Гірськолижний форум

Гірськолижний форум (https://extreme.com.ua/forum/forum.php)
-   МТБ территория (https://extreme.com.ua/forum/51-mtb-territoriya/)
-   -   MTB: Выбор байка (https://extreme.com.ua/forum/mtb-territoriya/743-vybor-baika.html)

jurabike 23.09.2008 11:03

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 5799)
то:jurabike
полистал каталог и что-то начинает вырисовываться,но возникло несколько вопросов::
1 рост 179 вес около 95 какая ростовка? 18" или все же 20"
2 стерео(вертикальный амор) больше для пересеченки,а АМs и ХМS (горизонт. амор) больше трасса?
3 смысл гидравлики в тормозах для покатушек?

1. Для агресивнішого катання 18", для більш швидкісних кантрійних поїздок - 20"

2.Це просто варіанти, без різниці.

3. Тормозів багато не буває. При хороших гальмах пізніше витормажуєшся і ну на затяжних спускаш подякуєш собі що не пошкодував грошей на добрк гідравліку.

Neon 17.04.2009 20:57

2jurabike:
Цитата:

перший вел вибирав довго. Наша екстримальна тусовка агатувала мене на ДХ . Тому вибрав Specialized P.3 . На наступний рік поміняв раму на трохи довшу і вилку на довгохіднішу.
і як цей хардтейл зарекомендував себе на ДХ ?!?! бо подумую над покупкою такого... але шось мене зупиняє...:unknown:

igrus 17.04.2009 22:46

прочитал свои осенние желания в приобритении стерео то кубе и :cry:
за зиму растаило желание два штукаря эвро за байк выкидывать,так шо пока на теннис будем на стареньком гранде катать до лучших времен :pardon:

jurabike 18.04.2009 08:29

Цитата:

Коментар від Neon (Коментар 25456)
2jurabike:


і як цей хардтейл зарекомендував себе на ДХ ?!?! бо подумую над покупкою такого... але шось мене зупиняє...:unknown:

базова версія Р.3 більш стрітова ніж ДХшна. На каміннях трясло так що руки відривались... Короткохідна 100мм вилка працює тупо, вона розрахована на жосткі удари. Рами є в розмірі S та L. Тобто коротка та довга. Коли я поміняв раму на L і вилку на 150 мм ходу , то відчуття стали зовсім інші. Довша рама більш стабільна на спуску а вилка легко "ковтала" все те що раніше мене "вбивало". Все було більш-менш терпимо... та я зайшов в магазин і побачив ЕНДУРО... мене поміняло... Не витримав - взяв.

ну , не будем про то:unknown:
якщо цікавлять більш спуск ніж дірт-стріт, то шукай догу раму L і вилку 140-150 мм ходу.

jurabike 18.04.2009 08:34

Цитата:

Коментар від igrus (Коментар 25468)
прочитал свои осенние желания в приобритении стерео то кубе и :cry:
за зиму растаило желание два штукаря эвро за байк выкидывать,так шо пока на теннис будем на стареньком гранде катать до лучших времен :pardon:

бачив в київському магазині парочку катрійних підвісів UNIVEGA чи то 2006 чи 2007 року. При нормальній навісці ціна досить гуманна. Спитай про них там же де КУБЕ, якщо не схочуть над цим працювати , тоді до мене:aha:

Powder 18.04.2009 08:38

2 jurabike: А мне ты бы что посоветовал? рост 183, вес 100. Вел нужен для ДХ :)

jurabike 18.04.2009 08:43

але ти й розївся в своїй Канаді...

бери Дему 9, довга невбиваєма рама, потужна двокоронка, просто фантастична робота підвіски

jurabike 18.04.2009 08:58

У темі 3 додатків
про вибір байка

сам зараз розмірковую на новим байком для швидкісного спуска, розглядаю три варіанти - Спеш, Скотт, Сантакруз

перші такі більш рубильні апарати а третій мав би вийти такий лайтовий ендурік. Маю раму Номад, вилку Лірік...

є якісь поради ?

igrus 18.04.2009 09:00

келлис заслуживает смотрения?

Neon 18.04.2009 09:16

2jurabike: я вкурсі шо він більш стрітовий... але я собі неуявляю як я на якомусь двопідвісі буду іноді по місту їздити :) тепер головне знайти Lку за розумну ціну :)

в стандартній комплектації до P-серії ідуть 100мм вилки ?!?! до всіх рам ...


Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:09.