Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Горнолыжные курорты > Горнолыжные курорты Украины > Красия > Красия сезон 2012
Красия отзывы, жильё, трансфер, цены


Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 04.01.2012, 12:27   #131 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
2Recon
"Перлина Красии" находится возле подъемника №4 (1-но местная креселка). Не входит в систему абонентов.
Для катания:
1. Поднимаетесь на подъемнике №4 за отдельную плату (одноразовый вроде 15грн, может еще кто уточнит). Потом, если есть абонемент (скипасс) на подъемники №№ 1, 2, 3, то пользуетесь весь день любым из них. И в конце каталки, если будет нормальный снег на лыжах спускаетесь к своей гостинице.
2. Можно спуститься (проехать) по дороге (около 2-х км) к нижней станции подъемника №1, и на нем уже на верх.

Цены на скипассы на сайте Красии. Понятно, что 7 дней попадают разные периоды. Сам никогда так не брал. Может быть что если купите в желтый период (сезон В), то получится дешевле, чем если будете делать покупку в красный период (сезон А).
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 17:54   #132 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Toxa89
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Київ

Снаряга: Stockli Laser SC
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Цены на скипассы на сайте Красии. Понятно, что 7 дней попадают разные периоды. Сам никогда так не брал. Может быть что если купите в желтый период (сезон В), то получится дешевле, чем если будете делать покупку в красный период (сезон А).
Ні, ніяких дешевше не буде.
"У разі перетину тарифних планів, вартість абонемента вираховується за схемою N1 х S1 + N2 х S2, де N1 - кількість днів катання в одному тарифному плані, N2 - кількість днів катання в іншому тарифному плані, S1, S2, - вартість одного дня катання згідно тарифного плану за ціною відповідної загальної кількості днів".
Це текст з самого низу даної ссилки. Там просто кажеш на скільки днів купує, комп'ютер сам все порахує і скаже вам суму.
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 20:38   #133 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для desantnikd6
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Милитари)
Коротко про поїздку.Збирався давно і зібралась група.В кіньці кіньців як це часто буває відмовились всі.В мене такого питання не поставало їхати чи краще дома посидіти...їду! навіть сам! ,але куди?Красія чи Пилипець?На Пилипець їдуть знайомі з Мукачева...буде не скучно...але це далі ніж Красія +тягатись з лижами....думав я до 23.58 ,потім пройшовся щераз по форумах щоб оцінити обстановку і наткнувся на обяву одної хорошої людини "Їду на красію по роботі в 9.00 назад вечором,візму одну людину"Тої ж ночі дзвонити не став .Хоч дуже хотілось дізнатись є місто чи ні...і з цією думкою лягаю спати .Зранку дзвоню в 7.00 і чудо )))Є місце...домовляюсь...збираюсь...Вихожу на вулиці і "кошмар" дощ падає плюсова температура...болото ,а я з лижами іду на маршрутку до культ освітнього...Знайомлюсь з тим хто мене спас і довіз до справжньої зими ,Voyager окреме тобі дякую.І в путь,дорога теж з пригодами)І чим далі ми виїзджали від Перечина тим більше відчувалась зима.Приїзджаємо прямо під підйомник.Бистро одіваюсь.І на підйомник,роздивляюсь все і на спуск зустрічаю інструктора біля нього людина на нозі щось похоже на гіпс...Так на чому я закіньчив....Забув сказати скіпас на цілий день коштує 150 грн,кататись можна тільки на самій вершині близько 300м.Так 10 годин ранку а людина вже зі зломаною ногою.Мене звичайно це не спугало,але натяк на більшу осторожность спрацював.Піднімаюсь підйомником насолоджуюсь природою,піднімався на 2 підйомниках близько 40 хв.,вже пересівши на 2 підйомник відчув що замерзаю і думка що одівся слабо,туман видно на 3-4 м .Піднялись на вершину я тікаю з підйомника щоб він не догнав мене) і падаю)Потім встаю і падаю....падаю....падаю...)По дорозі на верх людина яка зімною піднімалась дала декілька порад...при спуску тримати курс біля підйомника,щоб не заблудитись.Спускаюсь вниз перший спуск був десь 10 хв.Доповзаю до низу ,там бугельний підйомник..про нього вже чув багато негативного...падають з нього всі.На диво перший мій підйом на ньому обійшовся без ексесів.Але поки піднявся спотів ...І знову все по кругу ,упав-встав ,упав ...упав...Черга на бугеля після 11 годин була близько 40 чоловік.Тому чекати приходилось довго.З бугеля зривався раза 4.Після 5-7 спуску час на спуск був близько 3-4 хв.Час летів ,додумався ще знизу кинути в карман один снігерс (це і був мій обід ,зїв поки стояв в черзі...За час чекання бачив ще 2 людей яких транспортували на лежаку видимо з травмами посерйозніше.Людей які навчаються там близько 80 % .16.30 бугель перестає працювати я ще встиг впихнутись в останню чергу...піднімаюсь і на спуск ,спуск аж до 1 підйомника,повертаю не туди...це я вже зрозумів потім,бачу що в ту глуш заїхав тільки я,камні брьовна і тд ...падаю встаючи зламав палку ...Знімаю лижи і в ботосах пішочком до першого підйомника.Вниз бульйон, гаряче вино з видом на гори...Задоволення масса ,але поки більше сніга не впаде їхати не буду.Навчитись вже навчився 300 м спуску дуже мало спустився близько 20 раз,але це при тому що останніх 5 разів спускався близько 1 хв.
  Share with Facebook
:) Джигит, fenix_x9, inney, Sheridan + Dysya, MIC, Voyager, Dimalew, Pertutto, Zbishko Исправь ошибки KIra
Старий 04.01.2012, 22:33   #134 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Купи себе пробел!!!!!

Добавлено через 51 секунду

Изучи абзац! ))))))
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 22:39   #135 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від Toxa89 Переглянути коментар
Ні, ніяких дешевше не буде.
"У разі перетину тарифних планів, вартість абонемента вираховується за схемою N1 х S1 + N2 х S2, де N1 - кількість днів катання в одному тарифному плані, N2 - кількість днів катання в іншому тарифному плані, S1, S2, - вартість одного дня катання згідно тарифного плану за ціною відповідної загальної кількості днів".
Це текст з самого низу даної ссилки. Там просто кажеш на скільки днів купує, комп'ютер сам все порахує і скаже вам суму.
Написано то написано. Але по цій формулі ще дорожче вийде.
Приклад. Мені потрібно на 7 днів (любий період з 9 січня по 29 лютого).
1.За формулою вийде: (170*5)+(190*2)=1230грн.
2.За таблицею вийде (навіть якщо брати ціну сезону А) 1197грн.
3.Припускаю, що якщо буде здійснена покупка в касі любий день з пнд. по птн., то прийдеться заплатити ще менше, тобто 1071грн. Але це меє припущення. В минулому році так купляли перед самим новорічним сезоном, за меншою ціною. Скіпас активувався в день покупки і відповідно діяв на всі куплені дні.

В любому випадку, за формулою явно дорожче. По таблиці припускається певна знижка, і її повинні були внести в формулу, як в таблиці -10%. Вийшла би правильна ціна 1230-10%=1107. Невеличкий аналіз таблиці показує, що вже на 2 дні знижка 10% і на 5 і на 7 так само. Якщо окремо купити 2 дні червоні, а окремо 5 днів жовтих, то прийдеться заплатити 342+765=1107грн. Що і потрібно було довести.
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 22:49   #136 (посилання)
Мастер
 
Аватар для Funcarver
 
Зараз: поза форумом
Звідки: så by

Снаряга: Ski-og lurer
2 desantnikd6:

Ой, скилки букоВ.
Я за те щоб був сниг....
Пробачте на гори....а не в нети

Востаннє редагував Funcarver: 05.01.2012 о 09:22.
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 22:59   #137 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Voyager
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Atomic Supercross SX7.2 Snow Skis 170cm Orange Blue 2007
ну не 20 а четверо. І на підйомнику "Ну погоди" (стара одномісна кріселка)
  Share with Facebook
Старий 04.01.2012, 23:08   #138 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для desantnikd6
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Милитари)
Цитата:
Коментар від klepakoff Переглянути коментар
Купи себе пробел!!!!!

Добавлено через 51 секунду

Изучи абзац! ))))))
Я место на форуме экономлю!)
  Share with Facebook
Старий 05.01.2012, 09:55   #139 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для fenix_x9
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Солом'янка. Львів. обл.

Снаряга: Airtracks Omega 2010/11
Цитата:
Коментар від desantnikd6 Переглянути коментар
додумався ще знизу кинути в карман один снігерс (це і був мій обід ,зїв поки стояв в черзі..
Я постійно снікерси беру - собі або когось пригощу, але вони від мене втікають. Раз їздив на Захар Беркут... їду, впав, встав, їду... чую позаду - аааааа, пацаниииии, я снікерса знайшов...
І ще раз на Красії... тоді на трасі було багато льоду... зловив кант, впав і спускаюсь на спині, повертаю голову вправо і... бачу як мене мій супер снікерс обганяє....
  Share with Facebook
Старий 05.01.2012, 10:05   #140 (посилання)
Новичок
 
Аватар для Recon
 
Зараз: поза форумом
Звідки: раша

Снаряга: прокатные :)
А подъемники все всегда работают? или если участок трассы некатабелен то подъемник не работает? тогда как подниматься на более высокие участки...только на 4м?
  Share with Facebook
Зачинена тема Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Предзаказ Freeski 2012 Sheridan Снаряжение для фрирайда и бэккантри 22 04.10.2011 14:15
Красия сезон 2011 Gorec Красия 506 03.07.2011 22:08
Красия: общие данные Sheridan Красия 0 01.09.2010 16:36
Красия сезон 2010 Sheridan Красия 562 31.05.2010 20:06
Красия сезон 2009 Sheridan Красия 350 05.04.2009 21:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today115308632 (76%)6 (14%)4 (10%)
Yesterday02315396197 (63%)42 (27%)14 (9%)
Month94804749259082894 (61%)1696 (36%)163 (3%)