Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Выбор байка
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 20.06.2011, 20:32   #301 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для igrus
 
Зараз: поза форумом
Звідки: хмельницкий

Снаряга: salomon: Roker2 11-12 \K2 obSETHed 11-12/Volkl Recetiger Speedwal Uvo SL 15-16\Stumpjumper FSR/Cube
Вить, те не нужен 2-х подвес, если беспокот спина, то есть специальные сидушки с амортизаторми, но это можно позже докупить
возми простую комплектацию с не дорогой вилкой, но обязательно алюминевой рамой
колличеством звезд и скоростей не заморачивайся, их тебе надо будет 3-4 всего
в экстримстайле сейчас скидка за 3000 можно взять хорошего спеша, какой был 4000. в конце лета будет скидка на скидку, вооще шара получится
я вот определился, что лесные подьемы мне также нравятся, как и качественные лесные спуски, и когда-то попровав стерео от кубе понимаешь, что кайф при подьеме, только можно получить на легком, правильно настроенном 2-х подвесе к которому всеравно когда-то прийдешь
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 20.06.2011, 20:35   #302 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
соррі, сам спитався і сам дам відповідь. Birota*— Выбор бюджетного велосипеда за 300 - 500 долларов, дякуючи сусідній гілці, де правильні пацани дали правильні посилання .

Додано через 2 хвилини

Цитата:
Коментар від igrus Переглянути коментар
Вить, те не нужен 2-х подвес, если беспокот спина, ..........правильно настроенном 2-х подвесе к которому всеравно когда-то прийдешь
я знав що ти скажеш толкове слово
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 07:52   #303 (посилання)
Райдер-Байкер
 
Аватар для jurabike
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ивано-Франковск

Снаряга: ARMADA JJ + Full Tilt StMr.
та стаття э досить сстарою але мысцями і зараз не втартила актуальності. Але суть не втому .
Головне питання всіх покупців які здивовано порівнюють цінники в маагзині (3-10 тис) після відвідин базару чи Епіцентру ( 0,7 - 2 тис) : чому це не можна купуати китайські вели ???

Моя відповідь : звичайно , їх можна купувати якщо Вам не шкода своїх грошей, нервів, здоров"я тощо.
Китайці так швидко продукують велосипеди що забувають про такі технологічні процеси як цементація чи закалка металу, шліфовка робочих поверхностей втулок та інших компонетів що обертаються. Про змазку і настройку мова,взагалі, не ведеться. Тому заплативши 700-2 500 (!!!АРДІС -300баксіфф) грн Ви отримаєте купку лайнових компонентів яка гордо називає себе ВЕЛОСИПЕД. Ця купка як наша влада- постійно між собою в бійках , чварах та опозиціі. Поки їх збереш до купи , то клієнт 50-70 грн і залишить в майстерні. Але за пару днів якщо щось не відвалиться (не забуваєм про забуті тех.процеси), то просто розтягнуться НЕнержавіючні троси і увесь вел треба буде перенастроювати. А потім заклинить вилка, а потім провалиться втулка, а потім чомусь не гальмують суперпупер дискові гальма. І це все не протягом 4-5 років , а буквально за епрший сезон. Щоб цього всього не сталось є лише дві поради :
- не їздити на ньому взагалі
- не купувати його ( оппа, оце я завернув, адже нам треба таки купити вел )).

Тому раджу купити фірмовий вел .Просто за тих самих 2-2,5 тишч це буде не мегамодний АЛЯ даунхіл , а просто байк чи сітібайк, можливо на жосткій вилці але хромолевій рамі(яка сама по собі досить мяка при їзді). Вел буде рівно зібраний і на річній гарантіі. Аля з 10-річного досвіду роботи магазину та майстерні я бачу що про неагресивному катанні фірмовий вел проїжжає без ремонтів до 5-6 сезонів. А китайський восени дешевше викинути чим привети до робочого стану.

Отакі основні тези доповіді на тему "НУ чому жне можна купувати ашанбайки ??"
Хоча на ці граблі колись наступали всі чи майже всі велосипедисти...
так що ти будеш не перший і не останній - просто втратиш сезон приємного катання.

Добавлено через 16 минут

а для порівняння різниці роботи Шимано за 120 грн та 120 дол можу дати катнути на своїх велах . Тоді й зрозумієш .
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 09:16   #304 (посилання)
безстатусный
 
Аватар для DeepSilent
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Мукачево-Ужгород

Снаряга: Elan gsx race 182. Fischer RX Fire 165 2007, Kellys Wandall, Santa Cruz v10
Такс, дядя Витя решил над вами постебаться, мне кажется. Не кормите Тролля
Про китайский говнопром уже давно все написано.
А для поездок по городу может лучше купить "Украину"? Большие колеса, дольше накат.

(не воспринимайте мой пост всеръез)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 09:45   #305 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Albertowych
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Львів

Снаряга: ......
Цитата:
Коментар від jurabike Переглянути коментар
....

а для порівняння різниці роботи Шимано за 120 грн та 120 дол можу дати катнути на своїх велах . Тоді й зрозумієш .
От тепер я все зрозумів, але питання вдогонку , ті вели що продають на базарах тіпа німмецьки б.в. за 800 грн, це той самий китай?
Наші украінски вєли, так само нічим не гірше від ашанБайка?

Якщо рахуєте ці питання тролівськими то не відповідайте
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 11:27   #306 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Буквально вчера, у брата нашел в гараже годичный АРДИС
Жалкое зрелище! Особенно если учесть, что ездила на нем 15 летняя девочка!
Троссик переднего тормоза оборван, сидушка согнута набекрень, вилка полу-заклинившая, задний "амморт" не возращается в исходное положение...
Крутить педали не рискнул, а то еще бы чо-то нарыл
Особенно порадовала защита задней перекидки, ПРИКРУЧЕННАЯ С ДРУГОЙ СТОРОНЫ!!! (но это уже ньюансы)
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 19:40   #307 (посилання)
Я не мальчик!!!
 
Аватар для jordik
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Івано-Франківськ

Снаряга: Elan Mag Spice
[QUOTE=DeepSilent;127356].
А для поездок по городу может лучше купить "Украину"? Большие колеса, дольше накат.

(не воспринимайте мой пост всеръез)[/QUOT
а я серйозно-любила і люблю ровер Україну. на ній у мене пів-юності пройшло. сьогодні зранку хотіла написати у відповідь, що немає вела краще,але вирішила не псувати з самого рання такий мегамаркетинговий Юрин пост.
але я про Україну: подивіться , яка надійність, скільки років велолюбителі крутять педалі ровера ,возять картоплю і дівчат на рамі, і ніякі амортизатори ані гальма з ладу не виходять. вічний ровер. і головне, на сервіс дорогий везти не треба-зроби сам.
крім того, тепер на Україні ти виглядатимеш просто мега олдскульно.
колеса в україни справді великі-навіть найнер спеш програє у накаті. і сідло добротне, шкіряне, широке, промежина не болить. і цей добротний скрип частин і деталей придає ще більшого шарму і впевненості, що тебе не тільки побачать на цьому велосипеді,але й почують.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 21.06.2011, 20:13   #308 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
торговым агентам просьба не входить (с)
реально после такого поста подумал о покупке Украины)))
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2011, 07:31   #309 (посилання)
EZ
Всегда на форуме
 
Аватар для EZ
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Славутич

Снаряга: Разная
По поводу украинских велосипедов

Мой "Спутник" (ХВЗ) проходил 29 лет, не "родные" только заднее крыло и одна педаль. Новый купил только по причине полного отсутствия необходимых запчастей. Кстати его аналог "Турист" приобретенный где-то в середине 90-х начал рассыпаться в первый же год и уже давно в металлоломе.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 22.06.2011, 14:22   #310 (посилання)
АКУЭНА!!!
 
Аватар для klepakoff
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: ARMADA AK JJ, Felt Q520, Suzuki M800 Intruder
Цитата:
Коментар від wissem Переглянути коментар
реально после такого поста подумал о покупке Украины)))
Позняк метаться! Распродали уже всю!
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
MTB: выбор Б\У велосипеда igrus МТБ территория 70 31.10.2011 19:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today000087 (82%)18 (17%)1 (1%)
Yesterday02012661486 (68%)39 (31%)1 (1%)
Month125214170249682637 (62%)1403 (33%)187 (4%)