Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Balaton Bike Fest
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 30.06.2009, 18:14   #1 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Balaton Bike Fest

тільки вчора вечором приїхали, фізично зморені та морально просто взірвані. На фесті такого рівня ми були вперше і дещо інколи ставило в тупік. Ну попробую трохи розкласти по поличкам

виїхали ми з дому в четвер десь в 10.00. Ще заїхали в Кишеню за продуктами , в МТВВІКЕ за ноутом і повалили на Ужгород. Приїхали до Едіка в магазин. Там уже товклися Тарас та Роман, допомагали обклеювати ТАТУбус. Поки попили кави\поговорили то підйшов час їхати попаспорти з візами. Вмдача віз зайняла 30 хв, не більше. Загрузии свої товари в бус, поїхали до Чопа допаковувати все остальне. Виїхали вночі , таможню завдяки Едіку пройшли швидко. Артм почав нервувати бо на годиннику вже була 3 год ночі а на 10.00 мала вже бути реєсрація по ДХ.

Пятниця

я відкрив очі вже в Будапешті. 300 км автобану пролетіли незамітно, потім ще 170 до Балатонфюред і ми на місці. Зареєстрували райдерів і поїхали на ДХ. Сама траса була а межах міста, фактично по самому місту, по вулицях та подвірях людей. Фініш прямо на набережній в кафе. Артем швидко знайшов спільну мову з іншимим райдерами. Зразу це було проблемно, угорська мова така що можна язик поламати, російської не знає ніхто (!!!!) та майже вся молодь знає англійську. За ті дні і я згадав все що не забув по-англійськи і якось помалу почав спілкуватись...
Організація по-німецьки чітка. На старт возили на мікоавтобусах , безкоштовно... у всіх райдерів кольорові браслетики. На кожен вид змагань іншого кольору. Була величезна палатка Т-MOBILE для райдерів, сідай в тіньок чи ховайсь від дощу , пий воду, тощо... ВіпКаміон длґ віпосіб. До речі, і Грег Мінар і Ніко Вінк з Філіпом Польком давали автографи та фотографувались без зазнавань та якогось лишнього поЗерства. На трасі було декілька камер а на фініші величезний екран на якому було видно весь трафік. Тобто вони "вели" райдера пр трасі а ОМЕГА відразу видавала результат і проміжний і остаточний. ЖИИИРРР,,,.
Звернув увагу що було багао КОН, не просто баагто а МЕГА баагто, прямо ціле стадо . КОНІ були різних років , комплектацій, моделів...
Ще трохи спешиків, дин Ніколай і асортимент Мерід Фредді та Данконів(Меріда). а гонці Артем двічі убрався і не зміг показати гарний час. Його 2хв01 сек проти 1хв30 сек Мінара.

Після гонки ми поїхали поселятися. Вирішили жити в кемпінгу , дешево й сердито. В палатці є холодильник, газова плита, світло, пластикові меблі, посуд, парасольки. Прживання в будиночках досить недешеве адже Балатон це САМЕ курортне місто Угорщини. Та на територіі кемпінга є душі, умивальники тощо..все безкоштовно і гараяча вода в душах цілодобово.:@

повечеряли і спати

субота
коли ми прочитали в програмці що в 8.00 почнеться кваліфікація по ВМХ а в 10.00 по МТВ то зразу просто поржали. Яке ж було моє здивування коли я проснувсь в 8 ранку і почув що на діртах грає музика щось говорить ведучий і вже громихають бемери по трамплінах.
Дірти...фото є , фігури красиві і великі, розгонка ОГО. Тарас з Романом не встигли на аматорів і виступали в ПРО. Поки вони тільки привикали до великих фігур то Пілігрім крутнув фронт... Рівень єврорайдерів ще ТОЙ. Як сказав Тарас , вони попали на інший "левел". Відстрибали дірти, бігом на обід і на ВОТЕРджамп. І знову розгонка ОГО ! Там вже наші відірвалися на повну і Романюк відхряцав приз за кращий трюк. Під кінець змагань всже всі знали що є Україна, ТАТУбайк і Мацьюк \РоманьЮк.
Нагородження було в одному з нічних клубів. Паті тривало до 8 ранку

неділя

вільний день

відпочивали, відсипались, гуляли по набережній. Яхти, сотні відпочиваючих, все там дуже красиво. Вечором захотіли купити щось на дорогу та виявилось що в неділю навіть супермаркети працють до 16.00. Пішли відпочивати і ми


понеділок

встали в 3 ночі, погрузились і виїхали з кемпінга, в 8.00 були в Будапешті, поїздили трішки по справа, похід в ТЕСКО і Макдональдс і додому !
таможня, Чоп, перепаковкаів кенгуру і в 20.00 я вже був вдома. Пять днів пролетіли як 1 секунда.

Вже по дорзі додому ми взнали що фест підримувався на державному рівні. Було видно просто МЕГАрозмах. По місту стояли інфоцентри де були ноутбуки з нетом для вільного користування, всюди були вказівники, красиві і зручні рошюри з програмою і картою феста.
На призи була порачена кругленька сума та по неї приїхали хороші райдери.
ВСе було ПРО, я в шоці. Десь скоро вже буде відома дата Балатонфест2010. Я поїду 100%, таке не можна пропускати B)
мої фоти тут BalatonBikeFest2009 - jurabike - PhotoFile.Com.Ua / id: vas
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2009, 18:36   #2 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
так возили на старт ДХ




деякы райдери жили на яхтах




Атрем фынышуэ



землячки
Артем та Польк Філіп (Словаччина)




Грег Мінар




Артем на великому екрані та біля нього




- ади, ровер нащось намалювали
- та ти Дибілько, то ж велодоріжка

  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 30.06.2009, 18:38   #3 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
до речі, в вотерджампі також змагалися бордери\лижники

раджу наступного року не пропустити це дійство


Balaton Bike Fest

фотогалеря на оф.сайті
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2009, 17:57   #4 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
Фото Balaton Bike Fest TATU-BIKE*

тут 780 фото з усіх наших фотоапаратів

відео вже в роботі
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 01.07.2009, 23:00   #5 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
О,то я вас бачила,як сі вертали з тотогу фесту.по Франику гордою колоною припалих пилом роверистів їхали по стометрівці, не зважаючи на захоплені погляди фанаток з малими дітьми...

кажете,були на Балатоні... а кілько тото ся вам обійшло (в ойро,не форінтах)?
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2009, 07:20   #6 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
по стометрівці їхали явно не ми )

потратив на подорож 200 ойро включаючи візу (35є), подарки (~50є), калбасу, походи в кафе на бограч, проживання та дорогу. Тобто можна було ще зекономити пару єврів та відпочинковий вигляд Балатону настроює на транжирний настрій. )
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 02.07.2009, 21:55   #7 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
і як то мало мене глючити серед білого дня,щоб мені Юра Байк в шлемі на ровері привидівся? шото очень сатаранное...
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Головна  Новi  Вгору 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 
Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:

Розширений пошук

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Events: Bukovel Grand Bike Fest Sheridan Events: made in Ukraine 12 26.09.2011 16:15
Events: Kyiv Fall Freestyle Fest 'MMX waterboy Events: made in Ukraine 10 27.10.2010 20:50
Events: Kiev Fall Freestyle Fest '09 07-08.11.09 Vyacheslav Events: made in Ukraine 0 20.10.2009 08:14
Craft Bike Trans Germany 2009 – Мы едем! Scaramouch МТБ территория 80 06.08.2009 21:21
Events: FREERIDE FEST 2009 Кирычъ Events: made in Ukraine 41 19.03.2009 12:41

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today00887 (70%)3 (30%)1 (1%)
Yesterday00143376102 (71%)39 (27%)2 (1%)
Month42655373216483007 (55%)2235 (41%)202 (4%)