Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.04.2012, 11:12   #731 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Цитата:
Коментар від vaskir Переглянути коментар
Ви читали про діатермію?
Читав і консультувався з лікарем, з його рекомендацій поки що потреби в діатермії немає, можливо через місяць.
Але чесно кажучи не знаю чи в Ужгороді є апарат BTL-21
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2012, 10:08   #732 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Slavko_D Переглянути коментар
Читав і консультувався з лікарем, з його рекомендацій поки що потреби в діатермії немає, можливо через місяць.
Але чесно кажучи не знаю чи в Ужгороді є апарат BTL-21
Лікарю видніше. А загалом діатермія використовується як засіб реабілітації у пізнішому періоді заживлень або при хронічних запаленнях. Знаю, що ,наприклад, при аднекситах або запаленнях придатків яйників дуже добре і нічого так не допомагає, як це
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2012, 10:32   #733 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Slavko_D
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Лыжи - Volkl Mantra 11/12 177 + Marker Griffon Demo 2013 МТВ - Kellys Scarpe-11
Моє коліно вже розроблене
Фактично на 6 день після зняття ортезу я вже зміг повністю згибати коліно. Навіть мій лікар не вірив в це і приїхав глянути чи це дійсно так.
Я не зупиняюсь на цьому, а продовжую приймати ванни, купив абонимент на басейн та планую в тренжерний зал.
P.S. Дуже хочу повернутись до активного зимнього відпочинку хоча мені не радять лижі, можливо спробую на борді. Або запишусь в лижну школу (скоріш за все - Anton Ski School) для відпрацювання техніки
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 17.04.2012, 11:06   #734 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для vaskir
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon
Цитата:
Коментар від Slavko_D Переглянути коментар
Моє коліно вже розроблене
Фактично на 6 день після зняття ортезу я вже зміг повністю згибати коліно. Навіть мій лікар не вірив в це і приїхав глянути чи це дійсно так.
Я не зупиняюсь на цьому, а продовжую приймати ванни, купив абонимент на басейн та планую в тренжерний зал.
P.S. Дуже хочу повернутись до активного зимнього відпочинку хоча мені не радять лижі, можливо спробую на борді. Або запишусь в лижну школу (скоріш за все - Anton Ski School) для відпрацювання техніки
Але з тренажерним залом будьте обережніші. Я вже давала посилання на спеціальну гімнастику для колін
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2012, 20:05   #735 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
А я все про любов та про любов...
Ось на цей раз із приходом весни вирішила я віддатися в руки достойного мужчини. Вибір пав на травматолога-ортопеда, тьозки мого чоловіка Андрюшечки... готуюся до чергового побачення з ним, щоб остаточно впевнетись, що у нас таки щось буде цієї весни...гладенько вибриті ноги,як поппа у бамбіно, і він торкнеться,як тоді, уперше, мого коліна...Наївна,для більшої певності зробила собі фотосесію у хорошого мрт-фотографа, щоб точно сподобатись лікарю травматологу, а лікар і так зрозумів, що я буду його...ну не навіки, і не безплатно.))напис на моєму мрт- потрфоліо- розрив пхс, пошкодження і відшарування латерального меніска, ітд (в машині мтр залишився, точно не передам, але маю диск, як зможу,покажу фотки)
завтра буду домомвлятись зі своє новою пасією про те, що я піду з дому, покинувши чоловіка і дітей,піду до нього -і у нас буде історія...(хвороби).
страшно-страшно, ні, навіть не як в перший раз, бо після першого разу не просто можна ходити,а літати можна, а тут лежати доведеться...а-а-а-аа, це, здається, найгірше.
піду-но завтра домовлятись про операшку.
ну чого не зробиш заради любви?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2012, 22:03   #736 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
jordik, дорогенька, якщо той мужчина і справді достойний, то не змусить тебе лежати страждати більш як два дні.. Та й то, вважай, що це буде приємна втома після того, як ви без останку віддастеся один одному.
Все має пройти, ніжно, без болю, з приємними розмовами а любві і брудними жартами анестезіолога, який супроводжуватиме вас, як пильний досвідчений збочинець)
Анальгін з димедролом піклуватимуться про тебе після важкого дня, а милиці не дадуть похитнутися твоїй сміливості.
Обіцяю, ти не зчуєшся, як будеш пархать на крильях любви і радіть льохкай паходкє.
Бажаю пошвидше повернутися в обійми Амура і насолоджуватись коханням)) Адже воно того справді варте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.04.2012, 23:58   #737 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Мне кажется, наш мир катится …Я уже уверен, что врачи могут поставить диагноз, чтоб заработать денег и пофигу тот больной…
Однако всегда найдется нормальный человек- врач, но он один на десяток, поэтому делитесь друг другу их контактами!
Года 4 назад перед началом сезона я побежал делать МРТ, ибо с прошлого сезона ходил хромая, периодически оступаясь и испытавая сильную боль.
Бежать к маршрутке метров 30 шаркающими несгибаемыми ногами- это было предел!
Мне сказали, что там в связках колена че-то оторвалось, нужно делать рентген и возможно операцию. Но подзакачивать колено- не помешает.
Операция в начале сезона? Нах-нах! Поприседал перед лыжной поездкой. Превозмогая хруст коленей. Научился кататься, чтоб не допускать бокового удара на колено.
Сейчас вспомнил, что забыл об этой проблеме (тьфу-тьфу, мышечная память- осталась!)
Бережем себя и думаем!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2012, 00:07   #738 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
В среднестатистическом случае (это когда не полный трындец по типу оторванных частей тела, раздробленных костей и т.д.) практически всегда есть выбор. И никакой врач не может сделать его за пациента. Надо и своей головой думать, и смотреть в будущее, и быть готовым к последствиям, и осознавать на что ты идешь в любом из случаев. Можно немного видоизменить поговорку "Человек предполагает, а бог располагает" в "врач предполагает, а пациент располагает".

Pivoman, это воистину прекрасно, что ты восстановился без посторонней помощи! Ах как бы нам всем хотелось, чтоб у всех было так..)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2012, 00:25   #739 (посилання)
Two beer or not two beer?
 
Аватар для Pivoman
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев?

Снаряга: Лыжи. Любимые:)
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
Pivoman, это воистину прекрасно, что ты восстановился без посторонней помощи! Ах как бы нам всем хотелось, чтоб у всех было так..)
Мне тоже! ОЧЕНЬ-ОЧЕНЬ хотелось, чтоб было так! Твой ЛУЧШИЙ сезон еще будет! И остальных - тоже! Боритесь, и до встречи на склонах!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 19.04.2012, 20:41   #740 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Видео от одного именитого российского ньюскуллера о восстановлении ПКС.


"Небольшое вступление. Прошло уже почти 4 месяца с момента операции на ПКС, я побывал на еще одой реабилитации где увидел не только спортсменов которые восстанавливаются после травм, но и инвалидов которые борются каждый день просто чтобы встать держась за поручень, и глядя на них не хочется больше плакаться и говорить что в жизни что-то неудалось или то, что после операции сложно вернуться в строй, потому-что это не так, было бы желание и время и место для тренировок появятся сами собой. Не важно будь это тренажерный зал или стулья составленные дома в нужные фигуры немного фантазии и смекалки и все получится"


ПКС - YouTube
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today018229 (90%)1 (10%)2 (3%)
Yesterday02615681791 (58%)63 (40%)2 (1%)
Month95094298249352679 (62%)1468 (34%)190 (4%)