Гірськолижний форум
Горные лыжи ArmadaГорные лыжи Armada Горные лыжи Elan Маски и одежда Oakley Горнолыжные маски Bolle
Защита Dainese Термобельё Craft Спортивные носки X-Socks Термобельё X-Bionic
Реєстрація Головна Розділи Нові Біржа Транспорт
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ : НАШ FACEBOOK : RSS : Гірськолижний форум > Summertime > МТБ территория > MTB: Выбор байка
МТБ территория двухколёсный адреналин


Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі
Старий 25.04.2013, 20:31   #681 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Всім привіт. Нарешті й я доріс до бажання придбати файний та трохи потужніший(разів так в 10) байк.
Ось примітив GT Force 3.0 Абсолютно новый велосипед GT Force 3.0 : б.у., объявление, продам, куплю. ціна 8500 грн, трохи кусюча але т нічо страшного. Чи він вартий того. Хтось катав на такому байку Карпати( мішаний цикл - трохи гори потм трасаі.т.д) мій ріст 182-185 тут пропонується рама розміруL., то для мене нрмально?
Це має бути мій перший ближче до нормального велосипед. Поможіть будьласка розібратися, бо покищо в них не розбираюсь взагалі


Ще знайшов Giant Yukon FX Двухподвес Giant Yukon FX (3180430162) - Aukro.ua - крупнейший интернет-аукцион Украины. Безопасные покупки и продажи в интернете.

Востаннє редагував Gora: 26.04.2013 о 09:04.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 08:32   #682 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Dima PetroFF
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Киев

Снаряга: Armada JJ, Elan Magfire-10, Specialized Camber
Первая ссылка почемуто не открывается, а второй очень даже неплох за такие деньги.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Gora
Старий 26.04.2013, 08:39   #683 (посилання)
Давно на форуме
 
Аватар для voventij
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Ужгород

Снаряга: прокатные :)
Цитата:
Коментар від Slavko_D Переглянути коментар
Необхідності в серйозному абгрейті немає, поки що все влаштовує, єдине вилка. Вилка на ньому стоїть жорстка, що при катанні по лісній чи польовій місцевості (приблизно 20-30% від загальних покатушок) трохи важко особливо рукам. Тому стоїть питання або заміни на звичайну амортизаційну вилку або заміна всього байку (бюджет виходить 1500-2000 грн.). Заміна вилки я думаю можна вкластись і в 100 у.о. Але яку вилку туди можна поставити поняття не маю....
В наявності зараз під 1" маємо лише чорну. Пошукаю білу.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 09:15   #684 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Цитата:
Коментар від Dima PetroFF Переглянути коментар
Первая ссылка почемуто не открывается, а второй очень даже неплох за такие деньги.
Поправив перше посилання, вже працює.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 09:42   #685 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Форс кльовий!

от тут чуваки якраз обговорюють Форс 3, почитай.

Досить універсальний байк для ендуро-фр. І по місту +/- норм і в горах теж. Я катався на Форсі, мені дуже сподобалось. Легенький, на правильних компонентах і резині буде їхати дуже добре. Для початку можна буде купити до нього 2 комплекти гуми - один для гір і інший - універсальний для міста/лісу/кк. А далі вже - як піде, для більш жорсткого фрірайду там треба буде поміняти обода ну і т.д.

Добавлено через 4 минуты

Ціна за Форм непогана, якщо він в стані нового, як написанов оголошенні. Ну і на нього має бути гарантія, чеки там усілякі з драйвспорту і т.д.
На твій ріст Л буде норм, думаю.
Giant Yukon FX - більше для ендуро, якщо не помиляюсь.

Я би брав Форс.
Ну і як будеш купувати через транспортну компанію - тільки наложкою, і дуже добре його оглянь на наявність тріщин і т.д.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 10:08   #686 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Дякую за інфу, буду вирішувати. Мені якраз така універсальна машина мала б підійти.

У нас (в Косові) місцями дороги нема взагалі, так що не треба особо шукати бездоріжжя), і гори в тому числі.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 15:13   #687 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для wissem
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Kiev

Снаряга: ARMADA AR7, ARMADA TST, SEBA FR2, NORCO SHORE ONE + 888sl ata
по первой ссылке отличный вариант за очень адекватные деньги для такого аппарата
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Gora
Старий 26.04.2013, 15:21   #688 (посилання)
Всегда на форуме
 
Аватар для Gora
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Косів - Wroclaw

Снаряга: Stockli Laser, Zag Heli Gold, Völkl Gotama, Marker Duk, Smith Optics I/O
Запропонували два вела, знову цвик в голову 29 колеса та ще й є розмір для мене ROCKHOPPER 29'12 ROCKHOPPER 29'12. Обзор, купить. Продажа ROCKHOPPER 29'12 в Киеве, Днепропетровске, Львове, Одессе, Харькове - отзывы, описания, обзор, цены Extrem Style.

або DISC 29'12 Hardrock SPORT DISC 29'12. Обзор, купить. Продажа Hardrock SPORT DISC 29'12 в Киеве, Днепропетровске, Львове, Одессе, Харькове - отзывы, описания, обзор, цены Extrem Style.

Хтось юзав подібну техніку? Бо якось не погано дивляться.
Також дивився на 29 Scott Aspect 930 2013
[Горные 29er - Велосипед горный 29 Scott Aspect 930 2013
Хтось юзав подібну техніку? Бо якось не погано дивляться, тай й відуки ніби позитавні.
Зараз йде мова про нові велосипеди.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 15:26   #689 (посилання)
Бабарайд
 
Аватар для deema
 
Зараз: поза форумом
Звідки: Budapest

Снаряга: Armada Bubba Commencal SupremeDH
Я бы не променял подвес 26ку на хардтейл 29ку. Подвес лучше хардтейла. Внутри группы уже наверное смотрел на 29ку. Но они новые заметно дороже.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
Старий 26.04.2013, 15:50   #690 (посилання)
extreme.com.ua
 
Аватар для Rain
 
Зараз: поза форумом
Звідки: extreme.com.ua

Снаряга: вдома
Цитата:
Коментар від Gora Переглянути коментар
Запропонували два вела, знову цвик в голову
Найнери і т.д. хардтейли - то вже зовсім інший клас роверів. Тобі байк взагалі для чого? Форс для агресивного катання в горах підійде, як їхати догори, так і лупити у долину, а хардтейл-найнер - то по місту та трасі добре ввалювати, ну і кк, звісно.

Тож, маєш визначитись, для чого тобі байк, бо на даний момент я бачу, що ти від цінника відштовхуєшся - типу, щось +/- в районі 1 кілобакса.
  Share with Facebook Відповісти з цитуванням
+ Gora
Відповідь Є непрочитані сторінки Головна Новi 




Тут присутні: 1 (учасників - 0 , гостей - 1)
 

Ваші права у розділі

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній коментар
Выбор лыж для фрирайда. Общие вопросы vadsura Снаряжение для фрирайда и бэккантри 2253 30.07.2021 15:35
MTB: Выбор детского велосипеда Ромашишка МТБ территория 54 24.11.2020 13:25
Выбор спец-снаряжения(железо, веревки..) Rio Снаряжение и трёп 66 16.10.2020 11:18
MTB: выбор Б\У велосипеда igrus МТБ территория 70 31.10.2011 19:59

При цитуванні гірськолижного форуму на інших ресурсах, активне посилання на extreme.com.ua обов'язкове.
New UsersNew PostsVisitsPageviewsSearch EnginesDirect TrafficReferring Sites
Today09309629 (78%)7 (19%)1 (3%)
Yesterday02712878971 (55%)50 (39%)7 (5%)
Month94934357245632689 (62%)1475 (34%)190 (4%)