Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы коленного сустава
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 13.02.2010, 10:09   #211 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vyacheslav
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Salomon QST 99, Icelantic The Scout, Dynafit mercury
Цитата:
Коментар від Rus 73 Переглянути коментар
Попробуйте комплекс, которым восстанавливался я. Если есть возможность восстановиться без оперативного вмешательства, то на лыжи смело станете уже через месяц. А главное все без побочных эффектов и абсолютно доступно.
Спасибо за предложение, но я уже начал восстанавливаться по комплексу Тищенко.
Я думаю что срок восстановления сустава зависит от рода травмы и степени тяжести. Я еще раз прочитал о твоей травме, у нас это произошло по разному.
Я так понимаю, у меня кроме надрыва внутренней связки колена, деформации мениска и хряща, был надрыв практически всех мышц которые растягиваются при разгибании в колене.
Лечение с твоим схожее, только используются другие препараты.

На счет встать на лыжи, я смело могу встать на них и сейчас, и неплохо катнуть,
вот только попрыгать на кочках, дать максимальную нагрузку без последствий вряд ли. И заживанию это не поспособствует.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 13.02.2010, 17:30   #212 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Rus 73
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: ELAN Speedwave14
Цитата:
Коментар від Vyacheslav Переглянути коментар
Спасибо за предложение, но я уже начал восстанавливаться по комплексу Тищенко.
Удачного и быстрого восстановления.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2010, 21:59   #213 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Дилетанське запитання відносно незначної (сподіваюся) травми коліна.
Спочатку відносно виникнення травми. Рядовий спуск, можливо трохи на високій для себе швидкості - але дозволяю, коли попереду малолюдно і відносно не "могульна" траса. Боковим зором під час карвінвого траверсування помічаю, що доганяє ломоподібний предмет, з дуже великою ймовірністю зіткнення. Роблю незаплановао різкий поворот з метою втекти від лома, і як наслідок вискакую на "зону могулу" на завеликій, як під свою техніку, швидкості.. Серія скачків через пару трамплінчиків з поступовим наростанням швидкості. Розумію, що після наступного трамплінчика найбільш ймовірно вже не контролюватиму швидкості, приймаю рішення аварійно тормозитися в повороті зі скидом п'яток в момент наступного приземлення, тим більше, шо наступне приземлення не на горбочку, а на зоні між горбочками. Не врахував, що там льодок, притрушений снігом - і як наслідок - кант зривається і налітаю поставленими на кант під кутом до напряму руху лижами (принаймі мені так здавалося ) на початок наступного горбочка, причому удар по лижах відбувається не в зоні кріплення, а ближче до носка (ліва лижа зовнішня). Лижі закручує, відчуваю, що кріплення не відпускає, встигаю подумати - привіт, гвинтоподібне :-(. Але десь в самий останній момент, коли вже є ніби відчуття болю в коліні - кріплення спрацьовує. Лечу. Не сильно, відразу встаю, біль в коліні трохи є, але не катастрофічна, швидко стухає, хоча не повністю. Роблю розминку коліна, різких больових відчутів немає. Дякую всім святим, що пронесло, вирішую трохи послабити кріплення. Стаю на лижі, їду далі. Кататися можу, трохи легка ниюча біль під лівим коліном, зліва. Зростає, коли робити на коліно нагрузку вище середньої. Але не до критичного рівня. Вирішую не грузити ліве коліно, так і катаюся до кінця дня, не гружачи сильно ліву ногу, майже комфортно. В кінці дня відстібую черевики, стаю на ліву ногу - і обана - йти практично не можу. Стояти в стані спокою - майже без проблем, але в випадку відштовхування лівої ноги при ходінні - біль під коніном зліва, також при відштовхуванні лівою вправо, типу як при боковому кроці... Всяке згинання ноги в коліні без нагрузки - майже без проблем, напискування пальцями рук з метою виявити больові точки - майже без больових відчутів, хіба що трошки ниє зліва збоку під коліном. Ходжу з затрудненям.
Думаю, що то якийсь забій суглобу, без пошкоджень, і сподіваюся, що само пройде. Чи то дійсно так, чи варто відвідати травмопункт? За більше чим за добу з часу цієї події болі в стані спокою не зросли, хоча й больові відчуття при ходінні не зменшуються. Якихось підпухнань і тому подібного не має....
пс.. місяців декілька вже робив різного роду вправи на укріплення коліних суглобів, так як після минулорічного сезону вирішив, що вони в мене не фонтан - іноді нили після нагрузок...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 14.02.2010, 23:00   #214 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Rus 73
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: ELAN Speedwave14
Цитата:
Коментар від Ihor Переглянути коментар
Якихось підпухнань і тому подібного не має....
Я думаю у вас все ок. Дернули связки и немного хрящ. Неделю без нагрузок с применением восстановительных процедур и загружать приседаниями (если бы не мое спортивное прошлое, порвал бы связки точно).
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 14.02.2010, 23:07   #215 (посилання)
теоретик detected
 
Аватар для Ihor
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Тернопіль

Снаряга: Magfire 10, waveflex 12
Rus 73, дякую.

Цитата:
Коментар від Rus 73 Переглянути коментар
... с применением восстановительных процедур ... .
А що то таке, якщо можна, в двох словах...



Цитата:
Коментар від Rus 73 Переглянути коментар
. и загружать приседаниями .
Щойно попробував присідати - болю майже немає. Буду потрошки грузити...
Але якщо ноги на ширині плеч і робити напівприсідання зі зведеням колін - біль трохи є..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 15.02.2010, 00:16   #216 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Rus 73
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Харьков

Снаряга: ELAN Speedwave14
Посмотрите выше мой пост, я описал свой курс восстановления. А приседать пока рано, дайте суставу отдохнуть неделю, затем пробуйте постепенно приседать.

Добавлено через 4 минуты

на стр. 18 в конце.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Ihor
Старий 16.02.2010, 10:24   #217 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
Други, скажите плиз, у кого была травма колена.
Вообщим на футболе повредил внутренний мениск. Знакомый хирург (вместе с Левинцом учились) пока точно не сказал после осмотра и МРТ, что будем делать. Дал 2 недели на посмотреть, а там бум мол решать. Т.к. это через знакомого, то думаю, что при отсутсвии необходимости в операции, он так и скажет.
Завтра уже идти к врачу. В принципе, немного припухлость присутсвует, боли нет, но подхрамываю по привычке. А главное, что до конца нога не разгибается, а когда сгибаю, то тоже присутсвует ступор.
У меня такой вопрос. Неполная амплитуда сгибов ноги - это нормально после 2 недель после травмы?? Или вероятность операции большая?? И еще, мне сейчас делать упражнения на разработку ноги или пока поберечь ее?
Заранее благодарю!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2010, 10:36   #218 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Цитата:
Коментар від jugashvili Переглянути коментар
Други, скажите плиз, у кого была травма колена.
Вообщим на футболе повредил внутренний мениск. Знакомый хирург (вместе с Левинцом учились) пока точно не сказал после осмотра и МРТ, что будем делать. Дал 2 недели на посмотреть, а там бум мол решать. Т.к. это через знакомого, то думаю, что при отсутсвии необходимости в операции, он так и скажет.
Завтра уже идти к врачу. В принципе, немного припухлость присутсвует, боли нет, но подхрамываю по привычке. А главное, что до конца нога не разгибается, а когда сгибаю, то тоже присутсвует ступор.
У меня такой вопрос. Неполная амплитуда сгибов ноги - это нормально после 2 недель после травмы?? Или вероятность операции большая?? И еще, мне сейчас делать упражнения на разработку ноги или пока поберечь ее?
Заранее благодарю!
Вероятность операции действительно большая. У вас поврежденная часть мениска блокирует сустав.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ CLS
Старий 16.02.2010, 10:53   #219 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для jugashvili
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Head I Speed world cup, Nordica Dobermann SL Pro
Эх....
Спасибо за ответ, хоть и не обнадеживающий. А что, сустав должен был быстро разблокироваться??
Просто поммню, при надрыве мышцы бедра, она довольно долго не имела достаточной эластичности.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 16.02.2010, 11:27   #220 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Вам дали время две недели для того, чтобы сустав пришел в состояние, когда его можно диагностировать разными тестами. Сейчас идите к врачу. Он должен провести эти несколько тестов, посмотреть МРТ и сказать свой вердикт.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
Укрепление коленного сустава Vredinka Медпункт 86 01.06.2021 21:56
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31
Травмы почек Mudrik Медпункт 10 10.02.2010 12:38

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000082 (79%)17 (16%)5 (5%)
Yesterday046947082 (79%)17 (16%)5 (5%)
Month94784578256212829 (61%)1615 (35%)168 (4%)