как я и говорил, у меня там одногрупники. Причем они в первый раз в горах. Абы все желание еще раз в горы попасть не отпало.
  Share with Facebook
Старий 02.02.2010, 20:47   #330 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Началось...
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Красия сезон 2012 Gorec Красия 380 04.04.2012 09:27
Буковель сезон 2010 Bob_Kneissl Буковель 761 17.05.2010 19:33
Водяныки сезон 2010 megapolis Водяныки 151 18.03.2010 21:49
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today02998 (73%)3 (27%)2 (4%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104584485247122755 (61%)1552 (35%)182 (4%)