Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Снегозависимость > Фрирайд территория > Места и отчёты > backcountry в Карпатах
Места и отчёты покатушки в больших горах и большом снегу


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 22.01.2010, 10:17   #121 (посилання)
Координатор Форума
 
Аватар для Jolie
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv, Ukraine

Снаряга: Dynastar Sweet Trouble, Atomic Race SL 10, Fischer Competition RC 4, боти Tecnica Viva Inferno Crush
Знайшла у ЖЖ дві досить цікаві статті стосовно загибелі 4 людей під Близницею, яка сталася на Свидовецькому хребті ще у далекому 1990-му році. Як показали факти цієї трагедії, гори помилок не прощаюсь і безжальні до новачків та недосвідчених.

Прочитати матеріали стосовно цієї трагічної історії та ознайомитися із коментарями можна тут:

alexey_ap - Двадцать лет с трагедии на г. Близница

Краплинка всесвіту - 20 років тому під Близницею

Краплинка всесвіту - піша прогулянка Свидовцем з елементами граду і фото
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.01.2010, 11:31   #122 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Pertutto
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: K2 Seth K2 Hell Bent
Цитата:
Коментар від Jolie Переглянути коментар
....гори помилок не прощаюсь і безжальні до новачків та недосвідчених.
обов'язково додав би, - до необачливих, самовпевнених, зневажливих
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.02.2010, 21:40   #123 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для Dimalew
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Uzhgorod

Снаряга: HEAD Supershape Magnum
Вилазка на невеличкий "горбик" (біля 800 м над р.м.) в Воловецькому районі.
Один із перших катальних сніжків цього сезона (19.12.2009) в тих краях (і майже по всій Україні)...
Ні одного каміньчика під снігом, сплошна трава.







  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2010, 15:55   #124 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
Говерла 20-21.02.2010

Погода стан снігового прокриву на курортах не радували.
Але були оптимістичні прогнози, бажання і хороша компанія.
Тому 20-го зранку стартанули на Заросляк.
По дорозі перед базою було сумно - все плило і накрапав дощ.
Трохи потішила веселка. Це давало надію на зміну погоди.

Дорога нерозчищена, без ланцюгів би не виїхали.
Приїхали пізно, біля 13 (бо пізно виїхали).
Температура біля бази близько 4 вище нуля
Поки поселились, перекусили, і т.п. Часу залишилось небагато тому обмежились лише підйомом до метеостанції.
Та й постійний дощ не вселяв ентузіазму. Сніг мокрий, важкий. Піднімаючись часом можна було провалитись по кісточки в воду.
Спускались теж практично по воді.
А дощ лише посилився.
Минулотижневі змагання з фрістайлу залишили по собі здоровенний трамплін біля 2 м.

А схил вище трампліну виглядав зовсім сумно.

Проте невтомні Сергій (Sera) і Всеволод зробили по декілька спусків.

Невесело було і ввечері - дощ не переставав.
Спати лягали під барабанний дріб дощу по підвіконню. Але продовжували надіятись на чудо.
І не даремно! Зранку побачили за вікном засипані автомобілі!

Виглядало так що підсипало 15-20 см снігу, і що важливо – температура впала нижче нуля!
Швиденько зібрались і наверх.

Йшли по слідах одеситів (з місцевим провідником), які в суботу підіймались для ночівлі на горі. Метр в сторону – і провалювались по коліно, а згодом і по пояс…


Видимість погіршувалась з кожним метром.

Зустріли одеситів, які вже спускались вниз.

Після малої Говерли майже нічого не видно, тому вище не піднімались.

Спуск був хорошим!

Повернення. Збір.
А дорогу замело. + важкий Ікарус, який приїхав зранку, зробив глибоку колію.
Одеситам на Ланосі вибратись було не легко …

Після КПП дорога розчищена.

За хорошу компанію дякую Всеволоду, Сергію (Sera) і новоспеченому фрірайдеру Андрію :wink:


Фотки з телефонів і мильниці, тому сорі за якість.
Sera, думаю, має ще трохи якісніших.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0436.jpg
Переглядів: 1520
Розмір:  149,6 КБ
ID:	5607  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0449.jpg
Переглядів: 1501
Розмір:  142,3 КБ
ID:	5608  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0454.jpg
Переглядів: 1493
Розмір:  196,5 КБ
ID:	5609  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0475.jpg
Переглядів: 1481
Розмір:  240,5 КБ
ID:	5610  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0476.jpg
Переглядів: 1458
Розмір:  238,1 КБ
ID:	5611  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0480.jpg
Переглядів: 1476
Розмір:  177,0 КБ
ID:	5612  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зображення0462.jpg
Переглядів: 1474
Розмір:  216,4 КБ
ID:	5613  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зображення0595.jpg
Переглядів: 1510
Розмір:  360,2 КБ
ID:	5614  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Зображення0487.jpg
Переглядів: 1470
Розмір:  336,1 КБ
ID:	5617  Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0478.jpg
Переглядів: 216
Розмір:  340,0 КБ
ID:	5618  


Востаннє редагував Vols: 23.02.2010 о 15:58. Причина: доповн.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 23.02.2010, 16:04   #125 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Vols
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: спліт Voile Mojo RX
п.с. Згодом виглянуло сонце. А сніг все падав.

Місцеві "гуру" (працівники бази) запевняли, що має сніжити декілька днів
Якщо погода не змінилась, то 2-й етап ФК мав би бути значно цікавішим за 1-й.
Мініатюри додатків
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0482.jpg
Переглядів: 1569
Розмір:  277,4 КБ
ID:	5619  

Востаннє редагував Vols: 23.02.2010 о 16:50. Причина: правка
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 24.02.2010, 01:51   #126 (посилання)
Посол Тростянкома, Бордер
 
Аватар для Sera
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Lviv

Снаряга: Elan Race SL Waveflex 160 - 2009г; Сноуборд Flow Solitude WX 164 - 2008г;
Ну та, все так і було
Мої фотки з поїздки ТУТ
В суботу дійсно погода була більше схожа на пізню весну, тепло, та ще і злива. Спуск від метеостанції скорше нагадував вейкбордінг. Всі промокли. Речі до ранку не всі висохли. На наступний ранок вже планували кудись тікати чи то на Бук, чи то на Драг . Але ранок неділі порадував і переконав нас що на вулиці все-ще зима . Снігу так насипало що треба було вже хвилюватися чи вдастся нам звідти виїхати ввечері, чи прийдеться лишатися на понеділок, забувши про роботу.
Піднявшись на малу Говерлу стало зрозуміло що вище ми не підемо, бо видимості не було зовсім, та і хмари не збиралися розсіюватися, тому почали спуск. Сніг був чудовий, його було багато, він був м"який і стабільний. Здавалося що в цей час можно було проїхати по любому кулуару, хоча там і було ДУЖЕ багато снігу, але ми не ризикували і вибирали безпечні шляхи, навіть для не стабільного снігу. Спустившись до лісу не всі мали бажання ще на однин підйом. Бо коли багато снігу, підйом забирає багато сил, а спуск дуже швидкий, тому вирішили піти розкатати горку біля Заросляка, так як цілини там було достатньо а головне, там був підйомник. Але виявилося що підйомник не робочий тому з"явилася ідея збиратися вже до дому, а по дорозі заїхати подивитися на нову трасу у Ворохті. Залишити горку біля Заросляка не тронутою я не зміг і поки всі пішли збиратися я піднявся і залишив на ній єдиний слід
Від Заросляка на ланосі виїхали Одесити в напрямку Франківська, тому я був спокійний, вони мали пробили нам дорогу і ми слідом за ними спокійно спустимося . Ми тим часом пообідали та поспішили в дорогу, так як ланос поїхав вже хвилин 40 назад, а сніг продовжував пададти і міг знов засипати дорогу Весь спуск з Заросляка машина загрібала бампером сніг, та шкрябалася днищем, але їхала, бо ланцюги на колесах то є сила і добре що я їх одягнув на підйомі. Проїхавши форельне господарство бачимо припаркований ікарус, який привіз зранку групу туристів, та зробив колію ще глибшою і невдовзі зупиняємося біля остаточно сівшого ланоса, виявляється йому не вдалося пробитися після ікаруса і одесити носяться з лопатою розгребаючи дорогу. Вирішуємо що ланосу буде легше їхати за моїм Гольфом, тому розчищаємо обочину і запихаємо ойго туда з дороги щоб я міг проїхати вперед. Якусь ділянку ми так паралельно і їхали поки колія не стала ще глибшою Прийшлося висаджувати всіх з машини і газувати далі на 1-й передачі. Виявляється ланос таки далі не зміг проїхати, а я дочекавшись біля перших будинків весь екіпаж поїхав до шлагбаума, де повідомив про необхідність допомоги ланосу. Цікаво як вони вибралися...
Ну далі ми зняли ланцюги та поїхали до Ворохти, де попали на нічне катання нової гірськолижної траси. Однак там цілини не виявилося Покатавшись з 1,5 години поїхали до Львову. Ось така в нас вийшла подоріж
Всьому єкіпажу дякую за компанію, окремо Vols за дзвінок у четвер після якого я таки вирішив їхати, бо із за застуди та поганої погоди я вже думав не їхати
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 10.03.2010, 16:20   #127 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для birdmilk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Elan Pogo Holmes 08/09, Head XCarve
Драгобрат 6-9.03.2010

Зная, заранее, что будет Goofy и Jolie на Драге, я все же не терял надежды пересечься с ними... Обмены смс, каналами и т.п., конечно дали свои плоды, но так и не увидел я человека похожего на аватар; носителя ярких штанов прикрытых черной курткой и белым шлемом... Хотя как стало известно, участники видели меня, или им показалось...

3,5 дня на Драгобрате были действительно отличными... Пребывание в ИФ в 11:04, выход на гору в 15:45 6.03.2010 вначале казалось ужасным, но узнав, что погода была не ахти в 1ой половине дня, а также увиденное невероятное кол-во павдера на склонах окрестных гор и полей быстро заставили изменить свое отношение...

Два дня каждый раз, разрезая склон своими уже прикатавшимися ко мне и меня к ним лыжам, я думал, что можно говорить смело: «Я видел павдер»... Пусть меня забросают помидорами завсегдатаи фрирайд мекк, но в рамках Карпат эти выходные были отличными и павдер дни были. Снег мягкий, свежий, подложка хорошая, погода сопутствовала - бери и мочи... Чем собственно и занимался все эти дни...
Зная про "жадность" в сторону с. Черна Тиса, сразу же была очерчена территория невыезжания за пределы, а дальше систематично и харизматично вскопано так, что 9.03.2010 пришлось перенести свою линию
Извините все те, кто случайно мог подумать, что тут тоже можно и нужно кататься и ринулись в это поле, но таких было замечено очень мало
Огромное спасибо местным, которые на поляне/лес Паши повесили ленточки для тех, кто случайно забрел - смотрим архивы прошлых годов. Действительно меня это впечатлило, т.к. думаю не одного грешного они вернули на землю, но конечно не меня, т.к. я сам сделал себе маркеры
7.03.2010 как-то было лень идти куда-то и опять поля и осмотр Жандарма на предмет выбора маршрута для Женского дня...
И вот наступил он, забросив на спину снегоступы, не дождавшись ответа от Скиерян, оставив своих, я ушел на Жандарм. Людей было там много, но уверенно разрывающих склон – единицы. 3 раза я туда возвращался и только после обеденные облака, ветер и все же -9С мороз вернули меня назад

Сейчас же снег стал с корочкой, в тех местах, где он не передувается или наносится, но он довольно приятный и корочка легкая... Конечно, струи не летят поверх тебя, и ты не на 60-70 см в снегу, но все отлично... 9.03.2010 все было затянуто и сыпал легкий красивейший снег. Снежинки маленькие, но такие как мы в детстве вырезали из бумаги или видели в книжках... Смотря на прогноз, могу сказать, что за неделю нападает и еще можно будет катать Драгобратовский Фрирайд...
Но каждый раз, я все же думал что интересно на Боржаве, но поглядев на фото - прямо поломничество, я решил, что выбор был сделан верный... А Боржава - пусть подождет и отдохнет, а мы еще вернемся...

****
Ратрак верх Оаза - Жандарм - 50грн;
Ратрак верх Оаза - Близница + 2 инструктора гида 120грн;
Снегоступы верх Оаза - Жандарм - 20-30мин.

Фото будет...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 18.03.2010, 21:45   #128 (посилання)
Ночной прорайдер
 
Аватар для Moric
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Užhorod

Снаряга: Тяжёлая...
г. Плишка

Вчера: супруга в роддоме, мне рвёт башню, все ж звонят со снега, приглашают поехать и т.д.

Отпрашиваюсь на 3 часа или до звонка, который может вернуть назад из любой точки, снаряга предварительно сложена в машине, собаку в багажник и еду поближе, правильно г. Плишка.

Дорога от асфальта до финишной площадки не супер: до меня целяк тронул ЗИЛ, иду одним колесом по его колее. Чирканул защитой, где тормознул проверить местность - пробиваться тока с разгона. КАроче мысли типа, а чё делать если сяду, гоню музоном и ... правой педалью.
Это уже вниз, раскисло

дорогу, кстати, очистили от завалов.

Доехал до площадки, Альфа ни фига не отстала и не замахалась
3 км в горку, матёрая сучка!

Впрыгиваю в боты и через 18 мин у приюта.
Катать лесом - ни-ни, всё завалено, да и снега не густо.


Йончи-бачи - комендант, приглашает на чай.

Отказываюсь, объясняю рассклады и тут: "а я тебе подъёмник включу".
Ну тут я и прозрел, мне, одному! После недолгого мига радости выяснилось, что блок управления не фурычит


Иду на верх.

Дальше почти плыву, не паудер, но целяк только мой (моя прелесть) Прыгаю, лечу, респект "широким лыжам"!
Хороший трамп на фото в центре.


После второго спуска, комендант ё..нул по блоку управления, о чудо

СНЕГ, ПОДЪЁМНИК, Я И АЛЬФА - ФЕЕРИЯ! Сам на склоне!
Даже флаг...


Чиню и тестирую бугеля, после третьего, раздался ЗВОНОК.
5 спусков немного утолили жажду.

Бегом к машине.

А после полуночи у меня родилась дочка!

P.S. За время пока писал пост, раза 2 точно бы поднялся и катнул
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2010, 12:01   #129 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для birdmilk
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: Elan Pogo Holmes 08/09, Head XCarve
Немного статистики для размышлений.
сезон 09/10
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 31.03.2010, 12:53   #130 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Paradox
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: NS Heritage , SP Mountain , Deeluxe ID
Цитата:
Коментар від birdmilk Переглянути коментар
Немного статистики для размышлений.
сезон 09/10
И снова сноубордисты корень всего зла на склонах Карпат ((( - "...Просто якесь нашестя на Карпати людей зі сніговими дошками. Інакше не скажеш."
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Events: Samuriders Backcountry Camp Sheridan Events: made in Ukraine 53 10.12.2020 19:39
Events: Samuriders Backcountry Camps 2011 StasV Events: made in Ukraine 188 10.11.2011 20:10

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today09309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94934357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)