Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Травмы голени и стопы
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 26.01.2011, 17:29   #51 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 18:15   #52 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Зустріч з дохтіром, вреда не принесе. Правильно сказали, що різати без "Ок" не буде, також "без бабла" пальцем не поворухне, за то скаже (безкоштовно) свою версію виникнення і метод можливої боротьби.

"не ну а шо?" (с) Варонка
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 18:33   #53 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
начинается
Маріша, я тобі дивуюся, невже тобі нецікаво, що насправді з тобою відбувається? Вроді вже не дитина, а поведінка та ставлення до проблеми якісь дитяче. Чи може це стьоб, настрою твоїх повідомлень я щось слабо вловила.

В наш час, коли всім і всюди на тебе і твоє життя пох, треба іноді не один кабінет із хмирями-лікарями обійти, щоб щось у них дізнатися та випитати. І рот за себе треба дерти на кожному кроці - це твоє життя і твоє здоров"я і ти маєш право на нормальну лікарську консультацію. Я розумію, що маючи Інтернет, можна і тест на вагітність пройти, але, я думаю, зараз Інтернет - це не твій випадок. Підтримую Варонку - сходи до лікаря.

Тепер стосовно поради Вотербоя - Діма має рацію, капуста, в принципі, має здатність знімати та розсмоктувати набряки та речовину, що утворилась під шкірою. Однак за твоїм описом я так зрозуміла, що це не просто набряк, а підшкірний мозоль; мозолі, зрештою, можна прибрати й іншими способами, окрім хірургічного втручання.

Стосовно різання - ні один лікар не зможе отак взяти і тобі там щось вирізати. По-перше, він не має на це права, а по-друге, ти забула, що всі лікарські послуги у нашій країні насправді платні? Я не захочеш, ніхто тобі нічого вирізати не буде, тим більше, я вже писала вище, що хірургічне втручання не завжди є єдиним методом вирішення проблеми.

Лікарів не треба боятись - навпаки, треба їх більше домахувати своїми проблемами, щоб на тебе звернули увагу і адекватно проконсультували. Та що виділи із свого робочого дня кілька годин на похід у полікніку і вперед.

Все буде добре, не переживай! :ok:
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 19:05   #54 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Взагалі-то "начинается " я написала після того, як замість якихось конструктивних порад, почався оффтоп (як завжди):
Цитата:
Коментар від Afro Samurai Переглянути коментар
А если доложить хлеба, то наутро будет бутер.
Цитата:
Коментар від Pertutto Переглянути коментар
Странно. стереотипы говорят о другом. Или ты со своим интересом, Врединке капусту подсовываешь?:wink:
Звідси і був сарказм

Стосовно різати: якщо лікар хоче різати, то він не буде мені розказувати, що можна капусту прикласти. він скаже, що треба різати.
бо йому так вигідніше. і 99% хірургів, до яких я ткнуся скажуть саме це. то навіщо лазити по поліклініках, якщо заздалегідь знаєш, що тобі скажуть.

Ця тема на форумі навіщось таки існує. І те, що я тут задала питання і чекаю на них відповідей, ще зовсім не означає, що я сприйму сказане як істину
в останній інстанції і сліпо послідую чиїмось настановам. Це означає лише те, що треба брати до уваги не лише висновки лікаря (який не завжди слідує
медичній етиці і блаблабла), а й досвід інших людей, а особливо тих, що "не первый день замужем".

Jolie, ти так кажеш, ніби з кожним забоєм і синцем всі біжать до лікаря. Купують долобене/фастум/диклак, в'яжуть бинтами, але не летять до лікарні.
От я й подумала, що варто поцікавитись, можливо є якась чудо-мазь проти таких неприємних речей
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.01.2011, 19:33   #55 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
..............
От я й подумала, що варто поцікавитись, можливо є якась чудо-мазь проти таких неприємних речей
ВатерБой правду сказав - капуста. Я би ще добавив мед і сечу.
перевірено особисто, шпору на п'ятці розсмоктує протягом двох тижнів. З мозолем під колінкою ЯТД (я Так Думаю) справиться швидше.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2011, 11:29   #56 (посилання)
li_
Давно на форуме
 
Аватар для li_
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: ,,, но свои
Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
..... досвід інших людей, а особливо тих, що "не первый день замужем"
З мого досвіду.
На кожний синець і забій прикладала зразу холод – сніг. На ніч робила йодну сіточку.До лікарів не зверталася.

Цитата:
Коментар від Vredinka Переглянути коментар
у меня на левой голени впереди появилось выступающее уплотнение диаметром сантиметра три и высотой примерно в полсантиметра.
Точно такая же шишка, в том же месте, только на правой ноге со студенческих лет. До сих пор сама не проходит, холод, йод не помог… Жаль, что тогда не было Форума, я бы последовала советам Jolie!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 27.01.2011, 15:05   #57 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Було так


Після операції стало так


Додано через 4 хвилини

Операція проводилась під наркозом, Рижик могла розмовляти, але болю не відчувала. Операція тривала 2,5 години. Ще 4 години була як ватна. А потім почалось. Шалений біль, який вдалося зняти тільки якимось наркотиком.

На сьогоднішній день нога без гіпсу, кожен день перев'язки, уколи, капельниці.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2011, 14:35   #58 (посилання)
Новичок
 
Аватар для frukstruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: мариуполь

Снаряга: прокатные :)
двойной перелом голени и горные лыжи

Здравствуйте все! В марте прошлого года ,после неудачного падения,сломал правую голень.01 04.2010г.была проведена операция интромедулярного остеосинтеза специальным ''гвоздем''.Некоторые снимки можно посмотреть в альбоме..двойной перелом голени.. В данный момент двигаюсь почти не хромая,играю в большой теннис [в основном парный,одиночный еще тяжеловат] Много хожу пешком.Очень хочется встать скорее в лыжный строй!Мои близкие меня не понимают Если у меняя шанс? Может быть у кого был подобный опыт?Поделитесь,кто что знает!Методики,упражнения,диеты,людей,которые катают после подобной травмы.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1146 (800x302).jpg
Переглядів: 213
Розмір:  109,0 КБ
ID:	12370  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1129.jpg
Переглядів: 244
Розмір:  188,2 КБ
ID:	12371  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_1143 (800x306).jpg
Переглядів: 269
Розмір:  116,5 КБ
ID:	12372  

Востаннє редагував frukstruk: 24.02.2011 о 01:13.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2011, 17:08   #59 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від frukstruk Переглянути коментар
Может быть у кого был подобный опыт?Поделитесь,кто что знает!
Такой опыт был у одного оочень известного человека.... он даже 2 голени сломал!
Вдохновляйся: http://extreme.com.ua/forum/zvyozdy-...go-kulaki.html
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2011, 17:49   #60 (посилання)
Новичок
 
Аватар для frukstruk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: мариуполь

Снаряга: прокатные :)
Спасибо за ссылку!Посмотрел и вспомни,как этот период проходил у меня.Главное-не раскисать!Но меня беспокоит,что нога ..собрана..,как бы помягче сказать,не очень красивоНа сколько сбора made in ukrain будет прочной? см.Альбомы(двойной перелом голени)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Травмы коленного сустава Sheridan Медпункт 1289 08.04.2024 16:00
Травмы кисти Malaya Медпункт 73 20.01.2024 09:24
На лыжи после травмы ПУСИК Медпункт 39 20.10.2021 15:01
Народная медицина и травмы klepakoff Медпункт 51 13.05.2019 16:49
Травмы плечевого сустава Rio Медпункт 65 08.10.2016 15:31

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today07307229 (73%)9 (23%)2 (5%)
Yesterday0212927680 (62%)37 (29%)12 (9%)
Month104594505247752776 (61%)1557 (34%)184 (4%)