Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 14.10.2013, 14:51   #921 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Bean
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl ladje 2011, Armada AK JJ 2013, Salomon Kaos 2012
В моїй виписці з історії хвороби написано слідуюче: "шов пошкодженої частини медіального меніска".

Добавлено через 13 минут

SOUZmultFILM, роби краще зараз-не затягуй. В мене проблеми з коліном почались в лютому: на лижах на Драгобраті крутив 360-жостко впав. це було під кінець катального дня, був дуже втомлений, от коліно від навантаження напевно і не витримало. Спочатку гостра біль, 5хв. посидів, здається пройшло-поїхав в готель. Катав ще два дні з болями в коліні-не пропадать же відпусці. В Київ приїхав, болі не було, але був дискомфорт. В квітні пішов до травматолога: ренген, МРТ, заключення- надрив задньго рога медіального меніска. Направили на операцію в обласну Київську лікарню. Трохи сциканув-пішов ще до 2-х лікарів, сказали що не бачать сенсу в оперативному втручанні. Почав я мазі різні втирати та молитви різні читати. Відпочи на морі, все нормально. Коли одного дня у вересні коліно розпухло до неймовірних розмірів. Мене в гіпс 2 тижні, після гіпсу ще до 2-х інших лікарів і на операцію. Тепер через свою невчасно зроблену операцію в мене пропаде сезон, а мене чекають нові Armada JJ, новий шмот і т.д.

Добавлено через 3 минуты

Zbishko, зшивання меніска роблять, якщо надрив в червоній зоні; якщо в білій-видаляють, нема кругообігу крові.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 14:58   #922 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
Ты такие ужасы пишешь, просто у меня на данный момент вообще никакого дискомфорта, кроме психологического. Кстати, когда узи сделал, тот, "УЗИст" сказал что мениск порван в ТРЕХ! местах, одно из них на узи выглядит как зарубцевавшийся ... Такое вообще возможно?
Пока меня не тревожит, как то и лезть не хочется, а вы тут такие ужасы пишете. ...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 15:28   #923 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Bean
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl ladje 2011, Armada AK JJ 2013, Salomon Kaos 2012
SOUZmultFILM, Проблема може бути в тому, що волокна пошкодженого меніска можуть стерти хрящ, потім як наслідок артроз і не за горами артирит. Я тебе не лякаю, тобі варто звернутись ще до декількох лікарів. В мене останій лікар, 5-й, сказав що приблизно через 5-6 років я можу залашитись без коліна.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 18:04   #924 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для angler1265
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Mag8, Line Sir Francis Bacon 2013+Tyrolia Attack 13, Kellys Viper.
Со мной в палате лежал молодой парень лет 25, он повредил мениск и лет 5 после этого не обращался к врачам. В больницу его привезли уже на кресле (ходить не мог). После артроскопия коленного сустава - приговор замена коленного сустава на протез или инвалидность. Стоит это очень дорого.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 18:38   #925 (посилання)
ZbishkoBand. Главарь
 
Аватар для Zbishko
 
Зараз: поза форумом
Звідки: город хорьков

Снаряга: SETH 2007, FISСHER RC4 RACE SC 2007, ARMADA JJ КОГТЕДРАЛ 2013
Bean
Цитата:
Коментар від Zbishko Переглянути коментар
Вот эти лохмотья ( а именно так выглядят остатки мениска ) они очень успешно и активно разрушают суставной хрящ . И на горизонте всплывают буквы , огненные ,горящие буквы " Деформирующий артроз " .
Цитата:
Коментар від Bean Переглянути коментар
Проблема може бути в тому, що волокна пошкодженого меніска можуть стерти хрящ, потім як наслідок артроз і не за горами артирит. Я тебе не лякаю, тобі варто звернутись ще до декількох лікарів
Плагиатор

Все верно . Я думаю , мы с тобой сумеем убедить SOUZmultFILM все таки залезть в свое колено и продолжить себе спортивную жизнь .

Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
если раньше при выходе из машины колено регулярно подворачивалось и "стреляло"
Какой еще дискомфорт нужно испытать ?
Разрывы мениска разной величины кончено же могут рубцеваться . На УЗИ распознаются как " демаркационная линия " , иногда обследуемый впервые узнает о наличии таких зарубцевавшихся разрывов только при обследовании ( ваш покорный слуга ) ) .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 19:04   #926 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
Блин... спецом поеду в Венгрию, пускай ещё и там глянут, а вдруг все таки зарубцевался.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 20:06   #927 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для angler1265
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Elan Mag8, Line Sir Francis Bacon 2013+Tyrolia Attack 13, Kellys Viper.
Цитата:
Коментар від SOUZmultFILM Переглянути коментар
Блин... спецом поеду в Венгрию, пускай ещё и там глянут, а вдруг все таки зарубцевался.
Чтобы глянуть - нужно в коленку залезть.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 20:40   #928 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Bean
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl ladje 2011, Armada AK JJ 2013, Salomon Kaos 2012
Zbishko, плагіатом це важко назвати, тому що результат іншим бути не може. 5 лікарів це серйозно і про коліно і його хвороби будеш знати все.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 20:48   #929 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для SOUZmultFILM
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ELAN wingman 82 CTI 2020р., Tecnika mach1 HV110 2020р., Kellys viper custom
angler1265, Неее... .просто так я туда никого не пущу, .... если есть шанс что хрящ заарубцевался, я куда угодно, МРТ , УЗИ, и .т.д. А там уже и посмотрим.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.10.2013, 22:25   #930 (посилання)
Недавно на форуме
 
Аватар для Bean
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volkl ladje 2011, Armada AK JJ 2013, Salomon Kaos 2012
SOUZmultFILM, удачі тобі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0693910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month94994309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)