Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Подгонка горнолыжных ботинок
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.10.2020, 17:48   #251 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Baralgin
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Кривой Рог

Снаряга: Elan Amphibio 14 Ti, Atomic Nomad (S), HEAD Raptor 120RS
Это какой сезон? Боты агонь. Я тоже у Кирилла запекался 3 недели назад. Но у меня лайнер салатовый и стрэп полностью черный.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 19:42   #252 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
@Baralgin , 2020год боты, но разницы не вижу. Да и зачем ,хорошее менять на новое))) Сегодня делал, теперь осталось дождаться сезона.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 19:49   #253 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
Розкажу страшнючу історію зі щасливим кінцем
Ви праві, історія дійсно страшна.
Cкажіть, бо я так і не зрозумів з контексту, а Ви коли-небудь таки купували гірськолижні черевики «в розмір»? Я говорю саме про гірськолижні черевики, а не про якесь непорозуміння, яке за сезон перетворюється на валянки (як Ви це описали).
І ще питання - тепер, коли Ви дуже задоволені і черевики сидять як влиті і нічого не болить, то це як: черевики є на розмір менші; в розмір; чи на розмір більші?
Чому я питаю про це? Та тому, що подібні історії і теорії про 2-3 розміри менші черевики періодично тут спливають на форумі, але у Вашій інтерпретації воно звучить як догма, чи аксіома.
І якщо відверто, то трохи шкода тих форумчан, які цей підхід до підбору гірськолижних черевик саме так і сприймуть.
Я розумію, що в багатьох, чи навіть більшості випадків черевик потрібно підганяти під особливості ноги - витискати, чи навіть витягувати. Але свідомо купувати на розмір-два менші, сезон займатися садомазохізмом, щоб через сезон витягнути їх на розмір-два більше… Не розумію.

Для прикладу – свої теперішні черевики (зрештою, як і всі попередні) купував «в розмір». Після першого сезону допасував (витиснув) на кісточках. Катаю в них вже сьомий сезон. На валянок не перетворюється. Ногу тримає «мертво» у всіх вимірах, але ніде не тисне. Кліпси зранку закриваю і як правило аж в кінці дня відкриваю. Комфортно. Отримую задоволення.
І ніяк не розумію, для чого, згідно подібних безапеляційних рекомендацій, мав би їх купувати на розмір менші.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.10.2020, 21:21   #254 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Шурави
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Одесса

Снаряга: Head Jon Olsson Pro model 2008г. VOLKL RACE TIGER RC UVO./ HEAD RAPTOR 120rs
@Dobermann , Вот и делятся люди саоим опытом, когда горьким, когда счастливым. Соглашусь с Вами, но с оговоркой. Я всегда носил обувь 28.5, при замере показало 290 и через год валянок. Из большого маленткий не сделаешь. А 285- это 280 ботинок, скорлупа. Смысл брать 285? Я сегодня делал подгонку 280, запекди лайнер, разогрели ботинок, и Кирилл на станке слегка поддавил в рацоне большого пальца. Все стало хорошо, примерно час времени. И есди надобно было, то еще можно где-то подшаманить. Но все и так нормпльно. А ведь стелька и лайнер еще усядуться. Меоял 285, они и без подгонки сели хорошо в магазине. А усядутся, что тогда? А 280 после процедур, уже в магазине быди нормально. Садомозахизмом точно не надо заниматься. Здесь я с Вами согласен на все 101%))))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.10.2020, 18:50   #255 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
@Kirill, доброго дня

хочу запитати у вас поради щодо формування черевиків.

я купив нову пару Tecnica Zero G Guide Pro, в ортопедичному салоні мені зробили індивідуальні устілки ORTOFIX (українського виробника), після пари годин ходіння кімнатою наче все ок, але є деякі неприємні відчуття у підйомі ступні. можливо через те, що на устілках є невеликі супінатори і верхня частина ступні трохи піднялася угору.

чи є сенс зараз проводити якісь роботи з цими черевиками, чи треба покатати хоча б деякий час?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 12:54   #256 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Wilson Payne, Привет, стельки ортопед делал и подгоняли с учетом, что это лыжные ботинки? учитывали, что это будет ходьба в них ?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 12:58   #257 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
черевики я приносив, але все обмежилося установкою в них вже сформованих устілок та перевіркою, що наче все нормально ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 13:07   #258 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Wilson Payne, Как по мне, то выглядит как то странно, я о подходе к такой процедуре(
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 13:40   #259 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
згоден, але я не знаю як в точності має проходити процедура створення індивідуальних устілок саме для лижних черевиків. до речі у відео від sidas вона майже така ж, як була в моєму випадку, хіба за виключенням використання гелевої подушки

Додано через 7 хвилин

на моє запитання чи відрізняються устілки для лижних черевиків від інших, спеціаліст сказала що ні, бо вони формуються саме для ступні, тому в будь-якому випадку заберуть частину висоти підйому

Додано через 19 хвилин

власне, я й прошу вашої поради, як фахівця, що робити в даній ситуації. Замовляти інші устілки у перевіреній майстерні, формувати черевики з цими чи нічого не робити, а покататися так?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 14:30   #260 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Wilson Payne, Я бы посоветовал не выкидывать старые стельки и иметь их всегда прозапас, а также надо смотреть на саму стельку которую сделали, ее высоту и т.п.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Термоформовка, запекание ботинок RRR77 Мастерская 209 06.03.2020 14:41
SNB: Термоформировка сноубордических ботинок slavič Снаряга 14 20.03.2013 07:47
Как снять горнолыжный ботинок? :) vorigg Выбор горнолыжных ботинок 4 06.11.2011 22:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today152511029 (88%)3 (9%)1 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month105134324250232698 (62%)1470 (34%)191 (4%)