Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы спины
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 07.05.2014, 15:59   #91 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для CAESAR
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Dynastar legend pro rider 186, dalbello krypton pro, wilson k factor six.one 95
Есть вот такой диагноз компьютерной томографии:
На час обстеження виражены МСКТ ознаки S-подібного сколіозу, остеохондрозу, деформуючого спондильозу L1-S1 сегментів хребта, деформуючого спондилоартрозу дуговідросткових з'єднань L2-S1 сегментыв хребта ускладнених рівномірним стенозом просвіту хребтового каналу. Дифузна рівномірна протрузія міжхребцевих дисків L1-L5. Хрящевий вузол по каудальній поверхні тіла L1 (грижа Шморля).
Скрутило жестко, а в местно больнице назначили лишь уколы и физпроцедуры. Может кто стыкался с похожим?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 09.05.2014, 12:40   #92 (посилання)
давно на форуме
 
Аватар для Dimdan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Vinnitsa / Lvov
Уколы помогут снять боль и возможное воспаление, вызванное давлением позвонков на диски. Как мне объяснял врач, проблемы с позвоночником такого характера связаны с возрастом , а именно ослаблением мышечной массы спины, которая " держит" позвоночник. Мне рекомендованы физические упражнения , ориентиорванные на вытяжку позвоночника и укрепление мышц спины. Вытяжка позвоночника увеличит расстояние между дисками и позвонками и , следовательно снизит давление на нервные окончания, а наращивание мышечной массы это должно закрепить. Рекомендую провести курс лечение в Хмельнике, в любом санатории, где есть процедура вытяжки позвоночника в радоновой ванне.

Я не врач , но уже года три занимаюсь своей спиной, что и позволяет мне более- менее комфортно выдерживать нагрузки на спину.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 12:07   #93 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Captain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернігів

Снаряга: Armada JJ 2013
Ділюсь порадами не по чужим розповідям,а на своєму опиті!

В 2002 р. я поламав бокові відрістки на двох позвонках, один зупинився в міліметрі від рухового нерва. Врачі казали що я інвалід і мені не можна більше робити ніяких фізичних навантажень. Я про себе подумав - самі ви інваліди і відмовився від 2-ї групи інвалідності.
Пролежав горизонтально на дверях місяць,це було потрібно щоб зрослося те що поламалось.
Жінка покликала доктора,який практикує лікування фізичними справами і тільки натуральними препаратами. В неї поламане тіло позвонка і цей врач її реабілітував.Врачі як і мені сказали - можеш забуди про худ.гімнастику назавжди. Займатися вона перестала,але перейшла в тренери і продовжує свою справу.
Це все я розповів для того,щоб ви зрозуміли головне - тільки коли ти сам собі скажеш все,зі мною все кінчено,то так воно і буде і навпаки коли ти собі скажеш(наперекор усім скептикам) я не здамся, ти зможеш зробити дійсно неможливе!
Зараз в 42 роки я фізично розвинутий більше,ніж до травми в 30.
Процес реабілітації досить простий - фізичні навантаження.
1.Мені сказав доктор "Як що ти хочеш бути повноцінно здоровим чоловіком,ти маєш породнитися з роликом". Ролик,хто не знає,це таке маленьке колесо(два у спарці) на маленькій перекладині з рукоятками з обох боків.Почніть катати з колен,не до кінця,потім наращуйте до макимально комфортного вам рівня. Але з положення стоя,ноги разом, ви маєти робити не менш 5-и разів.Можно починати стоя і закінчувати на колінах.Це взаглі дуже гарна заряка тримати себе в формі,працює максимум м'язів.
2.Як уже писалося доска Євминова,особливо для тих у кого грижа і зміщення дисків(я не виористовую).
3.Плавання по максимуму. По принципу чим більше, тим краще, "кашу маслом не испортишь".
4.Ви маєте забути про навантаження на прогнутій спині! Можно брати нагрузку,але спина має бути рівною. Як що зірвали і прострелило - забудьте про фізичні навантаження принанні на неділю. Не рекомендую грузити крізь біль!Я це вже робив - стає тільки гірше.
5.Дуже не помішають справи на турнику,кільцях чи брусьях. Спина має витягуватись.

Всім бажаю одуження і поменше травм!

Додано через 5 хвилин

Забув ще один ньюас!
6.Як що ви робите фізичне навантаження і відчуваєте терпиму монотону біль - то є нормально.Ви маєте травму і вона дає про себе знати.З часом біль відійде. Але як що ви відчуваєте різку, незтерпну біль - маєте негайно зупинити виконування даної нагрузки і найти альтернативну. Але грузити треба. Рух - це життя!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 12:46   #94 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для vorigg
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Columbia:)

Снаряга: .
Цитата:
Коментар від Captain Переглянути коментар
Ділюсь порадами
Який прекрасний суржик!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 21:47   #95 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
Цитата:
Коментар від vorigg Переглянути коментар
Який прекрасний суржик!
в Черниговской области так говорят
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 04.10.2014, 22:38   #96 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Captain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернігів

Снаряга: Armada JJ 2013
неправда,
в Черниговской области говорят на руссом,но в силу последних событий,многие задумались о национальных ценностях...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) 983
Старий 05.10.2014, 10:41   #97 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для сергей67
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Новояворовск

Снаряга: head i.speed 163см;FACTION CT2.0 184 см; fischer progressor 700 13/14 165 см; Salomon Impact 90
извиняюсь за оффтоп
Цитата:
Коментар від Captain Переглянути коментар
неправда,
в Черниговской области говорят на руссом,но в силу последних событий,многие задумались о национальных ценностях...


но если говорят на украинском - то именно так и говорят , у меня в Чернигове тётя, дядя, сестра двоюродная, мама из Нежина родом. Так что такой или примерно такой говор слышал, когда приезжали в гости к родне
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2014, 11:37   #98 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Captain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернігів

Снаряга: Armada JJ 2013
так, згодний з тобою

Додано через 13 хвилин

але ми вже не в темі
для тих кого зараз цікавить як почати ходити після місяця в ліжці це не цікаво.

Я наприклад для себе тут найшов дуже гарний коментар,як робити не можна - класти у рюкзак термос і т.д. Але вже купив собі і сину захист спини повноцінний, бо вважаю що різні речі класти буду,а захист в рюкзаку вважаю недостатній.
Нехай хворі одужують,а здоровим побільш бепеки і гарного снігу!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2014, 13:20   #99 (посилання)
Адепт Харбариума
 
Аватар для Sheridan
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Default City

Снаряга: Yamaha Tracer 9, Blizzard: SRC WC 165, WRC WC 180, Rustler 11 188, Canyon Neuron 9 CF SL
Факт, термосов, повредивших позвоночники, немало на этой планете...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 05.10.2014, 17:53   #100 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Captain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Чернігів

Снаряга: Armada JJ 2013
Да уж...
а я в етом году закрывал сезон на Драгобрате,ратрак Тараса поломался,последняя креселка Пашина тоже остановилась. Ездил за спиной и с биноклем,и снегоступами - Близница,Жандарм и за Стогом по оврагам,ведущим к подножью Жандарма. В бинокль смотрел,вроде снег надутый - одел JJ и поперся, а когда приехал туда оказалось что снег только местами надутый,все остальное лед. В одном кулуаре развернуло так же на 180 как и этого парня,правда удержался,докрутил до 360 и поехал дальше. А могло быть тоже самое
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 2 (учасників - 0 , гостей - 2)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы коленного сустава Sheridan Медпункт 1289 08.04.2024 16:00
На лыжи после травмы ПУСИК Медпункт 39 20.10.2021 15:01

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0893910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95014309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)