Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Подгонка горнолыжных ботинок
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 01.11.2020, 14:38   #261 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
нажаль в моїх черевиках не було устілок, не питайте чому ))
до того ж, я вже давно хотів зробити індивідуальні, а цей салон недалеко від мене і ціна не висока, тому я і звернувся до них

Додано через 1 хвилину

тобто треба приїхати до вас, а там вже приймати рішення?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 21:54   #262 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від Wilson Payne Переглянути коментар
@Kirill, доброго дня

хочу запитати у вас поради щодо формування черевиків.

я купив нову пару Tecnica Zero G Guide Pro, в ортопедичному салоні мені зробили індивідуальні устілки ORTOFIX (українського виробника), після пари годин ходіння кімнатою наче все ок, але є деякі неприємні відчуття у підйомі ступні. можливо через те, що на устілках є невеликі супінатори і верхня частина ступні трохи піднялася угору.

чи є сенс зараз проводити якісь роботи з цими черевиками, чи треба покатати хоча б деякий час?
Небольшие супинаторы практически возле пальцев ступни (типа капелька)
это так называемый пелот для коррекции поперечного плоскостопия.
Стельки ORTOFIX термоформируемые? т.е. их сначала разогревали а потом Вы на них ставали и они в таком положении остывали?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.11.2020, 22:13   #263 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
процес виготовлення устілок в моєму випадку був такий, як показаний на даному відео:


але, якщо вірити лікарю-ортопеду з наступного видео, такий спосіб виготовлення мають проводити дві людини, для забезпечення достатньо високого підйому ступні:


ось кілька варіантів неправильно виготовлених, з його точки зору, устілок:







Додано через 9 хвилин

@@Rusja, так, звичайно, устілки термоформовані, метатарзальний валик вклеєний всередину устілки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2020, 21:08   #264 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Wilson Payne, скажу честно я не эксперт в этом деле(стельки) но все видео приведенные выше только о стельках и о стопах. А главной проблемой лыжника является проекция всего корпуса т.е. стопа + колено + бедро. Все положение тела надо настраивать для удобства катания, и обязательно учитывать саму обувь!! А это пластиковая колодка, в которой нога фактически не подвижна (чуть более подвижна у скитура и телемарка) Эти все факторы необходимо учесть, в меру своего опыта стараюсь это учитывать на базовом уровне. остальное мне еще учить и учить.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2020, 21:48   #265 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
я вже передивився в yuotube деяку кількість відео на тему виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок. практично всі такі устілки сконструйовані однаково та формуються без участі взуття, виключно по ступні людини. і наскільки я зрозумів, так і має бути

а як ви до цього робили підгонку черевиків з такими устілками? можна відформувати лайнер щоб збільшити висоту для підйому ступні?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.11.2020, 22:23   #266 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Kirill
 
Зараз: поза форумом
Звідки: 0676619933

Снаряга: Боты FT DROP KICK Лыжи FACTION CT 2.0 188 Specialized RH Pro & VW
@Wilson Payne , надо смотреть ситуацию с ступней! А так предлагаю чтоб тв мне позвонил ) телефон в профиле
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.11.2020, 23:26   #267 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для PastorMalinois
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Боярка

Снаряга: Rossi Hero st 2019 167, Rossi Soul 7HD '20 180 Head RS 120
Цитата:
Коментар від Dobermann Переглянути коментар
Ви праві, історія дійсно страшна.
Cкажіть, бо я так і не зрозумів з контексту, а Ви коли-небудь таки купували гірськолижні черевики «в розмір»? Я говорю саме про гірськолижні черевики, а не про якесь непорозуміння, яке за сезон перетворюється на валянки (як Ви це описали).
І ще питання - тепер, коли Ви дуже задоволені і черевики сидять як влиті і нічого не болить, то це як: черевики є на розмір менші; в розмір; чи на розмір більші?
Чому я питаю про це? Та тому, що подібні історії і теорії про 2-3 розміри менші черевики періодично тут спливають на форумі, але у Вашій інтерпретації воно звучить як догма, чи аксіома.
І якщо відверто, то трохи шкода тих форумчан, які цей підхід до підбору гірськолижних черевик саме так і сприймуть.
Я розумію, що в багатьох, чи навіть більшості випадків черевик потрібно підганяти під особливості ноги - витискати, чи навіть витягувати. Але свідомо купувати на розмір-два менші, сезон займатися садомазохізмом, щоб через сезон витягнути їх на розмір-два більше… Не розумію.

Для прикладу – свої теперішні черевики (зрештою, як і всі попередні) купував «в розмір». Після першого сезону допасував (витиснув) на кісточках. Катаю в них вже сьомий сезон. На валянок не перетворюється. Ногу тримає «мертво» у всіх вимірах, але ніде не тисне. Кліпси зранку закриваю і як правило аж в кінці дня відкриваю. Комфортно. Отримую задоволення.
І ніяк не розумію, для чого, згідно подібних безапеляційних рекомендацій, мав би їх купувати на розмір менші.
Щось не пам'ятаю щоб був безапеляційним. Я поділився своїм власним досвідом. Я далекий від думки, що є місцевим лідером думок, і всі читачі зразу кинуться робити так як я але при цьому в певній мірі впевнений у првильності свого шляху.
Також я ніде не писав про "на два розміри" по вашому накинути ще мінус розмір це в межах похибки?
У вас такий досвід, у мене такий, хто збирає інфу для свого власного рішення почитає те та інше, там та тут, і прийме рішення...
Також думаю, що важливо маючи усю цю інформацію узгоджувати її зі своїми відчуттями, бо все залежить від реальної форми стопи конкретної людини. ВУ вас от така ситуація і це дуже добре а у когось інша.

Тепер ще раз чому я впевнений у цьому методі вибору бот. Бо ось зараз після усіх маніпуляцій з "на розмір" меншими ботами вони вже за вважай рік щільного юзання на тренажері та за тиждень на горі ум'ялися так що вже для внятної фіксації потрібно затягувати практично до передостанніх пазів на кліпсах стопи. І це при тому, що спочатку сиділи дуже плотно. Тому я ось на практиці бачу, як ця тема діє, тобто якби це був мій розмір то вже був би "валянок".

Ну і ладно мої якісь висновки я так би мовити чайник але чому на тому ж таки скі. ру місцеві старожили поголовно просто радять саме такий спосіб підбору бот? І досить безапеляційно
Ну ось я спробував і принаймні у мене вийшло саме так як вони і радять, не більше і не менше, і як раз я побачив те від чого вони застерігають, що якби були в мій розмір то вже була би проблема. Та в принципі у мене й були б/у Ленги 29 розміру 80 жорсткості - це були валянки. Ногу зафіксувати я не міг від слова взагалі, бо скільки не жми кліпси а нога гулаяє, а через те, яка може бути мова про техніку катання. Так я розумію, що куплені б/у боти вже ум'яті та й сама модель з широкою колодкою та низької жорсткості але все рівно, нехай і частково це підтверджує цей принцип "на розмір менше".
Якось так...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.11.2020, 19:21   #268 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dobermann
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Nordica Dobermann SL Nordica Dobermann EDT 130
Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
Щось не пам'ятаю щоб був безапеляційним.
Ви не були, але стиль Вашого допису - так.

Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
...я ніде не писав про "на два розміри" по вашому накинути ще мінус розмір це в межах похибки?
Але ж і я не писав, що саме Ви пропонували "на два розміри". Хоча, навіть такі рекомендації в цій темі не раз бували. Маєте бажання, то перегляньте - переконаєтеся.

Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
Тепер ще раз чому я впевнений у цьому методі вибору бот. Бо ось зараз після усіх маніпуляцій з "на розмір" меншими ботами вони вже за вважай рік щільного юзання на тренажері та за тиждень на горі ум'ялися так що вже для внятної фіксації потрібно затягувати практично до передостанніх пазів на кліпсах стопи. І це при тому, що спочатку сиділи дуже плотно. Тому я ось на практиці бачу, як ця тема діє, тобто якби це був мій розмір то вже був би "валянок".
Вдумайтесь в те, що Ви написали.
Ви кажете, що "ця тема діє" і при тому, самі ж пишете, що "...зараз після усіх маніпуляцій з "на розмір" меншими ботами вони вже за вважай рік щільного юзання на тренажері та за тиждень на горі ум'ялися так що вже для внятної фіксації потрібно затягувати практично до передостанніх пазів на кліпсах стопи..."??? Ви ж самі собі суперечите!

Цитата:
Коментар від PastorMalinois Переглянути коментар
Ну і ладно мої якісь висновки я так би мовити чайник але чому на тому ж таки скі. ру місцеві старожили поголовно просто радять саме такий спосіб підбору бот?
Сорі, але старожили зі скі.сру мене взагалі не цікавлять.


Епілог.
Я б таки рекомендував Вам знайти дійсно "свій" черевик, нормального розміру, з якісним внутрішнім і не бавитися з ніяким витягуванням на розмір менших черевиків (не плутати, не йдеться про бутфітінг як такий!!!).
Так, це не завжди легко, і, мабудь, не з першого разу вдасться. Але воно того варте!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:( Sashko
Старий 25.11.2020, 23:54   #269 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Pinokkio
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head iSupershape Magnum 2010, Völkl Mantra 2012, Scott superguide 105 2017, Blizzard Rustler 11
Добрый вечер. Теперь и я подумываю о стельках Footbalance. Отзовитесь, кто сделал, как впечатления от стелек и процесса изготовления?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.11.2020, 08:25   #270 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для @Rusja
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Amphibio 16Ti; Atomic HAWX Ultra 110; Elan Amphibio Waveflex 78
Цитата:
Коментар від Pinokkio Переглянути коментар
Добрый вечер. Теперь и я подумываю о стельках Footbalance. Отзовитесь, кто сделал, как впечатления от стелек и процесса изготовления?
Я сделал в августе для повседневной носки.
Нормальные тонкие стельки, формовка после разогрева прямо по ноге, если нужно формируется пеллот при поперечном плоскостопии. Возможна корректировка стельки бесплатно. Можно использовать одни стельки для разной обуви, пробовал - нормально. Сейчас у них акция 2пары за 3000.
Для лыжных ботов тоже планирую сделать....
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Термоформовка, запекание ботинок RRR77 Мастерская 209 06.03.2020 14:41
SNB: Термоформировка сноубордических ботинок slavič Снаряга 14 20.03.2013 07:47
Как снять горнолыжный ботинок? :) vorigg Выбор горнолыжных ботинок 4 06.11.2011 22:53

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018910 (77%)2 (15%)1 (8%)
Yesterday0412265677 (63%)36 (30%)9 (7%)
Month94794638258162833 (61%)1636 (35%)173 (4%)