Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Мастерская > Термоформовка, запекание ботинок
Мастерская ремонт и обслуживание снаряжения


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 10.02.2011, 00:24   #21 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
А что он там такое на пальцы одевает?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 10:07   #22 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від EZ Переглянути коментар
А что он там такое на пальцы одевает?
toe cap, спеціальна фірмова насадка для пальців.
після того, як піна нагріється, вона заповнює весь вільний простір всередині зовнішнього черевика, також щільно охоплюючи всю ногу. для комфортного ж використання черевиків, необхідно мати деякий вільний простір для пальців, а також для всіх "проблемних" точок ноги (кісточки, підйом ступні і т.п.)
для цього при термоформуванні "заводським" методом, використовують насадки для пальців, а також круглі наклейки з термопласту на проблемні місця. в домашніх умовах, як правило, використовують підручні матеріали (шматки застиглої монтажної піни, вату, лейкопластир і т.п.)

P.S. про все це можна почитати і подивитись з посилань в попередніх постах :-,

Додано через 34 хвилини

інформація на тему будови ступні та визначення її розмірів.

Crazy Horse
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 10:30   #23 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
А я подумал для того чтобы не стриженные ногти валенок не пробили.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 21:44   #24 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
зробив термоформування лівого валянка. дома, в звичайній газовій духовці, без термометра і контролю за температурою. правда, трохи підшмалив носок, але не дуже помітно
зараз ходжу по квартирі - лівий запечений, правий ні. що хочу сказати з приводу відчуттів - НАРОД, ЦЕ ПРОСТО НЕПЕРЕДАВАНО!!!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Не согласен aktivator :) Karmen, Bob_Kneissl + Sheridan
Старий 10.02.2011, 22:06   #25 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для aktivator
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Irpin' (Kyiv)

Снаряга: Rossignol Exalt 10X Rossignol cut
Мне жалко эти боты!
слишком рискованно - просто так в духовке тушить. Большая вероятность что "не повезет".

Если я правильно понимаю, есть ботинки, которые формируются в процессе катания, есть те, которые нуждаются в дополнительной термоформовке. Поэтому для начала нужно определиться, какие именно боты на руках. И исходя их этого формовать наиболее щадящим способом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 23:16   #26 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
aktivator, всі нюанси термоформування я описав у своїх постах вище. звичайно, я знав які валянки у мене, тому провів відповідні процедури :-, тепер вже для обох.
і навіть просто походивши у відформованих черевиках по квартирі, можу з впевненістю сказати, що катати у незапечених внутрішніх черевиках intuition - знущатися над своїми ногами.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.02.2011, 23:35   #27 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для aktivator
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Irpin' (Kyiv)

Снаряга: Rossignol Exalt 10X Rossignol cut
Wilson Payne, я могу только порадоваться за Вас и Ваши ноги
но меня все же смущает то, что в такой ситуации отсутствует контроль температуры.
Хоть термопару бы туда запихнули, что ли :wink:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 11.02.2011, 10:03   #28 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slafka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kyiv

Снаряга: Volkl Wall 2012
Wilson Payne, Поздравляю! мы вот вроде как на воскресение запланировали свое массовое запекание, вчера уже изготовил toe cap ))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2011, 13:58   #29 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Wilson Payne
 
Зараз: поза форумом
Звідки: .

Снаряга: .
Недарма кажуть "охота гірше неволі", як захотілось чогось - вже не відчепиться :-,
Відкатавши кілька днів в нових ботах з неформованим внутрішнім черевиком, я прийшов до висновку, що моїм ногам не так комфортно, як передбачалось, до того ж вони мерзнуть, навіть в X-socks. І так як чекати весь сезон в надії, що "воно само якось уляжеться" в мої плани не входило, я почав старанно вивчати інформацію "на тему". Найбільше мені сподобалась стаття про запікання в побутовій електродуховці (Подготовка к запеканию.), але через відсутність доступу до такого пристрою цей спосіб здавався неможливим. І у мене з'явилася ідея використати замість електричної печі газову Зваживши всі ризики, я нарешті вирішив привести свій план до виконання.
Власне, весь процес був відтворений по опису, тільки без помічника і пластир я замінив на малярську стрічку Також сам лайнер при запіканні я поклав не безпосередньо на металевий лист, а на мішечок з крупою.
При першому запіканні у мене не було термометра і я не знав, яка температура всередині плити, тому можливо трохи перегрів лівий черевик і при одяганні одне з "вух" чорної накладки на ахілл (з зовнішньої сторони лайнера) заломилось , до того ж він ненароком торкнувся листа і підсмалив носок На правому я зробив малу накладку перед великим пальцем, тому після охолодження відчувалось, що його довжина трохи менша довжини ступні. Але навіть незважаючи на це, відчуття при одяганні були такі неначе це мої звичайні зимові черевики Ecco.
Після цього я купив на базарі "у дядьків" за 25грн термометр ТТЖ на 200 градусів як рекомендувалося в статті. Виявилось, що газова плита вмить "розганяється" до 230 градусів (максимум на термометрі), а незрозумілі позначки 1,2,3,4,5,6,7,8 на її рідному пружинному термометрі - це сотні градусів (коли я печу картоплю, він показує 3-5). Виставивши лист на другу знизу позицію і підтримуючи температуру на рівні 120-130 градусів, я нагрів черевик, перевертаючи його через кожні три хвилини. Потім все стандартно: устілку всередину, розправити, щоб шов підошви охоплював її точно по краю, засунути ногу в лайнер, обгорнути гомілку і тримаючи все це руками, обережно вставити ногу у зовнішній черевик. Постукати п'ятою об підлогу, щоб краще всілася всередині (у мене прозорий пластик, все видно) і 30-40 хвилин треба стояти рівно :-,
Ось як виглядає відформований лайнер:



А ось так ноги, до і після



Для кращого і швидшого взування зовнішнього черевика під час запікання, я обклеїв його зсередини стрічкою для обклеювання щілин у вікнах. Вона легко знімається з пластмаси, на відміну від канцелярського скотча, який може залишати сліди клею.

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 12.02.2011, 14:19   #30 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для sergei82
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: salomon aeromax НEAD EDGE+LTD
А для чего наклеивать подкладки на стопу. Что то смотрел видео и не понял.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор Горнолыжных Ботинок kaha Выбор горнолыжных ботинок 3567 05.02.2024 22:16
Подгонка горнолыжных ботинок kvv515kvv Мастерская 320 22.03.2023 01:18
SNB: Термоформировка сноубордических ботинок slavič Снаряга 14 20.03.2013 07:47

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0693910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month94974309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)