Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Медпункт > Страхование
Медпункт травмы, лечение, профилактика


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.02.2011, 18:39   #71 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для dudunyk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Каменец-Подольский

Снаряга: Зима: waveflex 78 TI Лето: Specialized HR Sport
Как-то очень недешево выглядит. Примерно раз в десять дороже чем застраховаться дома.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.03.2011, 01:30   #72 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Цитата:
Коментар від Neon Переглянути коментар
иии... а шо з страхівкою яка була разом з абонементами ?!
прояснили что-то Безкоштовна медична допомога та страхування у ГК «Буковель» | Буковель. Гірськолижний та SPA курорт №1 в Україні. Карпати. Зима
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 25.03.2011, 16:18   #73 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
... Можна застрахуватися на 3 дні (дуже зручно для тих, хто катається у вихідні). Для спортсменів-любителів страховий платіж складатиме 45,00грн при страховій сумі 60.000грн. Є безумовно і можливість заключення договорів на інші терміни: 5, 6, 7, 14, 21 день, 1 міс...12 міс. Ще цікаво, що не потрібно збирати чеки на витрати. Сума страхової премії визначається згідно таблиці отриманих пошкоджень...
Докатав сезон. Купляв страховий поліс на кожні вихідні. Мінімальний термін страхування 3 дні з вартістю поліса 45,00грн, страхова премія 60.000грн. Виїжджав 5 раз, коли на 2, коли на 1 день.
Результат (бюджет):
Куплено полісів 5 по 45,00 кожний.
Потратив 225,00 грн.
Катався 9 днів.
Середня вартість страхування 1-го дня катання вийшла 25,00 грн.
Якщо б купляв з початку сезону, сума була б в 2 рази більшою = 450,00грн. (з страховою премією 60.000грн.) Не такі вже великі витрати.
Думаю, це для мене вже буде правилом на майбутнє.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 15:51   #74 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
О бесполезности страховки...

Сегодня побывал в офисе одной крупной страховой компании.
Было желание приобрести страховой полис... расскажу почему пришлось от этого отказаться.

По-сути, страховка спортсменов может быть двух типов: "страховка от несчастного случая" и "медицинская страховка".
Механизм их принципиально различается.

"Страховка от несчастного случая" покрывает результаты несчастных случаев в виде выплаты процента от выбранной вами страховой суммы (обычно 10-20 тыс. грн).
Процент этот определяют в зависимости от поставленного диагноза, он жестко фиксирован и НЕ ЗАВИСИТ от стоимости лечения.
Стоимость такого полиса не высока. Например, это может быть что-то около 300-500грн в год и это с учетом повышенных рисков при занятиях спортом.

В случае возникновения страхового случая, вы оплачиваете лечение самостоятельно, а после этого страховая компания выплачивает вам сумму исходя из определенной таблицы.
Такая таблица у каждой компании своя, и, кстати, не все компании дают ее на руки даже клиентам, что также не может не наводить на мысли.
Мне все-таки удалось заполучить одну из таких таблиц. Скачать ее можно тут: таблица выплат при страховании от нещасных случаев @ EX.UA

Рассмотрим конкретный случай.
Недавно при катании получил серьёзный перелом плеча наш друг Витя Виноградов. Лечение требует операции, стоимостью около 10 тыс грн.
Допустим, у него бы был страховой полис на год, стоимостью 500 грн на сумму 20 тыс грн.
Согласно таблице, ему полагается 5% за перелом и 3,5% как надбавка за оперативное вмешательство. Итого 20000*0,085=1700 грн.
Отнимите от них первичную стоимость полиса и выйдет 1200грн... на фоне стоимости операции эта сумма выглядит смешно.

И не забывайте, чтоб получить эти копейки, вам нужно быть дотошным в оформлении всей медицинской документации и еще доказать, что вы действительно получили такую травму.
То есть, бегать по врачам и офисам страховой с бумажками, вместо того чтоб спокойно восстанавливать здоровье.

Что касается "медицинской страховки", то стоимость ее на порядок выше, чем "страховка от несчастного случая".
Она покрывает само лечение. Но при этом, компания может отказать вам в выплате, если вы лечились "не в том" медицинском учреждении.
Перед ее оформлением нужно еще пройти основательный медосмотр. Кто ж захочет страховать, например, ракового больного.
А если еще вы хотите, чтоб она покрывала вероятные травмы при занятиях спортом, то ее стоимость будет выше и может лежать в пределах 10-12 тыс грн/год.
Да, не спорю, это выгодно, если вы решили болеть 2 раза в месяц и лечиться "основательно".

Но, если вы не хотите (а кто хочет?) постоянно болеть и получать серьёзных травм, то она опять же теряет смысл.
В случае серьезной травмы, как в случае с Витей, вам придется найти те же 8-12 тыс грн. и заплатить за лечение, вместо того, чтоб покупать страховой полис, который вам может и не пригодиться.

Выводы: послать страховые компании подальше, беречь свое здоровье, зарабатывать много денег, иметь голову на плечах и много друзей
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Rio, Matrix_grek, Natusik, griig, inney, Sera, Wilson Payne Не согласен MIC
Старий 30.03.2011, 18:35   #75 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Цитата:
Коментар від waterboy Переглянути коментар
...
Такая таблица у каждой компании своя, и, кстати, не все компании дают ее на руки даже клиентам, что также не может не наводить на мысли.
...
Я отримав на руки таку таблицю без проблем. Окрім того, за моїм проханням, мені навіть завірили її печатками, що величини відшкодування відповідатимуть у випадку чого, а не будуть визнані "отсебятиной". Мені навіть сказали, що такі таблиці обов'язково повинні узгоджуватися держфінустановами (до деталей я вже не доколупувався).

Цитата:
Коментар від waterboy Переглянути коментар
...
Рассмотрим конкретный случай.
Недавно при катании получил серьёзный перелом плеча наш друг Витя Виноградов. Лечение требует операции, стоимостью около 10 тыс грн.
Допустим, у него бы был страховой полис на год, стоимостью 500 грн на сумму 20 тыс грн.
Согласно таблице, ему полагается 5% за перелом и 3,5% как надбавка за оперативное вмешательство. Итого 20000*0,085=1700 грн.
Отнимите от них первичную стоимость полиса и выйдет 1200грн... на фоне стоимости операции эта сумма выглядит смешно.
...
За 9 днів катання (я писав про це) я витратив 225грн. Якщо б такий поліс був у людини, яка б мала травму як у Виноградова.
60.000*20%(за таку травму)= 12.000грн. Думаю, що коментарі зайві. І менше постів буде писатися в темі №2 форуму, яка ще до того прикріплена мертво до шапки.
Хто як, а я якщо їхатиму на гору не просто позагорати під весняним сонечком, то куплятиму страховий поліс однозначно.
Цитата:
Коментар від waterboy Переглянути коментар
... иметь голову на плечах и много друзей...
Не спорю. Та краще коли ті друзі в магазині, де ти отоварюєшся, в майстерні, де ти лижі обслуговуєш, в....., в страховій компанії. І у випадку чого, вони чесно допоможуть у вирішенні питання нормальним шляхом (без намахування та мухляжа).

Востаннє редагував MIC: 30.03.2011 о 19:55.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 22:15   #76 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Страхова премія 60.000грн. Середня вартість страхування 1-го дня катання вийшла 25,00 грн.
За месяц это 750 грн.
А за год - те же 9000 грн, что и за медицинскую страховку.

Да, согласен, как страховка в поездку на несколько дней такой вариант подходит, но для долгосрочной страховки, например, на весь сезон - не вариант.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 22:33   #77 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Я не катаюся (як і більшість) 365 днів в році. Цього сезону вийшло близько 20. Поліс почав брати з середини сезону, і тільки на дні коли виїжджав на катання. При цьому завжди з поліса вилітав 1 або 2 дні в холосту (реально 1 день коштує 15грн, мінімально 3 дні, я їздив на 1-2 дні). Для того, хто їде у відпустку на 5-7-10-т.п. купляти поліс ще зручніше/дешевше. Для мене, н-д, сезон із 20-30 днів коштуватиме 400-600грн. (не одразу а завжди по чуть-чуть на протязі 3-4 міс). Витрати незначні в загальній купі витрат. А на цілий рік спортивна страховка (по 4 групі найскладній) і не потрібна. На той час коли поїздка - на той час і страховка.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 22:36   #78 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для waterboy
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
А на цілий рік спортивна страховка (по 4 групі найскладній) і не потрібна.
У спортсменов помимо выездов в большие горы принято регулярно тренироваться на локальных горках. А еще они не прочь все лето гонять на ДХ-байке или агрессивных роликах. Да, не каждый день, но минимум несколько раз в неделю.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 23:00   #79 (посилання)
MIC
-------------
 
Аватар для MIC
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: Völkl Bridge '11, Marker Squire Demo, Salomon Course Carbonlink
Ну екстремалам взагалі хз для чого страхування? Тоді і нерви ніщо лоскотати не буде, не буде вибору ломати голову, чи шию, і весь смисл життя нівелюється?
Якщо людина занята постійно ризиковим заняттям, вона тим більше повинна думати про своє майбутнє. Можна багато заробляти і забезпечити своє , не дай Бог, лікування навіть дороге. А можна стати інвалідом і хто тоді буде постійно рядом? Хто "лдебедя" до ліжка носитиме у випадку чого? Заробіток дорогий враз всякне. Тут навіть страховка від нещасного випадку не допоможе. Тут програми ще серйозніші підключати потрібно. Та "на вкус и цвет все фломастеры...". Я вибрав свій фломастер, далеко не ідеальний, просто зараз по можливосям і доступності підходящий.

ПС. За 1 місяць біля 460грн. (25 за день, тому що я платив за три дні 45 а катав 2, або 1). 2 місяці 720, .... 4 міс 1200. Що, такі малі заробітки, що не хвататиме....?

ППС. Я своє бачення питання нікому не нав'язую. Програм багато різних, компаній також, а людей з своїми думками і баченнями в н-раз більше. Кому із страховкою кататися, а кому і без шлема між скалами пролітати. Кожному і свій хліб з маслецом.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.03.2011, 23:14   #80 (посилання)
Swell Lady
 
Аватар для Vredinka
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Casais do Baleal

Снаряга: Armada TST 2013, Elan Twist 2011
Цитата:
Коментар від MIC Переглянути коментар
Що, такі малі заробітки, що не хвататиме....?
Ми тойво... бідні студенти взагалі-то..
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
:) MIC
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today03309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94874357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)