Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы голени и стопы
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 24.10.2010, 10:48   #21 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для natali70
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Icelantic Nomad RKR, Moment Hot Mess, Armada TST
Игорек, больше одного на велике ночью из гостей отпускать не буду Метро рулит
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Metr
Старий 24.10.2010, 11:38   #22 (посилання)
Anton Ski School
 
Аватар для Anton_Yakovina
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: боты Atomic Hawx Prime 120s лыжи разные :)
Товарищ тренер! настоящим довожу до Вашего сведения, что Вы обязаны быть в строю к декабрю с.г. В случае не выздоровления к вышеуказанной дате Ваше поведение будет рассматриваться, как злостное уклонение от прямых служебных обязанностей. Вам будет объявлен строгий выговор с занесением в личное дело. Вы будете понижены в должности с тренера-фотографа до диспетчера-фотографа, обязанности которого будете исполнять вплоть до полного выздоровления, освидетельствовнного лично мной, посредством совместного пешего восхождения на в. Гемба с последующим спуском с оной линией в три дуги по маршруту "Стена".

Руководитель школы фрирайда Anton Ski School,
Яковина А. В. , 24 октября 2010 г.

PS Игореха, родной, не унывай. Ботинок действительно работает как шина. Проверено. Четыре года назад, перед первым сезоном школы, я тоже побился (паркурил с Гришкой), порвал связку на голеностопе, в начале сентября. Стопа месяц была как батон. Думал, пропал сезон и ваще. Но выпал снег, я застегнул тапки и тут же обо всем забыл. Нимегезик попей и мумиё, компрессы с бодягой и жди в гости.

Востаннє редагував Anton_Yakovina: 25.10.2010 о 07:23.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2010, 18:15   #23 (посилання)
Хрень дилер
 
Аватар для Junior
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Место, где сбываются мечты...

Снаряга: Armada INVICTUS & Kufo
Metr, дружище, держим за тебя кулачки. Возвращайся в строй поскорей…
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.10.2010, 23:06   #24 (посилання)
off piste
 
Аватар для Netka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Armada TSTw, Völkl Bash 116
Метр, поправляйся!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 11:17   #25 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Metr Переглянути коментар
Посетил травмпункт.

Итог: перелом без смещения лодыжки, и в понедельник консилиум будет решать, порвано там что то и надо делать операцию по сшиванию связки или все в порядке и просто лангет заменят гипсом.

Пообещали 6-ть недель в гипсе и я как огурчик
Не хочу ростроювати, але це таки хрєновий перелом . І вилазити з нього тяжко, вже по собі суджу. Те, що зміщення нема, це добре, не треба буде кістку вправляти. І головне, щоб підвивиху не було, так як це у подальшому на ходіння впливає (я від підвивиху зараз косолаплю, не можу нормально прямо ходити).

Ігор, виздоровлюй, гіпс знімати не спіши, хай краще на тиждень-другий перетримай, однак будеш знати, що після його зняття ти не ризикуєш надірвати зв"язки. По реабілітації після гіпсу я скоро напишу окремий пост, так як поки що сама над собою роблю досліди, відвідуючи кабінет ЛФК та процедури з озокеритом.

Головне, не падай духом! А катати цього сезону ми і так будемо :ok:.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 13:15   #26 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Metr
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: MOMENT Night Train, Black Diamond Zealot
Всем, всем спасибо!

Лучики здоровья видимо дошли, так как вроде все хорошо, сегодня смотрели врачи, операцию не назначили. Контрольный снимок в среду (отек должен сойти) и меня из лангета пакуют в гипс. Далее только выздоровление.

Восстановление планирую так: клин клином. Куплю шипованую резину и буду разминать ногу ездой на велосипеде (правда надо поменять заднее колесо, переспицывать переднее, ну рама там еще)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 14:21   #27 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від Metr Переглянути коментар
Восстановление планирую так: клин клином. Куплю шипованую резину и буду разминать ногу ездой на велосипеде
Правильное решение человека, который оценивает свои силы и не собирается прожить "в тепле и покое - овощем пол-года", как ему вполне могут советовать врачи, которые бояться ответственности.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.10.2010, 20:26   #28 (посилання)
Человек-протест
 
Аватар для Traffic_Jam_[TJ]
 
Зараз: поза форумом
Звідки: КиеFF

Снаряга: Armada JJ MAGFIRE 82xTi
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
Не хочу ростроювати, але це таки хрєновий перелом . І вилазити з нього тяжко, вже по собі суджу. :.
та ладно
нормальный такой перелом )
ходить больше.
водить больше )
ну плавать побольше.
кароче - вести нормальный образ жизни и забудется скоро.

тьху-тьху-тьху что без метала обошлось.
а то он реально напрягает.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 29.10.2010, 23:28   #29 (посилання)
Новичок
 
Аватар для arni
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Volki Supersport S3, Вело - Giant NRS (custom)
Игорёк, выздоравливай. Как будеш в строю и на шипах - погоняем. Зимой, да по льду, по снегу, тоже свой экстрим и разминка неплохая. Лучики послал...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) Metr
Старий 24.01.2011, 12:07   #30 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Сталось приблизно так.
Дуже тяжкий сніг, я зранку хотів їх поганяти на техніку (шмиг), але на тому снігу то було дуже тяжко. Катали 5Н. В нас три рації, я свою ставив не безперервну передачу протягом 5 хв, і супроводжував Ляну і її сестру коректуючи помилки, які вони робили. Їм сподобалось.

Рація в мене здохла і вони пішли у вільне плавання, тим більше що я зустрів Пивомана. А потім ще один знайомий підключився. Пішли на 5Ф. Вони за нами. Мій знайомий Бодик дуже швидко і впевнено їде, я за ним, Пивоман також. Ну а дівчонки за нами. Рижик 5Ф любить і вправно по ній завжди спускалась. Це вже було 11-30, ножки гуділи і ми планували ще пару спусків перед тим вертатись на базу. Я зупинився передихнути і глянув наверх. Метрів 100 зверху лежала Рижик біля неї стояла сестра Сянька. Питаюсь що там? Відповідь - рука. Рижик піднялась, встегнулась в крєпи, зробила один поворот і стоїть. Я піднявся до неї, каже - нога ліва. Але вперта каже зара передихну і сама з'їду. Питаю як то сталось. Каже - не знаю, перекинулась через палку і заднік кріплення був не розкритий. Ясно - спрацював переднік. Дилюсь, передок стоїть на 6. В неї вага 70+ і зріст 183. Нормально, тим більше, що в минулому сезоні просила підтягнути передок.

На мою думку, вона спіткнулася об палку, (я з ними відпрацьовував класику - укол - поворот -плечі в долину), але була завелика швидкість (може хотіла мене догнати) і дуже тяжкий сніг. В неї ще є помилка (восьма секунда на відео), відводить внутрішню лижу в сторону повороту, на відео це видно, от вона тою ногою за палку і зачіпилась. Удару не було, якби то було різко то крєпи спрацювали би, воно їй ту ногу поступово і м'гко викручувало, опорна то нога йшла по дузі. То вже не перше її таке падіння, але попереднє було на легенькому сніжку і там все спрацювало. Через 10хв після того як крикнули що треба спаси, вони приїхали. Айк'я, медпункт, рентген.

У Львові пропонували на розтяжку, ми не погодились. Наклали гіпс і до дому. Знайшов знайомого травматолога, показав знімки. Він каже треба знов вправляти, якщо не вдасться то операція. В середу спробував вправити - не вдалось. Каже між кістками попала м'яка тканина і вона не дає кісточкам стати на місце. У вівторок операція. Будуть вправляти вивіх, і вставляти пластину. Травматолог також гірськолижник, каже в грудні Рижик буде катати.
От такі новини з Буковеля.

ПС Зараз, перед операцією, роблять повторний рентген, і будуть знімати гіпс.

На сьогоднішній день приблизно 1500 грн пішло на лікі рентгени гіпси.

Дякую всім хто відгукнувся з допомогою, з вами значно легше і швидше Рижик повернеться на схил.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы коленного сустава Sheridan Медпункт 1289 08.04.2024 16:00
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
На лыжи после травмы ПУСИК Медпункт 39 20.10.2021 15:01
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today0893910 (83%)2 (17%)1 (3%)
Yesterday0912849683 (65%)44 (34%)1 (1%)
Month95014309246512671 (62%)1465 (34%)189 (4%)