Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Подгонка горнолыжных ботинок
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.08.2020, 15:30   #231 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@PastorMalinois, Приветствую, если я не ошибаюсь у вас было продольное и поперечное плоскостопие. Я сказал, чтоб не уставали ноги желательно сделать правильную стельку решить проблему с пронациейи + чтоб сделали разгрузочную зону в носочной части в зоне поперечного плоскостопия.

И да верно делать разогрев ботинка не совсем целесообразно если планируется стелька.
Ведь после того как сделаете стельку необходима повторная процедура потому, что меняется подъём и все остальные точки.
Потому я сказал, что вам придётся еще раз прийти (и повторно я не беру за это оплату).
Если мне не изменяет память вы сказали, что скорее всего покатаетесь в этих ботинках до того момента как вы сделаете стельки. И было принято решение пока сделать термоусадку. Разогрев ботинка обклеивание косточек (это 3мм изоляционная пена на клеевой основе "автомобильная обезшумка")
Относительно тумбы. Да верно.
Но для этого вполне достаточно подъема в 5см. Обычно я просто даю пару лыж и поднимаю носочную часть в районе крепления.

Всю эту процедуру необходимо будет сделать поле того как вы сделаете себе эти стельки. (ну или продолжать катать в ботинках как есть.

Так, что звоните, заходите. Всегда рад помочь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2020, 20:24   #232 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
@PastorMalinois, Приветствую, если я не ошибаюсь у вас было продольное и поперечное плоскостопие. Я сказал, чтоб не уставали ноги желательно сделать правильную стельку решить проблему с пронациейи + чтоб сделали разгрузочную зону в носочной части в зоне поперечного плоскостопия.

И да верно делать разогрев ботинка не совсем целесообразно если планируется стелька.
Ведь после того как сделаете стельку необходима повторная процедура потому, что меняется подъём и все остальные точки.
Потому я сказал, что вам придётся еще раз прийти (и повторно я не беру за это оплату).
Если мне не изменяет память вы сказали, что скорее всего покатаетесь в этих ботинках до того момента как вы сделаете стельки. И было принято решение пока сделать термоусадку. Разогрев ботинка обклеивание косточек (это 3мм изоляционная пена на клеевой основе "автомобильная обезшумка")
Относительно тумбы. Да верно.
Но для этого вполне достаточно подъема в 5см. Обычно я просто даю пару лыж и поднимаю носочную часть в районе крепления.

Всю эту процедуру необходимо будет сделать поле того как вы сделаете себе эти стельки. (ну или продолжать катать в ботинках как есть.

Так, что звоните, заходите. Всегда рад помочь
Все так і було Схоже майстер пам'ятає краще за клієнта. Це респект. По ціноутворенню зрозумів. По роз'ясненню питання теж все зрозуміло. Дякую.
Але лишається питання де зробити устілки. Нід хелп, колеги по захворюванню

І ще питання, так як почитав ще раз тему і зустрів меседжі про зняті нігті. Так і було у цьому сезоні у цих ботах, що вище описав добродій Кіріл.

Це Хел вектор RS 120 280/285, а довжина моєї ступні 290, бралися ну все як пишуть в тому числі і в цій темі, тобто менші з планами бутфітити.

Маю плоскостопість 1-2 ступеня, ноги болять в ботах, в будь-яких, біль типу, як ковзани туго затягнути в районі середини ступні, тому думаю треба зробити устілки з підтримкою пронації але не сильно лікувальні а шось середнє, щоб так сильно не давило по середині в свод ступні, ношу зараз такі повсякденно, то знаю про що мова.

Такі справи.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.08.2020, 22:23   #233 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@PastorMalinois , эффект синих(слезших) ногтей
я замечал в нескольких случаях.
1) Большой ботинок. (Плохо подобрана колодка)
2) Катание на попе (не правильная техника)

Как-то так)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 08:02   #234 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
А де робили устілки під пронацію плоскотопну?
Я був у Кіріла, якого всі радять у цій темі і в принципі він нагрів та потягнув але от устілки не порадив де зробити. Каже, ну роби устілки і приходь на другу процедуру, якщо буде потрібно. Я почав шукати і виявилося, шо знайти ортопеда техніка, який розуміє, як зробити "правильні" устілки для ski boot це ще той квест.
По Кірілу ще трохи напружила ціна, в принципі він нічого такого не зробив, в конкретних місцях нічого не розтягував, так нагріли все та прив'язали на ногу у ймовірних місцях де тисне, здається кусочки неопрену(але це не точно). На спеціальну тумбу з нахилом не ставив коли застивали, як роблять те , читав на рф деякі майстри.
За таку ж процедуру нагріва в шафці в розпал сезону на Букі з мене взяли 200 грн в екстрімстайлі
Може я чогось не розумію?
Устілки робив в інституті ортопедії, з виду наче сокирою зроблені, але працюють.
Наразі планую їх обновити, але у іншого специаліста. Думаю footbalans....
По ціні дорожче ніж в інституті ортопедії.
Якщо цікаво. можемо напасти на них разом. (напишіть в приватні повідомлення)

Добавлено через 6 минут

Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
@PastorMalinois , эффект синих(слезших) ногтей
я замечал в нескольких случаях.
1) Большой ботинок. (Плохо подобрана колодка)
2) Катание на попе (не правильная техника)

Как-то так)
Кирилл как всегда в данной области ГУРУ в Киеве (мне другие неизвестны)
1. По его совету выбрал ботинок 98мм (стопа 102), Кирилл сделал всё ОК
2. Попа, ДА!!! проверено, но не до ногтей

Ботами доволен!!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 08:26   #235 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
По Footbalance стучитесь дам прямой контакт специалиста 😉
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 08:29   #236 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
По Footbalance стучитесь дам прямой контакт специалиста 😉
Таак, уже интересней... (контакт в личку пожалуйста)
Кирилл, ты должен знать есть ли отзывы по этим стелькам, так сказать от юзеров?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 09:26   #237 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@@Rusja , в основном велосипедисты и бегуны очень хорошие отзывы. По лыжникам картина ещё не ясная)

Востаннє редагував Kirill: 25.08.2020 о 12:31.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 13:49   #238 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Поспілкувався з ортопедом, правда по телефону, з'ясував деякі нюанси. Виходить Кириле, що те що ми тут обізвали пронацією у моєму випадку є вальгусом, це коли стопа завалена в середину, а пронація це коли на зовні

Таки да каже якщо є больові симптоми то потрібно устілки в будь-яку взуванку, бо вони вберігають ступні, точніше зв'язки та суглоби від деформації. Адже оті пронації та вальгуси це і є ефект розтягнення та навіть мікророзривів зв'язок та деформації суглобів, вже як наслідок пошкодження зв'язок.
Тому устілки і ще раз правильні устілки.

Добавлено через 5 минут

@@Rusja ,
Так було б цікаво разом напасти. Було б цікаво мати попереднє уявлення про те, як іони працюють, і порядок цін. Ну там консультація щось вартує ітд ітп, де знаходяться ітд...

Бо ці що я спілкувався то це інститут ортопедії, вони роблять такі блакитного кольору устілки в дірочку матеріал. Якщо просто устілки без возні з ботами то 750 грн. Тобто просто роблять стандартно по нозі. Але сказали, що можуть спробувати, типу бери боти і приїжджай, будемо щось думати.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 17:26   #239 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
Бо ці що я спілкувався то це інститут ортопедії
Та дело не втом как оно называется я не ортопед а в том как это решить, и главное что я правильный вывод сделал, что вам без выравнивания нууууу ни как нельзя.

Про стельки в институте.
Я делал там стельки для Тещи "после инсульта ногу тянет, и стопа заваливается". Так то, что там сделали и то как проводили замеры...... Она даже на ногу наступить не смогла и 2000 коту под хвост (относительно)
Итог Больше я туда не пойду!

Я сам подогнал ту голубую стельку как считал нужным, после купил спортивный бандаж в каких сам бегаю в баскет. Выровнял таким образом стопу и полностью всю ногу, купили обувь другую, теперь она ходит в одном ботинке с высокой подошвой другой с низкой (таким образом удалось выровнять таз) теперь она хоть ходить стала не боятся.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.08.2020, 19:26   #240 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від Kirill Переглянути коментар
Та дело не втом как оно называется я не ортопед а в том как это решить, и главное что я правильный вывод сделал, что вам без выравнивания нууууу ни как нельзя.

Так але я для себе дізнався, щоб розуміти поняття та назви.

Про стельки в институте.
Я делал там стельки для Тещи "после инсульта ногу тянет, и стопа заваливается". Так то, что там сделали и то как проводили замеры...... Она даже на ногу наступить не смогла и 2000 коту под хвост (относительно)
Итог Больше я туда не пойду!
У мене в Боярці є філіал від них. Я зробив такі в повсякденне взуття та в кросівки для ходьби, то все норм, тому одну пану точно замовлю там. Ну і власне ціна норм адже 750 грн це ж не 2000...

Ще додам. Вони потім раз в 3 місяці їх підправляють за 100 грн.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Термоформовка, запекание ботинок RRR77 Мастерская 209 06.03.2020 14:41
SNB: Термоформировка сноубордических ботинок slavič Снаряга 14 20.03.2013 07:47
Как снять горнолыжный ботинок? :) vorigg Выбор горнолыжных ботинок 4 06.11.2011 22:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)